Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. sakisbi

    sakisbi New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Kαταρχήν είναι φετίχ και όχι για τους πολλούς.
    Είναι κάτι που η Αφεντρα-ης το κάνει και ο σκλάβος-ά το θεωρεί τιμή του/της να γίνεται. Νιώθει τιμημένος.

    Είναι ακραίο αλλά είναι φετίχ. Που αποδεικνύει πολλά και εξηγεί το επίπεδο ανώτερης εμπιστοσύνης του σκλάβου -άς στην Αφέντρα-η.

    Αλλά δεν είναι διανοητικά καθυστερημένοι.
    Θα έλεγα ότι ίσα-ίσα είναι και πιο προετοιμασμένοι για αυτό που θα γίνει και πιο συνειδητοποιημένοι. Αυτοί οι σκλάβοι -ες είναι από τα καλύτερα και πιστά άτομα στον κυρίαρχο.
     
  2. maria1984sub

    maria1984sub Regular Member

    Απάντηση: RE: RE: RE: ουρολαγνεία

    Τι ωραία που γράφεις.  






    ........................................
     
  3. sakisbi

    sakisbi New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Το καλύτερο είναι όταν υπάρχει αποδοχή. Τότε έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα.
     
  4. slicked

    slicked New Member

    Τρελαίνομαι για ουρολαγνεία, αλλά βέβαια δεν θα το έκανα με τον οποιοδήποτε, γιατί έχω μεγάλη φοβία με τέτοια θέματα.
    Μου αρέσει πολύ όμως γιατί το βλέπω ως εξαιρετικά εξευτελιστικό και δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη μυρωδιά ή να σιχαίνομαι κτλ..
     
  5. Sir_Aristotelis

    Sir_Aristotelis New Member

    Θεωρώ την ουρολαγνεία ως τρόπο τιμωρίας σε ακραίες περιπτώσεις πχ να πιεί τα κάτουρα απο ενα πιατάκι σκύλου αλλά και πάλι σε μεμονωμένες περιπτώσεις όπου θα έχεις εξοικειωθεί απόλυτα με την παρτενέρ σου και η σχέση αφέντη και σκλάβας έχει μπει σε πιο ιδιαίτερες καταστάσεις, ίσως πιο εξευτελιστικές για την σκλάβα.
     
  6. harris71

    harris71 New Member

    Η ΤΕΛΕΙΑ ΤΑΠΕΙΝΩΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ
     
  7. Sanigurious

    Sanigurious New Member

    Μακάρι να υπήρχε καμια κοπέλα στην θεσσαλονίκη που αληθινά γουστάρει να κατουράει και όχι απλά να το κάνει επειδή δεν την πειράζει
     
  8. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Τα ούρα Του στο σώμα και στο στόμα μου!
    Να με ζεσταίνουν και το σώμα μου να αναβλύζει
    αυτή την μοναδική μυρωδιά από
    την ανάμειξη όλων των υγρών μας.

    Και.. το θες πάλι και πάλι. Θες να έχεις την μυρωδιά Του και
    να Τον νιώθεις τόσο κοντά σου.

    Είσαι μόνο Δικιά Του / Δικιά Της... 
     
  9. submissiveslave

    submissiveslave New Member

    καλησπέρα. εγω είμαι νέο μέλος και στο forum και στο άθλημα... μου αρέσει πολύ η ιδέα της υποταγής και του να με κάνει ο άλλος αντικείμενο δικής του ευχαρίστησης αλλά υπάρχουν πράγματα στα οποία κολλάω. θεωρώ ότι είμαι πιο ανοιχτόμυαλη από φίλες και γνωστούς μου αλλά πολύ πίσω σε σχέση με αυτούς που ασχολούνται με αυτό. αρχικά λοιπόν θέλω να ρωτήσω πώς ξεπερνάτε εσείς τα όρια σας? για παράδειγμα εγω σιχαίνομαι να καταπιώ ούρα αλλά μου έχει ζητηθεί έντονα...πως μπορω να ξεπερασω τα κολληματα μου και να το απολαυσω?
     
  10. gazza

    gazza Regular Member

    οταν το θελησεις πραγματικα
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    προσωπικα θα μου αρεσε αλλα δεν καταφερα να το βρω...

    καποτε μαλιστα ηξερα και vanilla ζευγαρι που το εκανε και ειχαν παρει τα μυαλα μου αερα οτι θα το βρω ευκολα... αλλα δεν...
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    οι παππουδες του ξαδερφου μου οταν ηταν μικρος καθονταν να τους κατουρησει στο στομα, στο προσωπο ενω εκθιαζαν τα προσοντα του.
    Συχνο φαινομενο σε ποντιακες οικογενειες(το εκαναν και στην οικογενεια του πατερα μου αλλα η θρακιωτισσα γιαγια πατησε ποδι) οσον αφορα τα αρσενικα παιδια, καθως ειναι οι συνεχιστες του ονοματος κλπ.
    Απο την μερια της μανας μου επειδη ειναι κυριως μητριαρχικη η οικογενεια μας , οι ανδρες συζυγοι εχουν προσαρμοστει στα δικα μας μετρα και σταθμα και υπερεχουμε αριθμητικα απεναντι στα αρσενικα μελη δεν εχουμε τετοιες εκδηλωσεις.
    Οπως καταλαβαινεις ομως υπαρχει και ως εθιμο/παραδοση για την δηλωση της υπεροχης του αρσενικου απογονου στην οικογενεια.
    Οποτε μην απελπιζεσαι, μπορει να το βρεις καπου.