Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πάμε στοίχημα...Reputation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 28 Σεπτεμβρίου 2008.

?

Ποιος πιστεύετε ότι θα έχει τους περισσότερους reputation points στο τέλος του χρόνου

  1. female

    6 vote(s)
    16,2%
  2. G_E

    4 vote(s)
    10,8%
  3. Dolmance

    4 vote(s)
    10,8%
  4. thelma

    2 vote(s)
    5,4%
  5. MindMaster

    1 vote(s)
    2,7%
  6. Syrah

    0 vote(s)
    0,0%
  7. Kits

    4 vote(s)
    10,8%
  8. dora_salonica

    4 vote(s)
    10,8%
  9. SM_Art_Lady

    3 vote(s)
    8,1%
  10. Incomplete_

    0 vote(s)
    0,0%
  11. L_Strike

    0 vote(s)
    0,0%
  12. alnair

    0 vote(s)
    0,0%
  13. lara[E-p]

    1 vote(s)
    2,7%
  14. SadalMelik

    0 vote(s)
    0,0%
  15. Άλλος/Άλλη

    8 vote(s)
    21,6%
  1. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Εγώ θα ψηφίσω το τελευταίο πενθήμερο μήπως μπορέσω και ανατρέψω το αποτέλεσμα των ψήφων από αυτούς/ες που μπορούν να ψηφίσουν 2 και 3 φορές τους γνωστούς τους:nod:
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Εγώ μπορώ να μαζεύω το χρήμα?? Για τον κόπο μου,ο νικητής θα πρέπει να μου παραχωρήσει το 10% των εισπράξεων..
     
  3. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Παρακαλω μην υπονομευετε την ψηφοφορια    
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν μπορω να ψηφισω, θα ειναι σαν να αδικω καποιους οσο αντικειμενικα και αν απαντησω.
    Απλουστατα θα εχει περισσοτερους ποντους εκεινος που εγραψε τα καλλιτερα posts οποιος και να ειναι αυτος-η.
    Εχω παντως την εντυπωση πως το reputation system ΔΕΝ δημιουργηθηκε για να ξεκινησει ανταγωνισμος και αντιπαλοτητα.
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    το ιδιο θελω να πιστευω και εγω..
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor


    Αγαπητή Mirella και Maley…
    Μπορείτε να πιστεύετε ότι θέλετε και έτσι όπως τα λέτε είναι το σωστό…

    Αν όσοι έχετε πρόσβαση, ρίξετε μια ματιά στα Forum Statistics, θα καταλάβετε ότι κάποιοι (ψωνάρες τους λέω Εγώ) "ευλογούν τα γένια τους".
    Τον τρόπο που δρουν, τον ξέρουν οι ίδιοι καλά και δεν χρειάζεται εξυπνάδα για να το καταλάβουν και οι υπόλοιποι… που κατ΄ αυτούς λυπάμαι, πιστεύουν ότι είμαστε ηλίθιοι, αφού υποτιμούν την νοημοσύνη Μ/μας.

    Οι συγκεκριμένες "φωνάρες του τίποτε", έχουν μαζέψει τόσα reputation, όσα και τα post τους. …
    Και να λέγανε και κάτι έξυπνο βρέ αδελφέ, να είχαν άποψη και λόγο… πάει στο διάολο!!
    Μα ποιοι είναι αυτοί από τα υπόλοιπα μέλη, που επικροτούν τις μαλακιές και τις ειρωνείες τους, στέλνοντας τους "βραβείο"? …Μα φυσικά οι ίδιοι που τους στηρίζουν… Το reputation απλά κάνει κύκλους.

    Τα λέω χοντρά ε?
    Καλά sorry, δεν θα το ξανακάνω!!
     

    Ωστόσο...
    Το reputation system, δυστυχώς είναι ένα αποτυχημένο σύστημα, γιατί κάποιοι το έκαναν έτσι, με την μαλακία που τους δέρνει στο να πρωτεύουν πάση θυσία.
    Δυστυχώς όπως είναι τώρα, δεν βραβεύει την εξυπνάδα ή την σωστή άποψη, αλλά στην πονηρία, την ειρωνεία και την υστεροβουλία. Έχει γίνει εργαλείο, στα δάκτυλα των ψωνισμένων με την πάρτη τους.

    Ως εκ τούτου, θέτω τον εαυτό μου εκτός αυτής της γελοιότητας, μια που δεν υφίσταται κανένας σοβαρός λόγος να συμμετέχω.

    Παρακαλώ Master Pier να με αφαιρέσετε από την λίστα... Θέλω να πιστεύω επίσης ότι, στήνοντας αυτό το poll θελήσατε να το διασκεδάσετε...και να υποτιμήσετε το Reputation. Αν η υποψία Μου είναι αληθινή, κρίνω ότι σωστά πράξατε και καλά κάνατε! Είστε έξυπνος άνθρωπος Master Pier και το αναγνωρίζω!

    Όμως δεν Μου αρέσει να με βλέπουν κάποιοι σαν άλογο, που μπορούν να ποντάρουν επάνω του στοιχηματίζοντας. (Γιατί κάπως έτσι το έχουν θεσπίσει εδώ οι λίγοι κακόβουλοι).
    Όσοι κατέχουν άλλωστε από ιπποδρομίες, θα ξέρουν και άπειρους τρόπους να στήσουν κούρσες.

    ΥΓ.. Αυτά που έγραψα δεν αφορούν φυσικά, όλους τους Top Reputations Posters. Αλίμονο!
    Υπάρχουν και κάποιοι ανάμεσα σε αυτούς, αρκετά αξιόλογοι με όμορφο λόγο και άποψη. Έστω και αν δεν συμφωνούμε όλοι μαζί τους, δικαίως τους αναγνωρίζουμε ως Τοp.

    Όσοι από αυτούς κάνουν πουστιές …. το ξέρουν.
    Καλό όμως είναι να ξέρουν ότι το ξέρουμε και δεν τρώμε το σανό που Μ/μας πετάνε!!

    Sorry για την παρένθεση στο νήμα….Τώρα μπορείτε να συνεχίσετε…Όμως να το κάνετε αθόρυβα!

    Τσ τσ τσ τσ!!
     
     
    Last edited: 29 Σεπτεμβρίου 2008
  7. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Μην κρίνεται εξ ιδίων τα αλλότρια.
    Κατά την άποψή μου θα έπρεπε να έχει ο χρήστης την δυνατότητα να συμμετέχει ή όχι στο σύστημα των reputations.
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Συμφωνώ απολύτως σε αυτό και το έχω ζητήσει και από τον Κωνσταντίνο, ένα παιχνίδι είναι δεν λέει και τίποτα. Δεν κρίνει ανθρώπους και αλίμονο αν από τα rep περιμένουμε να βγάλουμε συμπεράσματα. Ή μήπως από εκεί περιμένουμε;  
     
  9. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Χαλαρώστε και μη δίνετε τόση σημασία. Ένα παιχνίδι είναι. Δε χρειάζεται να βγάλετε όλα τα αποθημένα σας εδώ. Αφήστε κι ένα νήμα χωρίς αντιπαραθέσεις.    
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

       

    Ευχαριστώ...που μ΄ έκανες και γέλασα!!

       

    Σπουδαίο πράγμα να μπορείς να κάνεις τους άλλους να γελούν!

     

    Φυσικά Ηλία περιμένουν κάποιοι και από εκεί και από παντού... Μόνο που δεν θέλουν να καταβάλουν κανένα κόπο
    ...Μπορούν άνετα όμως να καταβάλουν τρόπο...
    Φαντάζεσαι ότι είναι εύκολο και αυτό? Άντε να οργανώσεις κατάσταση...

     

    Τώρα που ρίξαμε και τα γέλια Μ/μας θα χαλαρώσουμε MasteR PieR...
    Μόνο να ξέρετε ότι δεν είναι απωθημένα...Τις πικρίες Μου εκφράζω και αυτά που "βλέπω" (και άλλοι τα βλέπουν αλλά δεν γουστάρουν να μιλήσουν… Προφανώς δεν βρίσκουν το λόγο)
    Εγώ τα λέω, δεν Είμαι οι Α/άλλοι! Οχι ότι θ΄αλλάξει κάτι... Μπα, δεν ευελπιστώ για κάτι τέτοιο!
    Απλά για να μην Μ/μας περνάνε μερικοί εδώ και για μαλάκες.

    Έχετε δίκιο MasteR PieR! Έχουμε μεγάλη ανάγκη να χαλαρώσουμε!!

     
     
    Last edited: 29 Σεπτεμβρίου 2008
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Re: Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    ναιπ 
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Σε κουτσο αλογο πονταρεις...