Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πάμε στοίχημα...Reputation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 28 Σεπτεμβρίου 2008.

?

Ποιος πιστεύετε ότι θα έχει τους περισσότερους reputation points στο τέλος του χρόνου

  1. female

    6 vote(s)
    16,2%
  2. G_E

    4 vote(s)
    10,8%
  3. Dolmance

    4 vote(s)
    10,8%
  4. thelma

    2 vote(s)
    5,4%
  5. MindMaster

    1 vote(s)
    2,7%
  6. Syrah

    0 vote(s)
    0,0%
  7. Kits

    4 vote(s)
    10,8%
  8. dora_salonica

    4 vote(s)
    10,8%
  9. SM_Art_Lady

    3 vote(s)
    8,1%
  10. Incomplete_

    0 vote(s)
    0,0%
  11. L_Strike

    0 vote(s)
    0,0%
  12. alnair

    0 vote(s)
    0,0%
  13. lara[E-p]

    1 vote(s)
    2,7%
  14. SadalMelik

    0 vote(s)
    0,0%
  15. Άλλος/Άλλη

    8 vote(s)
    21,6%
  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Την πρόκληση αυτή Incomplete, θα έπρεπε να την κάνεις στους από πάνω (διαχειριστές)
    Αυτό λοιπόν το αφήνω σε mods ή advisors…
    Νομίζω ότι αυτοί έχουν την δυνατότητα να παρακολουθούν τα δρώμενα.
    Τι στο καλό? Όλη την βρώμικη δαυλιά Εγώ θα την κάνω?
    Ας κοιτάξουν τα κιτάπια τους λοιπόν και ας μας πουν αυτά που βλέπουν…
    Αυτοί οι ίδιοι είναι ευχαριστημένοι με αυτά που βλέπουν?
    Ποιος ξέρει …ίσως και νάναι!

    Όχι φυσικά… ! Τι να αποκτήσουμε? Εγώ έχω! Δεν είμαι αχάριστη. Μου φτάνουν τα δικά Μου.
    Απλά, θα πούμε δικαίως, "Μπράβο ρε, έχει παπόρια ο τύπος/τύπισσα! Κάνει ότι κάνει και το παραδέχεται…"
    Όχι που κάποιοι κονιόρδοι, μας μοστράρουν με τζούφια παπάρια, σουλατσάροντας στα post λέγοντας τις παραφουσκωμένες αερολογίες τους!

    Προσωπικά τα δικά μου δεν τα χαρίζω…
    Σε κεφάλια φτωχά, χαμένα θα πάνε!

    Εσύ είσαι εσύ….και οι άλλοι Ε/είμαστε οι άλλοι…που μπορεί να μην στοιχηματίζουμε, αλλά περιμένουμε να αναδειχθεί νικητής … ένας/μια εκ των πραγμάτων ηττημένος/η

    Ευχαριστώ πάντως Dolmance, για την προσπάθεια "συγκάλυψης"…μελών ή και φίλων…
    Εγώ το εκτιμώ, ελπίζω και αυτοί!
    Πάντα σε τέτοιες περιπτώσεις, είναι απαραίτητος ένας σταρχιδηστής-ειρηνιστής.
     
  2. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Εμένα πάλι, οι διαγωνισμοί με ενδιαφέρουν μόνο εάν πρόκειται να τους κερδίσω.
    Ως εκ τούτου, εν προκειμένω, αδιαφορώ..  
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    (Μα τελείως αμερικανάκι είμαι ; )
     
  4. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Mην το λες αυτό!  

    Στην προκειμένη περίπτωση, θα έλεγα είσαι ΤΙΜΙΟΣ.
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Πες το ψέματα...lol!!! Βέβαια δεν ξέρω τι καταλάβατε με το "αμερικανάκι",αλλά μάλλον δε με παίρνει να διευκρινίσω!  
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Εσύ άλλον διαγωνισμό έχεις...να κερδίσουμε!
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Ενδιαφερον ... ειδικα αν παιζεις τζοκερ!
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Always!  αλλά μου αρέσει το 'ανάλαφρον' του πράγματος...
     
  10. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    το reputation system ειναι πολυ ευστοχο συστημα αρκει οπως ολα να χρησιμποιηθει σωστα. σαφως και μπορει καλα ποστς να μην παιρνουν reputations ενω θα επρεπε, και να παιρνουνε οι μπουρδες του κολλητου, αλλα υπαρχουν μετρα ωστε να αποφευχθει οσο το δυνατον περισσοτερο και μπορει να γινει και πιο σφιχτο.
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σε μία εβδομάδα το πολύ θα φανεί. Και κατά την γνώμη μου καλά κάνουν. Το ότι το κάνουν πολύ έντονα δεν σημαίνει ότι το σύστημα αποτυγχάνει για αυτόν τον λόγο. Δεν είναι αδυναμία του συστήματος. Είναι μία ένδειξη της ιδιοτροπίας που έχουμε ως λαός. Και δεν την έχουν μόνο όσοι το κάνουν, την έχουμε όλοι.

    Το σύστημα έχει κενά. Για παράδειγμα τα δικά μου τα rep αξίζουν 4 πόντους το έκαστο. Γιατί; Επειδή έχω πολλά ποστ; Πριμοδοτούμε τα πολλά ποστ; Αν γράψει κάποιος 2000 καλώς όρισες ή 2000 χαμογελάκια αμέσως αποκτά την δύναμη να κάνει παιχνίδι. Το σύστημα έχει και άλλα κενά. Αλλά ξανά τονίζω και κενά να μην είχε το ίδιο πράγμα θα γινόταν.

    Να καταργήσουμε το σύστημα; Ελάχιστα διαφωνώ. Είναι λόγος για διάκριση και αυτό και μόνο για εμένα είναι ΛΟΓΟΣ. Από την άλλη είναι και ένα μάθημα. Για ένα μάθημα στη λάθος έκφραση του εγωισμού. Αλλά από την άλλη...

    Δεν ξέρω. Δεν είναι δική μου απόφαση. Να ελέγχουμε τα rep και να διαγράφουμε κάποια; Με ποια κριτήρια; Και τι έχουμε να ακούσουμε μετά...

    Η κουλτούρα μας φταίει. Το βγάλουμε, δε το βγάλουμε θα αλλάξει κάτι;
     
  12. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Αν αλλάξεις το "κουλτούρα" με "υποκουλτούρα" για το συγκεκριμένο θέμα, συμφωνώ.