Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ, ἀλλ᾿ ἐν τῷ εὖ τὸ πολύ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Arioch, στις 29 Μαρτίου 2020.

  1. sex_slave

    sex_slave Regular Member

    Αν κ δεν συμπαθώ τα μακροσκελή κείμενα ομολογώ ότι διάβαζα ασταμάτητα!
    Ευχαριστούμε!
     
  2. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Με κάθε ιστορία σου το ίδιο παθαίνω.
    Δε θέλω να τελειώσει.
     
  3. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Σόρι για την παρέμβαση, αλλά σοβαρά τώρα, θεωρείται ότι αυτό το ποστ δεν ανήκει εδω;

     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

        

    Μα Πραγματικά! Τσάκα Τσούκα αυτος ο θερμοσίφωνας...πηδιόμαστε θερμοσίφωνας, πίπα θερμοσίφωνας, τρώμε θερμοσίφωνας...βαλτε έναν ηλιακό τέλος πάντων μηχανικοί άνθρωποι να βρείτε την υγεια σας  

    Είναι ρομαντική ιστορία. Ο σαδιστης και Η μαγική πίπα.

    Χωρίς πειράγματα όμως (και ζητω συγνώμη για το χιούμορ, το αλλάζω αν ενοχλεί) εύχομαι πάντα ευτυχισμένοι  
     
    Last edited: 24 Απριλίου 2020
  5. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    @Brt εδώ ο ανθρωπας πλερώ μια περιουσία στο ρεύμα για να γίνει αιτία να εγγραφείς στην κοινότητα   λίγο σέβας πια! Εγώ λέω να κάνουμε γκρουπ Arioch    
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Μα δεν φανταζεσαι τώρα...γιατί τα γράφει περίφημα! Και την έβαλα κάτω, και την πέταξα πάνω, και πάρε αυτό, και δώσε εκείνο, και τι σου κάνω μάνα μου...κ εκεί που είμαστε ένα δέκατο της ανάσας για την απογείωση...τσουπ ο θερμοσίφωνας! Γμς μας δηλαδή!

    και να μην μιλάει κανεις! Όλοι αααα και τι ωραία και περιμένουμε την συνέχεια...ποσο να αντέξω
     
    Last edited: 24 Απριλίου 2020
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δυστυχώς έχω κεραμίδια