Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο Κύριος Τίποτα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 21 Ιανουαρίου 2009.

  1. savra

    savra Guest

    Re: Απάντηση: Re: Ο Κύριος Τίποτα

    Η εικόνα που προβάλλω ποια σου φαίνεται πως είναι?

    Τα άλλα όλα είναι απλά η άποψή σου, με την οποία βλέπω μεγάλη απόκλιση με την πραγματικότητα, λυπάμαι.

    Σε πρώτο χέρι? Ναι.
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Ο Κύριος Τίποτα

    H εικόνα που σαφέστατα προκύπτει από αυτά που σημείωσα στα λόγια σου, είναι ανθρώπων που άλλη δουλειά δεν κάνουν στις συναντήσεις, από το να αλληλομαχαιρώνονται, πισώπλατα ή μη.

    Επιμένω, πως η δική μου εμπειρία -που είναι σίγουρα από πρώτο χέρι, μιά και μπορώ πολύ εύκολα και εκ του προχείρου να αναφέρω καμμιά δεκαριά τουλάχιστον συναντήσεις όπου έχω βρεθεί- είναι αντίθετη με τη δική σου. Πάει καλά, μπορεί απλώς να αντιλαμβανόμαστε διαφορετικά τα πράγματα. Εξακολουθώ όμως να απορώ, από πού πηγάζει το δικό σου "πρώτο χέρι". Παρευρίσκεσαι συχνά στις συναντήσεις που διοργανώνονται από τα μέλη, και ανακοινώνονται στο φόρουμ; Αν ναι, βρίσκω πολύ περίεργο το να μην έχουμε συναντηθεί, ούτε σε μία...


     
  3. savra

    savra Guest

    Re: Απάντηση: Ο Κύριος Τίποτα

    Σκοπός είναι να βελτιωθεί μια αρνητική κατάσταση. Δεν θέλω να την εξατομικεύσω. Το ποιος είμαι και τι κάνω δεν αφορά κανέναν, φαντάζομαι ο καθένας έχει τα δικά του.

    Κάποιοι ούτε αντιλήφθηκαν πως για αυτούς είναι όλα καλά, οπότε οι υπόλοιποι υποχρεώνονται σε ρόλο κομπάρσου.

    Φυσικά και παρευρέθηκα σε συναντήσεις. Από το φθινώπορο του 2007 δεν έρχομαι, η αιτία είναι τα παραπάνω γραφόμενα. Δεν θα μου τα αναιρέσει κανείς. Γενικά έχω φαντασία που οργιάζει, αλλά αυτά που γίνονται δεν μπορώ να τα ξεχάσω και δεν κλαίγομαι για να τιμωρηθούν οι" κακοί". Το λέω για να πάψουν να παράγονται κέρβεροι και λερναίες ύδρες.

    *(Σαν μικρό παιδί νιώθω  )
     
  4. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Ο Κύριος Τίποτα

    Ο MindMaster τα είπε όλα.
     
  5. savra

    savra Guest

    Δεν έχω τίποτα απέναντι στον MindMaster. Απλά υπάρχει διαφορά οπτικής γωνίας. Πάντως δεν είμαι φαντασμένος.