Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πέστο... αλλιώς!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 3 Ιουνίου 2008.

Tags:
  1. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  2. Emma

    Emma Contributor

    Πέστο... αλλιώς! (στην κυριολεξία!!!)

    Όταν η μπουρδολογία γίνεται επιστήμη...


    "Δεν είμαι έτοιμη για σχέση"
    Μετά από έξι μήνες, έμαθα ότι παντρεύτηκε.

    "Θέλω να μείνουμε φίλοι"
    Ας παραβλέψω το ότι μόλις μου ξερίζωσε την καρδιά. Τέτοιες πράξεις, άλλωστε, δένουν τις φιλίες.

    "Θέλω να αφοσιωθώ στην σχολή μου"
    Στην οποία δεν πάτησε ποτέ από τότε που γράφτηκε. Και ούτε και το έκανε στο μέλλον.

    "θέλω να αφοσιωθώ στην δουλειά μου"
    Η οποία ήταν αδιέξοδο και το ήξερε. Απίστευτες ώρες, ελάχιστος μισθός και στο τέλος έμαθα ότι παραιτήθηκε.

    "Παραείσαι καλός για μένα"
    Οπότε είναι εγωιστικό να με κρατήσει για τον εαυτό της και θυσιάζεται για να με χαρίσει στην ανθρωπότητα.

    "Με κουράζει που με έχεις τόσο ψηλά. Με πιέζει που πρέπει να αντεπεξέλθω στις απαιτήσεις σου."
    Ασχολίαστο.

    "Θέλω να κάνουμε ένα διάλειμμα, να γνωρίσουμε άλλους ανθρώπους, να εκτιμήσουμε περισσότερο αυτό που έχουμε"
    Κουραστικό πράγμα η αγάπη, ετσι;

    "Θέλω να μείνω μόνη"
    Ας παραβλέψω όμως ότι συνεχίζει την έξαλη ζωή. Τίποτα πιο μοναχικό από το πλήθος, ξέρω...

    "Γνώρισα κάποιον άλλον"
    Την προηγούμενη ημέρα. Στο ίντερνετ. Δεν τον είχε δει ποτέ της. Και αυτός έφευγε σε μερικές ημέρες φαντάρος.

    Την στιγμή του χωρισμού βλέπεις, τελικά, πόσο σεβασμό έτρεφε ο άλλος για σένα. Ούτε ένα ψέμμα της προκοπής δεν κάνουν τον κόπο να σκαρφιστούν.

    Παρακαλείστε να χρησιμοποιείτε περισσότερο την φαντασία σας όταν με χωρίζετε. Σας ευχαριστώ.
    - Εκ της διευθύνσεως.  


    From: lemon-without-dreams.blogspot.com
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    δεν νομιζω Εμμα να πιστευεις οτι στον χωρισμο οι ειλικρινεις κουβεντες κανουν καποια ουσιαστικη διαφορα ....
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πέστο... αλλιώς! (στην κυριολεξία!!!)

    Ποιός είναι ο υπεύθυνος; Η καριολίτσα που τα λέει ή ο χοντρομαλάκας που την είχε κορώνη στην ψωλή του;

     
  5. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Re: Πέστο... αλλιώς! (στην κυριολεξία!!!)

      
    Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα, αλλά αυτά ως δικαιολογίες έχουν όντως σουξέ, τα άκουσα κι εγώ. Μπορώ να προσθέσω και το
    Αυτό επίσης συνοδεύεται και από το: "θα ήθελα να συνεχίσουμε να έχουμε επικοινωνία, γιατί είσαι σπάνιος άνθρωπος"
    Τόσο σπάνιος που σκέφτομαι να με δωρίσω στην WWF. Δεν ξέρω αν το κλουβί έχει τηλέφωνο, αλλά το επισκεπτήριο είναι 5-7μμ καθημερινά.

    ή "να σιγουρευτούμε ότι θέλουμε τόσο ο ένας τον άλλο"
    Κατάλαβα... "κάποτε ήμουν αναποφάσιστη, αλλά τώρα δεν είμαι σίγουρη".. σε απλά ελληνικά "αν δεν έχω σιγουρευτεί μέχρι την εμμηνόπαυση, μην με περιμένεις"  

    Μπορώ να έχω το τηλέφωνο του συγγραφέα; Νομίζω βρήκα τον χαμένο μου αδελφό  :rollinglaugh:
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Πέστο... αλλιώς!

    ..Αρα συνεχιζεις να πινεις την κοκα κολα zero!
     
  7. Eri

    Eri

    Χαχαχαχαχαχχαχχααα............

    Ρε συ Κιτς, με τοση κοκα κολα πως δεν ρευεται συνεχως????Μπορεις να μου το εξηγησεις????
     
  8. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Πέστο... αλλιώς!

    αχχ θαλασσα μου σκοτεινή... θαλασσα αγριεμενη....
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πέστο... αλλιώς!







     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Αν μ΄αγαπάς θα με θυμάσαι
    κάθε στιγμή σε κάθε βλέμμα
    Αν μ΄αγαπάς θα περνάς
    το ίδιο δύσκολα με μένα
    Αν μ΄αγαπάς θα με θυμάσαι
    κάθε στιγμή σε κάθε ψέμα
    Αν μ΄αγαπάς θα περνάς
    το ίδιο δύσκολα με μένα