Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΕΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 25 Ιανουαρίου 2008.

  1. Ελα να σε φιλησω καρδια μου  
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Η Avalonia τα λέει μια χάρα. όχι μόνο λόγω της πείρας της, αλλά και λόγω του πολύ καλού χαρακτήρα της. Ας μαθαίνουν κάποιοι ή κάποιες.
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Στο πρωτο ραντεβου το εχω σαν αρχη να γνωριζω τον αλλον, να συζητω μαζι του φιλικα,να δουμε που πηγαινουμε βρε αδελφε, ποια ειναι τα ορια μας, αν μου κανει και τελικα αν του κανω.
    Ενεργω ακρως ανθρωπινα και πολιτισμενα σεβομενη πως ο καθε ανθρωπος εχει την δικη του ξεχωριστη προσωπικοτητα.
    Το να "αρπαζεις" τον αλλον απο τα μουτρα, το να τον κοιτας αφ' υψηλου, το να τον περιφρονεις και να του κουνας το δαχτυλο με το που τον ειδες δειχνει ανασφαλεια και πως αγωνιζεσαι να του "παρεις" τον αερα πριν στο κανει αυτος!
     
  4. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΕΣ

    Καλα τεθηκε το θεμα της συμπεριφορας αμφοτερων πλευρων.. αλλα σαν να ξεφευγει.. κατι σε σπαρτακο των υπο μου βγαζει.. και η διαφορα ειναι οτι κανεις δεν γινεται με το ζορι τιποτα..
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Εγω θελω το manual παντως.Ας μαθουμε πρωτα απο ολα να συμπεριφερομαστε σαν ανθρωποι και μετα ψαχνουμε και τα υπολοιπα ...
     
  6. Re: Απάντηση: ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΕΣ

    Ποιος σου βγαζει κατι σε Σπαρτακο των "υπο"?  
    Κανεις δεν γινεται με το ζορι τιποτα....αλλα ειναι αυτη λογικη?
    Συμφωνα μ αυτο δεν θα επρεπε να λεμε τιποτα και ενω "καλα τεθηκε το θεμα"
    ωστοσο διαφωνεις (σε τι ακριβως δεν ξερω) μαλλον για να διαφωνησεις  
    Επειχηρηματα δεν βλεπω γι αυτο το λεω. Αλλα δεν πειραζει καλα κανεις
    Παντως αν σου πω οτι εχω ενα γεματο 45αρι δεν νομιζω οτι θα εισαι σε θεση
    να διαφωνεις  
     
    Last edited: 28 Ιανουαρίου 2008
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΕΣ

    Επειδή μαλλον δεν τα προσεξες τα επιχειρηματα ήταν αυτα..(βλεπε πιο κάτω ή κ πιο πάνω ότι σε βολευει μη κουραζεσαι..   τα οποια αναφέρουν εν ολιγοις οτι οι πρόχειρες κ αρπακώλικες συμπεριφορές, φερνουν τα αποτελέσματα κ τα προβλήματα που ανέφερες..

     
  8. mikra psemata Επαναλαμβάνεσαι σε πράγματα που σου έχω απαντήσει και νομίζω
    ότι θα σε…καταργήσω
    Μόλις τώρα μου δημιούργησες μια περίεργη φαντασίωση
    Είσαι λέει εσύ και κάθεσαι και γράφεις κακά πράγματα διαφωνώντας
    μαζί μου. Εγώ με κάποιο τρόπο το βλέπω και μόλις πας να τα στείλεις
    πατώ ένα κουμπί από δω και εκεί που είσαι ,ανοίγει στα
    δυο το πάτωμα σαν καταπακτή και…τσουπ…παρ την κάτω  
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Ακριβως!!!
     
  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΕΣ

    Κορνήλιος δεν μαζεύεσαι λίγο?
    Εκανες ενα νήμα για πουνε όσοι το διαβάσουν τις αποψεις τους..
    Αν δεν σου αρεσουν κάποιες απο αυτές.. κ τυγχάνει να μη συμφωνούν με τις δικές σου.. να κάνεις τις επόμενες ερωτησεις-προβλητισμούς σου σε πριβε..
    πάρε κ ενα ιγνκορ..
    γιατι σε ενα συμφωνουμε.. στα αμοιβαια αισθηματα
     
  11. Gwen

    Gwen Regular Member

    Eγώ το μόνο που έχω να πω είναι ότι ο Κυρίαρχος δεν απαιτει,εμπνέει την υποταγή και τον σεβασμό.Όσο για το πρώτο ραντεβού,είναι τόσο σχετικά όλα!Νομίζω πως έχει να κανει με τον κάθε άνθρωπο ξεχωριστά,δεν είναι κανεις ίδιος!
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Συνηδειτοποιημένοι υποτακτικοί όλου του κόσμου ενωθείτε!!!! Ελάτε να ιδρύσουμε το Κίνημα Ανυπότακτων Υποτακτικών. Λίγο αυτοαναιρούμενες οι έννοιες εδώ, ίσως να μην είναι το καλύτερο. Α, μήπως να το βαφτίζαμε Κίνημα Ανατρεπτικών Υποτακτικών?Το θέτω σε δημόσιο διάλογο!Όσοι συμφωνήσουμε ελάτε να γράψουμε το καταστατικό και να συντάξουμε την ιδρυτική διακύρηξη του κινήματος (επηρεασμένοι από τους ομίλους προβληματισμού σε άλλα καφενεία).    

    Άρχισε να χιονίζει πριν λίγο. Θα τρελαθούμε τελείως πια??  

    Α και να δηλώσω ότι μ'άρεσαν οι δηλώσεις της Avalonia καθώς επίσης και της Gwen και μία (μόνο μία)της Mikra_Psemata αλλά δεν θυμάμαι ποιο post . Πραγματικός σπιούνος που ψάχνει για την εύνοια κυριαρχικών γυναικών ενώ μιλά και για κινήματα.  

    Αυτά....
     
    Last edited: 29 Ιανουαρίου 2008