Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. Sanigurious

    Sanigurious New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Εγώ θα ήθελα την ώρα που θα έγγλυφα να ουρούσε στο στόμα μου και να τα έπινα  
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    καλημέρα.

    λάτρεψα που λατρεύετε την ουρολαγνια.

    εγώ τα πίνω όλα...
    και δεν θελω να σταματάνε.

    θα χαιρόμουνα αν με ποτίζατε.

    η.
     
  3. Sanigurious

    Sanigurious New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Να σου κάνει γλυφομούνι και να κατουράς στο στόμα του ταυτόχρονα, δεν το έχεις κάνει? η ακόμα καλύτερα και να τον βάζεις να τα καταπίνει?
     
  4. aris300

    aris300 New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Προσοπικά δεν το έχω δοκιμάσει ακομα. Αλλά με εξιτάρει όταν το βλέπω σε πορνο να εκριγνεται απο την γυναικα.
     
  5. hairy

    hairy New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    γεια σας

    το εχω δοκιμάσειΉταν πάντα μια φαντασιωσή μου την οποία θεωρούσα φυσιολογική. Πχ την ωρα που κάνεις μπάνιο με το κορίτσι/αγόρι σου ως είδος παιχνιδιού. αλλά μάλλον δεν είναι κάτι που το θεωρούν φυσιολογικό οι περισσότεροι/ρες

    έτσι το δοκίμασα σε bdsm session .ήταν η καλύτερη στιγμή της κατ'α τα άλλα μέτρις συνεύρεσης
    το νοιώθω ως την απόλυτη υποταγή μιας και θεωρώ ότι είναι το οριό μου ( δεν με εξιτάρει η κοπρολαγνεία)
     
  6. petDom

    petDom Regular Member

    από τις πιο έκδηλες μορφές υποταγης και φυσικά ατελειωτα διεγερτικο!
     
  7. petDom

    petDom Regular Member

    Re: Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Από τις ομορφότερες υπηρέσίες που μπορεί να προσφέρει ο υπο κάθε φορά στην Κυρία! Σκέτη τρέλλα.
     
  8. monrelhs

    monrelhs New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    ειναι το καλιτερο μου να κατουραει στοστομα μου η Θεα μου ρουφαω καθε σταγονα  
     
  9. extremefantasy

    extremefantasy New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Το δοκίμασα πρόσφατα στην δικιά μου και από τότε έχουμε κολλήσει... Παιδιά δεν υπάρχει, πρέπει να το δοκιμάστε όλοι!
     
  10. Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Ειναι φοβερη εμπειρια, δεν υπαρχουν λογια...
     
  11. chaotic

    chaotic New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Ισως η πρωτη μου λαγνεια(σε μικρη ηλικια)...με εξιταρει τρελα οπως το squirt  
     
  12. Giwrgos sub

    Giwrgos sub New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Φυσικα και η ουρολαγνεια ειναι στοιχειο το οποιο ανηκει στο bdsm και ανηκει στο DS ( dominance submission ), ειναι τροπος για humiliation ενδειξη του κυριαρχου μελους της σχεσης , εγω προσωπικα το σκευτομαι σαν μαρκαρισμα της ιδιοκτησιας του/ης αφεντη/ρας, σε χρησιμοποιει σαν αντικειμενο , χωρις σεβασμο και φυσικα απο οτι καταλαβες την αγαπω σαν πραξη οσο και το spitting .
    Πρωτα ο ερωτας στο μυαλο και μετα στο σωμα και ο ερωτας στο μυαλο ειναι κατι υποκειμενικο , αλλο αρεσει σε εμενα και αλλο σε εσενα , αν για εσενα ειναι hard limmit κατι τετοιο , δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα , ισως κατι που κανεις εσυ δεν μου αρεσει εμενα, αισθητικα η για οποιονδηποτε αλλο λογο . Δεν θα σε κρινω ομως , οτι σου αρεσει σου αρεσει και τελος..
    Ουτε αρρωστο θα σε πω ουτε ψυχοπαθη.
    Ειναι αλλο να πεις οτι κατι δεν σου αρεσει( που ειναι κατι απολυτως λογικο και θεμιτο ) και αλλο να πεις οτι αυτοι που το κανουν ειναι ψυχικα ανισορροποι(που προφανως ειναι προσβλητικο) .
    Τωρα η κοπρολαγνεια ειναι κατι το οποιο τουλαχιστον αυτη τη στιγμη δεν θα ηθελα να το δοκιμασω,θες για λογους αισθητικης , για λογους υγειας ή ξερω και εγω τι αλλο , δεν εχω παρ'ολα αυτα κανενα προβλημα με τα ατομα που το κανουν αυτο η θα ηθελαν να το κανουν.
    Δεν ειναι ολοι οι σκλαβοι/ες το ιδιο και φυσικα ουτε οι αφεντες/ρες
    Αν ομως ο σκαβος/α και ο αφεντης/ρα τη βρισκουν σε αυτο τοτε ποιο ειναι το προβλημα;