Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΚΔΗΛΩΤΙΚΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος GIANNIS1973, στις 28 Οκτωβρίου 2007.

  1. ζήτημα ατόμου
     
  2. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Κ γω θα συμφωνησω με τους περισσοτερους... ειναι θεμα ανθρωπου, οχι στατους!

    κ βασικα διαβασα κ σε διαφορα σημεια πως τα υποτακτικα ατομα ειναι πιο εκδηλωτικα σε σχεση με τα Κυριαρχα... αποψη μου ειναι πως μπορουν καλλιστα να εκδηλωθουν το ιδιο λιγο η πολυ τα δυο μελη, με μονη διαφορα τον τροπο εκφρασης...
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εγω παντως ειμαι πολυ εκδηλωτικη και τρυφερη συναμα!
    Απο καθαρη αγαπη του κολλησα την φετα ψωμι με την ταραμοσαλατα στα μουτρα και τον αποκαλεσα σαρακοστιανο!
     
    Last edited: 17 Μαρτίου 2008
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Πιο εκδηλωτικοι οσον αφορα τι ?
     
  5. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΚΔΗΛΩΤΙΚΗ

    Θα αφησω στην ακρη αυτα που λες περι ιδιοσυγκρασιας, γιατι ειναι προσωπικη σου εκτιμηση, και δε μπορω να παρεμβω. Ομως το οτι ειναι περισσοτεροι αποδεικνυεται με αριθμους. Κοιτα τα στατιστικα εδω, αλλα κοιτα και σε οποιοδηποτε αλλο παρομοιο site και θα το διαπιστωσεις και μονη σου. Η μεγαλη μειοψηφια παντως ειναι οι switches οι οποιοι βεβαια παιρνουνε ρολο αναλογα με το ποιον εχουνε απέναντί τους.

     
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΚΔΗΛΩΤΙΚΗ

    Αν ειναι μειοψηφια οι switches τοτε οι Μιστρεςς ειναι ειδος προς εξαφάνιση ....
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Είναι κι αυτό που λέτε αλλά είναι και για να μην σκουριάζει.

    Πάντως στο λέω με βεβαιότητα πως πιο εκδηλωτική είναι η Μαρία. Ακολουθεί η Κατερίνα και μετά η Σούλα.
    Η Δέσποινα και η Άννα είναι κάπου στη μέση. Στο τέλος είναι η Ισμήνη. Τελευταία και καταϊδρωμένη.
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Τι; Δεν είναι εκδηλωτική η Ισμήνη; Μάλλον δεν την ξέρεις καλά...  
     
  9. Gwen

    Gwen Regular Member

    Γενικότερα νομίζω πως πιο εκδηλωτικοί είναι οι Κυρίαρχοι,εννοώντας και με ατόμα που δεν είναι του χώρου.Από εκεί και πέρα και έχει να κανει παντα με τον άνθρωπο αλλά και μεταξύ μας,στον χώρο μας εννοώ,νομίζω πως είναι και οι μεν και οι δε το ίδιο εκδηλωτικοί γιατι αν δεν δείξεις αυτό που είσαι,δεν θα αποκτήσεις ποτε αυτό που ποθείς.Ας είμαστε όμως λιγο ταπεινοί στα λογια και να μην λέμε πολλά και μεγάλα λογια που ισως αποδειχθούν αδεια τελικα.