Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πάμε στοίχημα...Reputation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 28 Σεπτεμβρίου 2008.

?

Ποιος πιστεύετε ότι θα έχει τους περισσότερους reputation points στο τέλος του χρόνου

  1. female

    6 vote(s)
    16,2%
  2. G_E

    4 vote(s)
    10,8%
  3. Dolmance

    4 vote(s)
    10,8%
  4. thelma

    2 vote(s)
    5,4%
  5. MindMaster

    1 vote(s)
    2,7%
  6. Syrah

    0 vote(s)
    0,0%
  7. Kits

    4 vote(s)
    10,8%
  8. dora_salonica

    4 vote(s)
    10,8%
  9. SM_Art_Lady

    3 vote(s)
    8,1%
  10. Incomplete_

    0 vote(s)
    0,0%
  11. L_Strike

    0 vote(s)
    0,0%
  12. alnair

    0 vote(s)
    0,0%
  13. lara[E-p]

    1 vote(s)
    2,7%
  14. SadalMelik

    0 vote(s)
    0,0%
  15. Άλλος/Άλλη

    8 vote(s)
    21,6%
  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    θα μπορουσαν οι χρηστες με τα περισσοτερα να γινοντουσαν μοντς με την προυποθεση πως τα ρεπ δεν ητανε απο κολλητο σε κολλητο αλλα σε σοβαρα και αξια ποστς κατι πολυ δυσκολο για τα ελληνικα δεδομενα,
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν έχεις και άδικο Μind Master!
    Αλλά αυτό που πρότεινα θα ήταν καλό να γίνει, αν υπήρχε διαφάνεια ή έστω ένας δίκαιος τρόπος απονομής των rep.

    Ονειρεύομαι ε?
     

    Κάτι είναι και αυτό!
    Ετσι απλά, θα έχει και ένα καλό λόγο ύπαρξης το Rep.
     
    Last edited: 6 Οκτωβρίου 2008
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Να κι ο διαγωνισμος για τo μοντεριλικι που λεγαμε!!! Εγω στο προτεινα ανταλλαγη με τη Παρις Χιλτον αλλα δεν ηθελες. 
     
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Σουργελο το κσνουν κσποιοι
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Ως μέλος επιθυμώ moderators που εφαρμόζουν πιστά τους κανονισμούς του forum.
    Δε με ενδιαφέρουν οι απόψεις τους.
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    δεν εχει νοημα να το συζηταμε καθοτι δεν θα γινει και δεν μπορει να γινει, το ρεπ συστημα απο την φυση του δεν μπορει να αξιολογηθει σε 2 βδομαδες. 3 μηνες που δουλευει και απο την στιγμη που καποιοι το χρησιμοποιησαν λανθασμενα και καποιοι αλλοι παραπονιουνται (και δικαια) και πολλα αξιολογα ποστς δεν λαμβανουν και λαμβανουν αλλα που δεν θα πρεπε, τοτε μετα απο αυτο το δοκιμαστικο σταδιο θα αναπροσαρμοστει σε πιο σφιχτο και σε ορισμενα φορουμς και ξεκινωντας απο μηδενικη βαση.
     
  7. cider

    cider Kitchen master

    Αν σας ενδιαφέρει και η άποψη ενός τύπου που μέχρι στιγμής προσπαθεί να παραμείνει στην ... ουδέτερη ζώνη:

    όταν ο Κωνσταντίνος καθιέρωσε τα ρεπ αρχικά δεν έδωσα σημασία. Επίσης, απ' ό,τι θυμάμαι δεν αντιλήφθηκα να ορίζεται κάποιο πρωτείο για τον πρώτο.

    Πρέπει, όμως, να ομολογήσω πως όταν έλαβα το πρώτο ρεπ, σχεδόν κατουρήθηκα πάνω μου. Έκτοτε, κάθε φορά που σκάει το μηνυματάκι νιώθω μια πολύ ευχάριστη έξαψη. Επίσης, χάρη στα ρεπ "γνωρίστηκα" με κάποιους.
    Πρέπει να ομολογήσω ότι πολλές φορές έχω εκπλαγεί με ποστ μου που έχουν πάρει ρεπ. Κυρίως εκεί που κάνω πλάκα και μόνο κάτι σοβαρό δεν είχα στο νου μου. Αλλά αφού ο κόσμος γουστάρει χαβαλέ, μέσα κι εγώ. Άλλωστε έχω δώσει ένα σωρό ρεπ σε χιουμοριστικά/πνευματώδη ποστ.

    Πραγματικά μου άρεσε πώς δούλευε το σύστημα ως τώρα, και τελικά κρίμα που έγινε όλο αυτό το μπάχαλο και χάλασε. Αντιλαμβάνομαι ότι το γυαλί έχει ραγίσει, και δεν γίνεται τα πράγματα να μείνουν όπως είχαν, αλλά...
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    α ναι σωστο κι αυτο, το ρεπ εφερε πολλες νεες γνωριμιες μην το ξεχναμε..
     
  9. Emma

    Emma Contributor

    Aυτό για μένα πάντως λειτουργεί ως deterrent. Αν κάποια ποστς μου αρέσουν και θέλω να δώσω ρεπ, το σκέφτομαι, γιατί μερικοί το εκλαμβάνουν ως εκδήλωση ενδιαφέροντος η επιθυμία γνωριμίας, ενώ δεν έχει να κάνει με αυτό ούτε στο ελάχιστο (για μένα τουλάχιστον).
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Δηλαδή τόσο καιρό δε μου την έπεφτες?????   
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation