Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πάρτι bdsm ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Theoni Sanan, στις 29 Οκτωβρίου 2022.

  1. Theoni Sanan

    Theoni Sanan New Member

    Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος αν αυτή την εποχή γίνεται ή οργανώνεται κάποιο πάρτι ή κάποια γνωριμία για πάρτι στην Αθήνα ?
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Έχω την αμυδρά εντύπωση ότι εάν ψάξετε σε μια άλλη γνωστή ιστοσελίδα κάτι θα βρείτε
     
  3. Karrrma

    Karrrma New Member

    Καλησπέρα, είμαι νέα στο χώρο και δεν έχω δικτυωθεί, θα μπορούσατε να αναφέρετε κάποια ιστοσελίδα κλπ που μπορεί κάποιος να ενημερωθεί για τέτοια πάρτυ ;
     
  4. HI there.....
    ...ετοιμάζουμε ένα αποκριάτικο πάρτι, για γνώστες και μύστες BDSM σε όμορφο prive χώρο....
    ...βασική προυπόθεση συμμετοχής συνειδητοποιημένα ζευγάρια!,με αγάπη για το rolle play του bdsm,με καθαρά ατριχα σώματα,όχι υπέρβαρα έως 50 ετών. Τόσο απλά.
    Για όσους πραγματικά ενδιαφέρονται ,πρώτες πληροφορίες εδώ......
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Από την μια σας καταλαβαίνω αγαπητέ να έχετε απαιτήσεις ως διοργανωτής αλλά αυτά που ζητάτε δεν ακούγονται λίγο ρατσιστικά;;;;
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Αν αντιλαμβάνεστε το BDSM σαν rolle play κάτι δεν πάει καλά.
     
  7. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Όντως αποκριάτικο θα είναι το πάρτι...
     
  8. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Κάνεις και παραγγελία για το πώς θα είναι οι "καλεσμένοι", βάσει του σωματότυπου; Ξέμεινες στο 1990;

    Ακοινώνητες ηλιθιότητες.
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δικό του πάρτι είναι -υπό την έννοια εκείνος το διοργανώνει- όποιους όρους θέλει βάζει, όποιους θέλει καλεί.

    Αυτό περί του event καθ' αυτού. Περί της μη σχέσης του με το BDSM με κάλυψε ο @espimain
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν έχεις άδικο.
    Πάντως, θυμήθηκα εδά που με είχαν καλέσει σε ένα ιδιωτικό party με dress code πριν καμια 8αριά χρόνια, όπου ανέγραφε: Οι Ντόμες να φορούν μπλα μπλα μπλα και οι σκλάβοι/ες να (μη) φορούν μπλα μπλα μπλα... και στο τέλος υποσημείωση: Η Dark να φορεί ό,τι θέλει  
     
  11. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Στα πάρτι μας έχουμε το ελεύθερο να καλέσουμε όποιους θέλουμε από τους -ήδη- φίλους και γνωστούς μας.

    Εφόσον πρόκειται περί ανοιχτής και δημόσιας πρόσκλησης, θα λέγατε το ίδιο εάν το "υπέρβαροι" είχε αντικατασταθεί π.χ. με "μαύροι"?

    Αν η απάντηση, και εδώ, είναι "ναι", τότε πρόκειται περί αγγελίας για εύρεση ερωτικού παρτενέρ (εξ ου και οι προτιμήσεις), κάτι που απαγορεύεται από τους κανονισμούς του φόρουμ...
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    I couldn't care less. Εγώ είμαι υπέρβαρος και ουδόλως με πείραξε.

    Θα με πείραζε αν έλεγε "let's make a lynching party για χοντρούς/μαύρους/gay/λεσβίες", από τη στιγμή που είναι fuck fest περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.

    Και όχι δεν το θεωρώ αγγελία όπως δε θα θεωρούσα αγγελία "πάρτι για λεσβίες" ή "πάρτυ αποκλειστικά για gay" ή "πάρτι αποκλειστικά για μαύρους, χοντρούς, gay"