Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οur Β.Α.R

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 18 Οκτωβρίου 2006.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Βρε μπες   !
    Μόνο μη με κατηγορήσουν για ευνοϊκή μεταχείριση... 
     
  2. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Και από πότε τα bar είναι για διασκέδαση;

    Αν υπάρχει χώρος, θα ήθελα ένα σκαμπώ στην άκρη της μπάρας, παρακαλώ, να τα πιω μόνος μου και να ΜΗΝ διασκεδάσω.

    Ωραίο topic παιδιά, χαιρετισμούς σε όλους.

    DocHeart
     
  3. zinnia

    zinnia Contributor

    Δεν το καταλαβα το παραπανω.. Ισως φταιει το ξανθο των ριζών..θα πεσε παραπανω τουτη τη φορα 
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Μωρό μου μην αγχώνεσαι, όποιος τολμήσει να σε κατηγορήσει θα γευτεί το μαστίγιό μου    
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    γραφει η Princess : " θα γευτεί το μαστίγιό μου " ....
    σκεφτομαι εγω να απαντησω : " γιατι απο σοκολατα ειναι ? "
    ... κολαω στην λεξη "σοκολατα" , παω στο περιπτερο και χτυπαω μια Lacta .... ρεζουμε της υποθεσης + 10.000 θερμιδες .......
    αλλη φορα δεν ξανασχολιαζω τιποτα ....
     
  6. gaby

    gaby Guest

    10.000 θερμίδες είναι κάπου 15 Lacta εκτός και αν τα περίπτερα στη Μυτιλήνη έχουν Lacta μόνο του μισού κιλού και βάλε  

    Χαίρομαι με το πάθημά σου η κακίστρω, γι αυτό που έγραψες στην προσέγγιση άκου "ότι πληρώνεις παίρνεις"! λολ
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    DocHeart ούτε εγώ τα βλέπω σαν διασκέδαση, αλλά σαν μέρος που μπορώ να πειράξω αδύναμους, που είναι στον κόσμο τους.
    Η καλύτερή μου    
    Όσο για την άκρη της μπάρας που λες......σκέψου να είμαι εγώ από μέσα.
    Εάν σε αφήσω σε ησυχία........εάν δεν σε κάνω να γελάς....εάν δεν σου δημιουργήσω πονοκέφαλο, τότε να μου πεις ότι δεν θα διασκεδάσεις  
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Tώρα γιατί μου το λες αυτο;Για να μου κάνουν ντου;;;      
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood θα το αφήσω ασχολίαστο αυτό γιατί σήμερα είμαι διπλά και τριπλά χαρούμενη   
    Πρώτη φορά πήγα σε γιατρό και καρδιολόγο και μου είπε να μην κόψω το κάπνισμα !!!
    Είπε ότι ο ίδιος ήταν καπνιστής, το έχει κόψει 3 μήνες και έχει γίνει φοβερά νευρωτικός.
    Λοιπόν isnogood υγεία να έχουμε να καπνίζουμε και όχι το μαστίγιό μου δεν είναι από σοκολάτα αλλά έχει μέλι    
     
  10. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Ναι ναι Incomplete_ και εγώ με μεγάλη μου χαρά θα τους κάνω ασώπαστους χεχεχεεχχε
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Οur Β.Α.R

    παλιόπαιδο  
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Πάντα και μακάρι όλοι οι κακοί και οι κακές να σκέφτονταν όπως εγώ χεχεχεχεχε