Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Ο/Η Κ δεν είναι γκόμενος-α"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 9 Νοεμβρίου 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Σχωρα με, αλλα σ' αυτο θα πω thank god!  
     
  2. zozefiin

    zozefiin Guest

    Ο / Ή Κ ναι δεν είναι γκομενος-α έναι κάτι πολύ περισσότερο θα έλεγα είναι προέκταση του εαυτού σου και εισαι επέκταση του εαυτού του είναι σχέση καθαρή χωρίς προσποίηση
     
  3. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    Αυτό ακριβώς!

    (μπράβο βρε @ellianna ....τα είπες όλα! να΄σαι καλά! δεν άντεχα να γράφω ξενύχτης άνθρωπος)
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Εγω πάλι έχω σταματήσει να χρησιμοποιώ τη λέξη γκόμενος απο το σχολείο. Μετά ήταν σύντροφοι. Μάλλον γτ έχω συνδέσει τη λέξη με κάτι αρνητικό για μένα...
    Δεν έχει να κάνει με το σεβασμό μου. Ο σεβάσμος μου προς ενα πρόσωπο κερδίζεται με τη συμπεριφορά του και όχι με τον τίτλο που εγω ή αυτός ή καποιος άλλος του έδωσε.
    Οπότε λοιπόν ο Κ μου ή ο κάθε άνθρωπος που συσχετίζομαι μαζί του, είναι ο σύντροφος μου (λέξη που για μένα καλύπτει πολλά κομμάτια μέσα σε μια οποιαδήποτε σχέση, είτε μένουμε μαζί, είτε χωριστά). Δεν μπορεί να είναι γκόμενος μου.
     
  5. ellianna

    ellianna Regular Member

    Χαχα λεμε και κάτι σωστά που κ που!  
     
  6. τοτε θα βγαλει μαλια η χουφτατου εγω παντος στα 4 αμα την ειχα ......θα την ειχα καπως ετσι........
     
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    @neos Protaris

    Το καύλωσε με αν μπορείς (και ειδικά μεσημεριάτικα), είναι άλλο νήμα....   
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μπαααα.... Αν δεν μαθευτούν τι σημαίνουν οι λέξεις πρώτα, προς τι ο τάραχος..?
    Για το πώς τις χρησιμοποιούμε, είναι το επόμενο...
    Και πάει κορδόνι, μέχρι να αρθρωθεί λόγος..!
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    το "ούτε λόγος", εδώ, θεωρείται υπεκφυγή;
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μπααααα.... Τυπική διαπίστωση...
     
  11. αγαπητη μου εχεις απολυτο δικιο για το οφφ τοπικ και ζητω ταπεινα συγνωμη απο ολους.....απλα ηθελα να εξηγησω στην αγαπητη μου συνφορουμιτισσα τι ακριβως ενοουσα...μπορειτε να το λαβετε σαν διευκρινηση....    
     
  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ό,τι θέλεις  

    Θες μήπως ινμποξ; να μην βγούμε οφφ εδώ;
    Θες 'ξεχαρβάλιασμα';
    Θέλει η @Brigitte εδω;

    Let me know
     
Thread Status:
Not open for further replies.