Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. tzitzikos

    tzitzikos New Member

  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Ουρολαγνεία



    loool
    Το συγκεκριμένο άρωμα προφανώς και δεν περιέχει κολπικά υγρά (loooooooooooool) αλλά οργανικές ενώσεις που θυμίζουν την οσμή του αιδοίου.


    Υ.Γ. Τι νομίζετε; Πως και ο γαλλικός καφές της εταιρείας ...τάδε περιέχει πραγματικά φουντούκια μέσα;
    Βάλτε την αλδεΰδη στον διπλανό άτομο άνθρακα κι έτοιμος ο καφές «φουντούκι».
     
  3. iceman1

    iceman1 New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Πολύ καλό να δω τι άλλο θα βγάλουνε:lol:
     
  4. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Τα posts είναι πολλά για να τα παρακολουθήσω όλα. Φαίνεται ότι η συζήτηση έχει ανοίξει εδώ και πολύ καιρό. Θεωρώ τον εαυτό μου άτυχο που κάποια Κυρία δεν μου έχει χαρίσει ούτε μία σταγόνα ως τώρα στη ζωή μου. Αν κατάλαβα καλά, υπό προϋποθέσεις, είναι ασφαλές. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με αυτό και η μόνη μου αναστολή ήταν ακριβώς το θέμα υγιεινής. Ποτέ δεν θα μπορούσα να σιχαθώ κάτι που έρχεται από το θεϊκό σώμα της Κυρίας μου (και εννοώ τα πάντα! Υγρά περιόδου κλπ!). Επειδή είναι εγκεφαλικό το θέμα πρέπει πρώτα να πεισθώ ότι είναι απολύτως ασφαλές. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι άλλο που θα έπρεπε να ξέρω, αλλά έχω σκάλωμα με το συγκεκριμένο!
     
  5. Allexis

    Allexis Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Έχω να ομολογήσω ότι δεν το έχω κάνει ποτέ για λόγους που έχουν αναφερθεί και πιο πάνω. Παρόλα αυτά δεν θα κρύψω ότι έχω ανεκπλήρωτες φαντασιώσεις με το συγκεκριμένο θέμα αλλά είναι πολύ δύσκολο να βρεις σύντροφο που έστω θα έχει την διάθεσή να το συζητήσει πόσο μάλλον να το κάνει κιόλας. Τέλος έχω να πω ότι ο καθένας είναι υπόλογος των πράξεων του και δεν έχω εγώ το δικαίωμα να των κρίνω για τις επιλογές και τα όρια του. Βέβαια η καλοπροαίρετη κριτική είναι καλοδεχούμενη αλλά θα προτιμούσα κάποιοι χαρακτηρισμοί να μην γίνονταν.
     
  6. tzitzikos

    tzitzikos New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Δεν μπορώ να διαφωνήσω με τον Elysium πιθανότα να έχει και δίκιο αλλά ή αίσθηση που πήρα είναι πολύ αληθινή.

    Υ.Γ έστειλα μειλ και περιμένω απάντηση από το erotic.gr αν μπορούν να μου στείλουν κατουρημένο κυλοτάκι. Θα ενημερώσω το forum αν έχω θετική απάντηση...
     
  7. tzitzikos

    tzitzikos New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Ναι στέλνουν ! και παρήγγειλα ...
     
  8. someone

    someone New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    i ourolagneia apo apopso ugeias einai athoa an den uparxei kataposi. Ta oura gia praktikous logous einai steira mikrobion. to mono ''problima'' tous einai i ammonia i opoia kai eksatmizetai sunithos kai i kataposi einai athoa alla mporei kapoious plithismous natous epireasei. min ksexname oti prepei episeis na ginetai upo elegxomenes sunthikes. euxaristo
     
  9. Steve the Real

    Steve the Real New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Δεν έχω πράξει κάτι τέτοιο,αλλά πιστεύω θα είχε πλάκα και πως ίσως να είναι καλό για χαβαλέ.
     
     
  10. ttrree

    ttrree New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    κατι που δοκιμασα.
    την εβαλα γυμνη μονο με καλσον να βγαλει οτι εχει μεσα της και οπως καταλαβαινετε το καλσον βραχηκε σχεδον εξ ολοκληρου.απλα το εσκισα και το ετριβα για ωρα πανω μου.αφου δεν το εφαγα παλι καλα...τελειο φετιχ
     
  11. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Όλοι καλά τα λέτε, κάποιοι όμως το παρατραβάτε.
    Ό,τι θέλει κάνει ο καθένας αρκεί να μην βλάπτει τον άλλον, και άλλες τέτοιες μπαρούφες τα ακούω βερεσέ. Δικαιολογίες του μυαλού μας.

    Όλα καλα είναι και ο,τι ευχαριστεί τον καθέναν,ναι, δεν θα κρίνω, αλλά, όλοι, πρέπει να βάζουμε όρια, το μυαλό μας θα κατάλάβει κάποια πράματα μέχρι ένα σημείο, απο ένα σημείο και μετά, προσωπικά με παραπέμπει σε κάτι άλλο.
    Ωραία τα πόδια, ωραίο το δέσιμο, ωραίο το ξυλάκι, ωραία η αδρεναλίνη του outdoor σεξ, ωραία η υποταγή και η εξουσια, ωραία τα sex toys,ωραιος ο σεξουαλικός πόνος και τα παρόμοια, αλλά, ο,τι αποβάλει φυσικά ο οργανισμος, είναι για την αποχετεύση,για πουθενά αλλού.

    Κάποιος έγραψε, οτι τα σκυλιά κυνηγάνε τις ακαθαρσίες τους και οι πίθηκοι τις τρώνε. Να σου πώ οτι τα σκυλιά με μια κοκκινη μπάλα είναι ευτυχισμένα, και είναι πολύ πιο χαμηλά στην ευφυία απο τον άνθρωπο, και παρακαλώ μην αρχίσει κανένας, είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου και άλλες τέτοιες δακρύβρεχτες απόψεις. Επίσης, οι πίθηκοι και οι ανθρωποι είμαστε ξαδέρφια, έχουμε τον ίδιο απόγονο, δεν είμαστε εμείς η εξέλιξη του πίθηκου. Επίσης, πριν απο πολλά χρόνια, οι άνθρωποι πίστεύαν οτι όταν βρέχει τους λυπάται ο Θεός και στέλνει βρόχη για τα σπάρτά τους, πλέον ο μοναδικός λόγος που βρέχει είναι η βαρύτητα. Τι κάνανε οι άνθρωποι πριν απο πολλά χρόνια, απλά, δεν ξέραν και πολλά τότε, και γι'αυτο τους λένε ανθρώπους των σπηλαίων. Που τρώγανε ωμά τα κρέατα, μέχρι που σε κάποιον ένα ωραίο απόγευμα, μετά απο το κυνήγι των Μαμούθ του έπεσε καταλάθος ένα κομμάτι στη φωτιά...

    Τελειώνοντας να ξανα πώ, οτι δεν μου αρέσει να κρίνω, και κανείς μας δεν ξέρει για πιο λόγο κάποιος κάνει κάτι, που εμάς μας φαίνεται ακραίο, χαζό, κουφό, στενάχωρο κλπ. Αλλά καλά είναι να βάζουμε όρια, και να λέμε τα πράματα με το όνομα τους.Αυτο είναι το μοναδκό πράμα που με ενοχλεί. Σαν έναν γνωστό μου, που εδώ και 10 χρόνια απο το πρωί μέχρι το βράδυ την πίνει, και άμα τον πείς μαστούρη θυμώνει.

    Δεν νομίζω οτι έχει καμία διαφορά για μένα, άμα τα ούρα,δεν είναι βλαβερά εφόσον δεν έχει γίνει κατάποση, ή άμα αποτελούνται απο 90% νερό, για μένα είναι όριο. Αυτός που έγραψε για ένα βρεγμένο καλσόν που το έτριβε πάνω του κλπ, ειλικρινά φίλε, άμα την βρίσκεις με κατι τέτοιο καλά κάνεις, αλλά, οι περισσότεροι δεν την βρίσκουν με αυτό. Όπως περιμένεις εσύ απο εμένα να βρώ λόγο να σε δικαιολογήσω, με αποψείς, δεν βλάπτω κανέναν, τι σε νοιάσει εσένα, ποιός είσαι εσύ που θα με κρίνεις, και οι άνθρωποι είμαστε ζώα,και τα ένστικτά,και άβυσσος η ψυχή μας κλπ, πρέπει και εσύ να παραδεχτείς, οτι ο περισσότερος κόσμος δεν την βρίσκει με κατουρημένα καλσόν. Καλά, για κοπρολαγνέια να μην μιλήσω καλύτερα, γιατι θα γίνω χείμαρρος.
     
  12. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Οποτε φανταζομουν να κανω κατι τετοιο,το "εβλεπα" στη σκηνη του μυαλου μου και ξενερωνα.Οχι λογω σιχαμαρας αλλα η εικονα του υποτακτικου να καθεται κατω απο τον αντρα του και να ηδονιζεται με τα ζεστα υγρα που τρεχουν σε ολο του το κορμι μού φαινοταν πολυ εγωιστικη απο τη πλευρα του για καποιο λογο.Μου φαινοταν πολυ δυσαναλογη η ηδονη μεταξυ των δυο μας.

    Ποτε μου δεν ειχα τετοιες σκεψεις.Μου το ειχαν ζητησει αρκετες φορες τα τελευταια χρονια και με οση περισσοτερη ενταση το ηθελαν,τοσο εγω δεν ειχα καμια ορεξη.Ισως επειδη γενικα δε μου αρεσει να ζηταει ο αλλος οτιδηποτε.

    Αλλα μετα ηρθε αυτος και παραδεχτηκε αυτες τις ανεκπληρωτες επιθυμιες του ντροπαλα,σχεδον κοκκινιζοντας.Χωρις καν να δωσει την αισθηση οτι εχει το θρασος να το ζητησει..Απλα με τη παραδοχη του σεξουαλικου μονοπατιου που ανοιξε σιγα σιγα το μυαλο του με τα χρονια,χωρις καν να το θελει..

    Απο τοτε το λαρυγγι του να καταπινει ενω τον κραταει στο στομα του ,ειναι απο τους πιο γλυκους και δοτικους ηχους που εχω ακουσει.Οχι μονο για το κινκυ του πραγματος,αλλα επειδη ριχνει τον εαυτο του τοσο χαμηλα,μονο και μονο για να μη σηκωθω να παω στη τουαλετα.(και βεβαια δε με χαλαει και το οτι ξερω οτι ειμαι ο πρωτος για τον οποιο κανει κατι τετοιο).Και οποτε ξερω οτι ειναι πολλα και θα τον πειραξουν στο στομαχι,απλα τον χρησιμοποιω ως αντικαταστατο του τιναγματος..

    Για τη κοπρολαγνεια θα τα πουμε σε αλλο νημα..

    **Αν ο/η συντροφος κανει ομοιοπαθητικη,καλο θα ηταν να προσεχετε πριν ποση ωρα ηπιατε καφε ή κατι παρεμφερες..

    **Τις εκτιμησεις και τις κατηγοριοποιησεις των εκαστοτε σεξολογικων ινστιτουτων για τις διαφορες σεξουαλικες πρακτικες τις ακουω βερεσε,μιας και εχω δει στο παρελθον πού κατετασσαν πραγματα οπως την ομοφυλοφιλια και το σαδισμο.Οπως και τις εκτιμησεις των συμφορουμιτων "οπως τη βρισκει ο καθενας,αλλα για μενα οσοι το κανουν δε πανε καλα"..
     
    Last edited: 9 Απριλίου 2012