Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο Θούριος του BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 10 Μαϊου 2009.

  1. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ο Θούριος του BDSM

    Δεν προσαπτω τιποτα στη Λαρα. Η Λαρα δεν εχει σχεση με τις "εμπειριες" μου
    Δεν εκανα καμια "ερμηνεια" Την απορια της Ντορας
    προσπαθησα να λυσω βασισμενος σε δικες μου προσωπικες εμπειριες. Ουσιαστικα εκφραζω
    και εγω την απορια μου... πως και δεν τα "πιανει" αυτα η Ντορα
    Λεω ρε παιδι μου... υπαρχουν και τετοια ατομα βρε Ντορα. Εσυ ρε Ντορακι δεν ξερεις κανενα?

    Το μυαλο μου δεν φτανει μεχρι εκει που φτανει το δικο σου σιγουρα. Εισαι πολυ πιο
    εξυπνος απο μενα και πολυ συγκροτημενος θα ελεγα.
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ο Θούριος του BDSM


    Γιά έξυπνος, δεν διεκδικώ δάφνες. Ως προς το συγκροτημένος όμως, ε, ναι, δεν υπάρχει καμμία σύγκριση...


     
  3. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ο Θούριος του BDSM

    Μα αυτο λεω κι' εγω. Εσυ εισαι πολυ συγκροτημενος αλλα και εξυπνος
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ο Θούριος του BDSM


    Αν νομίζεις πως είμαι και έξυπνος, ευχαριστώ.



     
  5. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ο Θούριος του B

    Παρακαλω. Η αληθεια πρεπει να λεγεται.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Παράκληση σε κάποια από τα παλιά μέλη που γνωρίζω ότι μπορούν να διαχειριστούν άνετα το επίπεδο,σε μία συζήτηση, δίχως flames και άλλα ανάλογα, να μη με απογοητεύσουν.

    Η συζήτηση προς το παρόν θα παραμείνει ατόφια δίχως εξωτερική παρέμβαση.
     
  7. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Ο Θούριος του BDSM

    Καταπληκτική σύμπτωση. Σκεφτόμουν, μεταξύ άλλων, την αγνό έρωτα των καλογραιών προς τον δικό τους Κύριο διαβάζοντας το post της dora … και να από κάτω η ευφυέστατη παρέμβαση του underherfeet.

    +1000
     
  8. το ποστ 47 δεν αφορα κατα κανενα τροπο την Λαρα
    ουτε καποιον αλλον συγκεκριμενα
    Ειναι κατι δικα μου
     
    Last edited: 14 Μαϊου 2009
  9. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Ο Θούριος του BDSM

    Μα ειναι εμφανεστατο οτι δεν αφορουν τη Λαρα αυτα που γραφεις Κορνηλιε και οτι απλως δραττεσαι της ευκαιριας να εκφρασεις τις σκεψεις σου!!!  
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ο Θούριος του BDSM

    Δεν είχα ποτέ πρόβλημα να κάνω και σκέτο σεξ χωρίς bdsm με εμφανίσιμες και σέξυ βανίλλα γυναίκες. Πόσο μάλλον με το αντικείμενο του πόθου και της καύλας μου που είναι οι υποτακτικές γυναίκες και οι σκλάβες! Με αυτές όλα χτυπούν κόκκινο... γιατί μου βγάζουν την Κυριαρχία και τον Σαδισμό μου.

    Δεν μπορώ να καταλάβω όμως ορισμένους Κυρίαρχους που λένε ότι δεν κάνουν σεξ με την σκλάβα τους σχεδόν καθόλου για να την τιμωρούν. Τελικά μήπως τιμωρούν τους εαυτούς τους και όχι την σκλάβα τους; Ή μήπως δεν μπορούν και το bdsm το χρησιμοποιούν για κάλυψη;

    Διεισδύστε λοιπόν σε κάθε υποταγμένη και μαστιγωμένη θηλυκή ύπαρξη γιατί η διείσδυση δεν βλάπτει σοβαρά την υγεία... 
     
    Last edited: 15 Μαϊου 2009
  11. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Ο Θούριος του BDSM

    Μπραβο ρε Perri...

    Γαμήσθε την επιτέλους Κύριε... Γαμήσθε την.

    Πηγή: Εμπειρίκος.
    Εμφιάλωση: G_E
     
  12. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Ο Θούριος του BDSM

    Το κατ’ εντολήν του Κυρίου ξέσκισμα με τρίτους πιάνεται? Είναι σεξ ή αγνή έκφραση λατρείας?