Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο λόγος που μπήκατε φόρουμ και τι σας κρατάει εδώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος VUCINIC, στις 16 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Μα φυσικά όχι. Άλλωστε απάντησα στον @bumblebee παραπάνω ότι η συμβουλή του θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ναι ναι.

    -> Πατα το ντιλιτ ή
    -> Δημόσια συγνώμη και αποκαλυπτική, λαχταριστή, σούπερ ντούπερ σεξι φωτό για να εξευμενιστούν τα πνεύματα 
     
  3. Απάντησα ήδη
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Λίγο αστεία η πισωπεταλιά από το "είχα την εντύπωση ότι" στο "μα φυσικά όχι", αλλά εσείς ξέρετε    
     
  5. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Ποιός φταίει που δεν είναι το φορουμ όπως θα το θέλατε;
    Ποιός φτάιει που το φορουμ δεν ικανοποιεί τις προσδοκίες σας;
    Ποιός φταίει που, καλού κακού, ξέρατε από πριν οτι «δεν αξίζει να ασχοληθεί» κανείς;
    Ποιός φταίει που κι όλοι οι άλλοι μπορούν να εκφράζουν τις προσλαμβάνουσές τους;
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Φταις εσύ που με λένε αλήτη.
    Φταις εσύ που με λένε ξενυχτη.
    Φταις εσύ στο μηδέν που'χω φτάσει.
    Φταις εσύ γιατί μ'εχεις ξεχάσει.

    Βασίλειος Καρρας 1995 μ.Χ
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Γιατί το ξέρεις καλά
    δεν βρίσκεις εύκολα σωστά παιδιά
    και πρέπει όταν τα βρεις
    να κάνεις άσκηση υποταγής.

    Σάκης Ρουβας 2000 π.Κ
     
  8. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Δεν συμφωνώ με την άποψη ότι μόνο λίγα μέλη είναι αξιόλογα αλλά αυτό δεν έχει σημασία τόσο,όσο το αν αυτός είναι λόγος να διαγραφτεί κάποιος.Δεν είμαστε για τους άλλους εδώ,αλλά για εμάς τους ίδιους...είναι καλό να σκεφτόμαστε τι μας ώθησε να γραφτούμε εξ αρχής,γιατί καταλαβαίνω ότι πολλές φορές μπορεί να ξεχνιόμαστε απ΄τον αρχικό μας "στόχο" μέσα στην "βαβούρα".Αν όντως στόχος σου ήταν μόνο οι συζητήσεις όπως λες,τότε γίνεται ίσως λίγο πιο κατανοητή η σκέψη σου να δεχτείς την προτροπή του @bumblebee αλλά ήταν όντως μόνο οι συζητήσεις;καθόλου η προσωπική ανακάλυψη / εξέλιξη; έπειτα,εφόσον βρήκες αξιόλογα άτομα για εσένα,τότε που είναι το θέμα ακριβώς;δε νομίζω να αλλάζει κάτι με το αν είναι πολλοί ή λίγοι...Ο,τι και να αποφασίσεις πάντως να περνάς καλά,με ευχάριστες εξερευνήσεις
     
  9. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Από έναν φίλο έμαθα ότι υπάρχει ένα φόρουμ πού έχει ωραία γκομενάκια..
    Μπήκα κι εγώ κι έστελνα σε όλες "γιασου κοκλα", αλλά καμία δεν απαντούσε..
    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί!
    Μετά από τόσα χρόνια έμαθα κι εγώ..
    Τώρα στέλνω " Γειά σου κούκλα'
    Και απαντάνε 1 στις 30..
    Είναι πρόοδος!!
     
  10. sos1908_salonika

    sos1908_salonika New Member

    Στο forum οδηγήθηκα εξαιτίας μιας ερωτικής "περιπέτειας" που είχα με μια κοπέλα πριν λίγους μήνες.Της άρεσε ο χώρος αν και αυτή ήταν σχετικά άπειρη.
    Δοκιμάσαμε κάποια πράγματα μαζί και είδα ότι μου άρεσαν και μένα οπότε μετά από παρότρυνση μιας φίλης μπήκα στο συγκεκριμένο forum.
    Έχω μπει αρχικά να διαβάζω και να συζητάω για απόψεις και ιδέες γύρω από το bdsm και να δω τι μου ταιριάζει από αυτό το χώρο και τι όχι.
    Άμα βγει κάτι παραπάνω στη συνέχεια καλώς να έρθει.
    Στα θετικά θα προσθέσω τις 2 φορές που βρέθηκα μέχρι στιγμής στις συναντήσεις που γίνονται εδώ μέσα ανάμεσα σε μέλη.
    Αυτά!  
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2020
  11. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Κλαίω!!
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    εξομάλυνση της καμπύλης.