Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πάμε στοίχημα...Reputation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 28 Σεπτεμβρίου 2008.

?

Ποιος πιστεύετε ότι θα έχει τους περισσότερους reputation points στο τέλος του χρόνου

  1. female

    6 vote(s)
    16,2%
  2. G_E

    4 vote(s)
    10,8%
  3. Dolmance

    4 vote(s)
    10,8%
  4. thelma

    2 vote(s)
    5,4%
  5. MindMaster

    1 vote(s)
    2,7%
  6. Syrah

    0 vote(s)
    0,0%
  7. Kits

    4 vote(s)
    10,8%
  8. dora_salonica

    4 vote(s)
    10,8%
  9. SM_Art_Lady

    3 vote(s)
    8,1%
  10. Incomplete_

    0 vote(s)
    0,0%
  11. L_Strike

    0 vote(s)
    0,0%
  12. alnair

    0 vote(s)
    0,0%
  13. lara[E-p]

    1 vote(s)
    2,7%
  14. SadalMelik

    0 vote(s)
    0,0%
  15. Άλλος/Άλλη

    8 vote(s)
    21,6%
  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δεν κάνω διάκριση ούτε στις κουλτούρες  
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Εγώ πάντως θα ψηφίσω τον G  
     
  3. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Όταν έβαλα αυτό το νήμα πίστευα πως ήταν η κατάλληλη στιγμή, για να ανεβεί η διάθεση στο φόρουμ. Κι αντ' αυτού, το κλίμα έγινε ακόμα πιο βαρύ, βγήκαν τα μαχαίρια κι ο καθένας βρήκε την ευκαιρία να βγάλει τα απωθημένα του. Εν πάση περιπτώσει, για μια ακόμα φορά θέλω να τονίζω ότι είναι μόνο ένα παιχνίδι. Δεν κρύβει από πίσω τίποτα άλλο. Γιατί πρέπει να βλέπετε παντού ίντριγκες; Άλλωστε είναι ένα παιχνίδι με στοιχεία σαδομαζοχισμού. Αφήστε το να εξελιχθεί... Μπορεί να σας αρέσει...  
     
  4. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Εγώ G E και thelma ψηφίζω, γιατί ξέρουν να κάνουν τις κότες να κακαρίζουν καλά
     
  5. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Πανέξυπνο και εύστοχο σχόλιο, παιδί - θαυμα.

    ΥΓ. Για οσους δεν κατάλαβαν, το σχολιό μου δεν εχει καμία σχέση με το οτι η alnair με ψηφιζει, αλλά με το δευτερο μερος της φρασης της.
     
    Last edited: 29 Σεπτεμβρίου 2008
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    @Master_PieR Δες τα ποστ απο την αρχη, θα δεις οτι και παλι τα ιδιο συνηθες μελος που τορπιληζει τους παντες και τα παντα εδω μεσα (πλην αυτους/α που το βολευουν και εξυπηρετουν), εκανε για μια ακομα φορα και αυτο το καλαμπουριστηκο και χαλαροτικο νημα μπουρδελο.
    Υ.Γ. Αν με ερωτησεις ποιο μελος εννοω θα σου απαντησω πολυ απλα οτι οσοι εχουν ματια βλεπουν.

    Εγω θα ψηφιζα την Μιρελα αλλα φοβαμαι οτι θα σταματαει και θα ριχνει χαστουκια εδω και εκει...και ετσι θα την περασουν τα αλλα αλλογα και η φοραδες....... 
     
  7. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    το reputation system ειναι για να επιβραβευεται καποιο ποστς που προσφερει στην κοινοτητα, και επομενως το μελος που το γραφει. εαν σε ενα site για ενηλικους ανταλλαζουν rep σαν τα μωρα τοτε τι θα επρεπε να γινει σε σιτες που απευυθυνονται σε παιδακια η σε gamers κτλ.
     
  8. Eri

    Eri

    Της πουτανας.....  
     
  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Τώρα άμα σου δώσω rep, θα με πούνε πουλημένη??  
     
  10. Eri

    Eri

    Οτι και να σου πουνε ξερεις εσυ.......Στο μνι σου κ βουρ για καφεδακι στα Σερρας....  
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Κάτι τρέχει. Αλλά θα επανέλθω.
    Μια παρατήρηση προς τον Master Pier: Μεθοδολογικά η χαριτωμένη ιδέα του στοιχήματος δημιουργεί πρόβλημα. Η ψήφος πρόβλεψης, σε αυτό το νήμα, λειτουργεί προτρεπτικά - παρά την πρόθεση σου - για την πριμοδότηση όσων ήδη προηγούνται. Δεν το λέω ιδιοτελώς, αφού έχω μια σταθερά καλή θέση, παρά τη στριφνάδα ορισμένων κειμένων μου.
    Και μια αβλεψία: Λείπει από τα ονόματα η Llazouli, παρά τα άριστα δημοσιεύματα και την υψηλή βαθμολογία τους.
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Πέρρη μην φτύνεις!