Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο vanilla, εγω, η γυναικα του και 2 αγνωστοι.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 1 Αυγούστου 2008.

  1. an8h

    an8h Regular Member

    Απάντηση: Re: Ο vanilla, εγω, η γυναικα του και 2 αγνωστοι.


    Πράγματι δεν χρειαζόταν να είναι εκεί ο δικηγόρος, αλλά κάλλιστα θα μπορούσες να υποκριθείς ότι δεν άντεχες να το αντιμετωπίσης μόνη σου, ότι χρειαζόσουν κάποιον μάρτυρα μαζί σου ή καμια παρόμοια δικαιολογία.  


    Θεωρώ πολύ μίζερους τους άντρες που μιλάνε για την δικιά τους με άσχημο τρόπο στις ερωμένες τους. Είναι συνήθως τα "κωλοπαιδάκια που υποτιμάνε τη μαμά" αλλά δεν μπορούν να κάνουν και χωρίς αυτή, γιατί εξαρτώνται απ' τη φροντίδα της. Συνήθως δε, καταλήγουν να κάνουν και βαρετό σεξ.  

    * εννοούσα "γυναικεία" δικαιολογία πιο πάνω
     
    Last edited: 6 Σεπτεμβρίου 2008
  2. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    ευκολα πηρες στροφες ωστε να φτιαξεις ενα τοσο πιστευτο σεναριο Μιρελλα.και εξισου ομως τυχερη που επεσες σε ζευγαρακι με κατανοηση 
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αυτο ειχε αναγκη να πιστεψει η συζηγος του δικηγορου αυτο πιστεψε.Οι μηχανισμοι αρνησης της αληθειας οταν δεν μας βολευει ειναι τρομακτικοι πραγματικα.
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα μπορουσα καλλιστα να την εξαναγκασω να το πιστεψει με μερικα χαστουκια, ετσι ωστε να φτυσει τα δοντια της σαν στραγαλια.
       
     
  5. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    εεε αυτο ειναι που λενε και κερατας και δαρμενος !!!!!!!!!!!
     
  6. nikos_antonop

    nikos_antonop New Member

    Απάντηση: Ο vanilla, εγω, η γυναικα του και 2 αγνωστοι.

    Σκεφτηκες να γινεις..δικηγορος?!!!
    καταφερες και εβγαλες δικηγορο απο μια πολυ δυσκολη θεση?!!
    αν θα γινεις...θα σε προτιμησω 
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Ο vanilla, εγω, η γυναικα του και 2 αγνωστοι.

    Γιατι αγαπη μου να γινω δικηγορος???????
    Για να σηκωθουν τα δικαστηρια στα πισινα τους ποδια?  
     
  8. kmantas

    kmantas New Member

    Re: Απάντηση: Ο vanilla, εγω, η γυναικα του και 2 αγνωστοι.

    Καλά δεν παίζεσαι....ο δικηγόρος αυτός νομίζω ότι πρέπει να σκίσει τα πτυχία του...κοίτα σε ποιούς εμπιστευόμαστε τις υποθέσεις μας....ούτε μια συνε/ύρεση δεν μπορούν να κανονίσουν../
     
  9. Constan

    Constan Regular Member

    και εμεις κοιμομαστε στα χαμομιλια.

    εισαι απιστευτη
     
  10. johnvi

    johnvi New Member

    Δεν μας λες και καμια λεπτομέρεια για τα τριο με το ζευγαράκι...    
     
  11. τελεια φαση

    μπραβο Μιρελα για την σπιρταδα σου και τα γρηγορα αντανακλαστικα!  
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τι αντανακλαστικα λετε ? ... εδω εχουμε επαγγελματια ηθοποιο ... απαπα.. δεν ξαναπιστευω λεξη απο την Μιρελλα ...
    ικανη την εχω να ειμαστε σε κανενα σπιτι να αρχισει σεισμος , να φωναζω εγω "σεισμος" και να τρεχω πανικοβλητος και η Μιρελλα αταραχη να σου λεει : "Να το Μετρο περναει απο κατω" , "Να το τραινο περναει απο πανω" , "Να ο γειτονας πηρε για κατικοιδιο ελφαντα και εκλασε το ζωντανο" .... μεχρι που θα βρεθω με το βαρελι του νερου της ταρατσας κολαρο στο κεφαλι και η Μιρελλα θα μου λεει : "Αχ μωρε συγνωωωμηηη .. γινεται και καμπριο το σπιτι και ειπα να τραβηξω την σκεπη για να δουμε τ'αστερια .. αλλα ξεχασα τον κουβα με το νερο ..." ....