Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Φιρί-φιρί πάτε να βρεθείτε σε υπόγειο εσείς. Και μια που μιλάτε για στάτους προσέξτε μην ξεκινήσει από σας ο πειραματισμός και η αλλαγή ρόλων (χωρίς εναλλαγή μάλιστα).

    Αν μπορώ να σιγοψιθυρίσω, ένα δίκιο το έχετε. Να αφήσετε τις μύγες ήσυχες και κάτι θα κάνουμε. Θα μεριμνήσω δεόντως για να είστε σε "φόρμα" και να μην πάθουν τίποτα τα χεράκια σας δίχως πρακτική και εξάσκηση.

    Αν και μεταξύ μας μην αποκλείτε το ενδεχόμενο κάποιες εξετάσεις να τις απολαμβάνουν οι Κ εξίσου με τους υ. Ωστόσο δεν θα σας αφήσω έτσι  

    Και κάτι ακόμη, @blonde mermaid ...δεν θέλω να γλείφετε τη Δήμαρχο @Brt . Μεταφορικά τουλάχιστον  ...
    Ας κρατήσουμε τα προσχήματα λιγάκι.
    Άλλωστε η γλώσσα σας είναι όλη δική σας.

    Βρε το μπρατίδιο μεγαλεία...φτου και ξανά φτου!!!
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2020
  2. espimain

    espimain Contributor

    Να δέρνετε την δημαρχίνα @Brt . Αντέχει.      
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Δεν νομίζω Λάκη! 
    Ναι αμέ ... γενικές αίματος.. πίεση... χοληστερίνη κτλ.Για εξετάσεις ψηλάφηση προστάτη ούτε λόγος .
    Οτιδήποτε για την εξουσία!
    Εφόσον δεν με περιλαμβάνει επίσημα θα βρω τρόπο να διεισδύσω υπόγειος έστω και με γλύψιμο της δημάρχου!!
    Τα κονέ της με τους δικαστές είναι που φοβάμαι ..θα με τρέχουν για βιαιοπραγία καθώς εξουσία! 
     
  4. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Κάποια θα τα παραβλέψω αν και τα λουριά θέλουν σφίξιμο μέχρι να πάρουν άλλα σειρά.

    Για το "Λάκη" όμως ίσως ζητήσω αυτόφωρο!  
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2020
  5. espimain

    espimain Contributor

    Μα αφού της αρέσει.  
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ένα με προβληματίζει μόνο.
    Σε ποιους πρέπει να κάτσω για να ανέβω στην κοινωνική ιεραρχία και να φάω τη θέση της @Brt
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Ευκολάκι... αν κάθεσαι και τρως, δεν θα χάσεις! Εναλλακτικά τρώγε και όρθια.

    Tip. Nα πίνεις και κάτι για ευκολότερη και καλύτερη πέψη αλλά και μεγαλύτερη απόλαυση  
     
  8. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Της φυλακής τα σίδερα είναι για τούς λεβέντες,αρκεί να έχετε μεριμνήσει για ωραίους δεσμοφύλακες! 
    Το μυστικό με τα brat είναι να τα αφήνεις να ξεροσταλιάζουν έξω από την πόρτα σού .
     
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Ενημερωτικά η Αντιδήμαρχος βρίσκεται ιεραρχικά αμέσως μετά την Δήμαρχο @Brt.
    Δεν θέλω να σας χαλάσω τα σχέδια αλλά είμαι υποχρεωμένη και να "προστατεύω" την Δήμαρχο μας, γιατί εκτός από Γαλλικά και Πιάνο, οι γνώσεις μου πάνω στην Διοίκηση αλλά και στην "Ασφάλεια & Προστασία" έχουν φτάσει και κατοχυρωθεί επίσημα απ'τον Κρατικό Οργανισμό του Ισραήλ.  
    Επιπλέον κάθε απόφαση της Δημάρχου για οποιαδήποτε λήψη μέτρων θα πρέπει να λαμβάνεται σοβαρά υπόψη από όλο το Διοικητικό Συμβούλιο.
    Οπότε.. Το νου σας.. Η Προσέγγιση της Δημάρχου ,όπως και όλα τα ραντεβού μαζί της , θα έχουν να περάσουν πρώτα από εμένα.  

    Και τώρα που το σκέφτομαι, λείπει το κομμάτι της προσωποφύλαξης.
    Παρακαλώ αγαπητέ @dimfetishman να ορίσετε και τους σωματοφύλακες πριν αρχίσουν να πέφτουν σφαλιάρες και βιτσιές για την θέση της @Brt.
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2020
  10. espimain

    espimain Contributor

    Όπως έχει αποδειχθεί το brat για την @Brt είναι καλλιτεχνικό ψευδώνυμο.
     
  11. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Εσείς καλείστε να δείξετε ήθος, αποφασιστικότητα, ακεραιότητα αλλά και προθυμία. Είμαι σχεδόν online με το Ισραήλ και έχω ενημέρωση καιρό τώρα Μόνο τυχαία λοιπόν δεν είναι η τοποθέτησή σας.

    Τώρα για τις σφαλιάρες και τις βιτσιές στη Δήμαρχο ίσως σας ξαφνιάσω αλλά θα μιλήσω με πάσα ειλικρίνεια. Τις θέλουμε και εμείς αλλά και η ίδια και ας μην παίρνει θέση. Εννοώ ας μην εκφράζεται γιατί θέση μάλλον έχει ήδη πάρει στο κόκκινο χαλί του γραφείου της.

    Εσείς δεν ξέρω τι ακριβώς χρειάζεστε αλλά θα είμαστε κοντά σας σε κάθε τι. Μαζί, ενωμένοι, μια γροθιά (που λένε)...

    Επομένως η όποια φύλαξη μάλλον θα σας απογοητεύσει κατά βάθος και δεν θέλουμε κάτι τέτοιο.

    Όσο για τους δεσμοφύλακες που ζήτησε η @blonde mermaid πιο πάνω να ενημερώσω ότι αναμένουμε 5 τσολιαδάκια από την Προεδρική Φρουρά μούρλια...θα μείνουν 3 μήνες στο χωριό μας και μετά θα έρθουν κάτι άλλοι kinder έκπληξη.
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2020
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Αχ αυτό που με γλείφετε και με δέρνετε εναλλάξ όλο το χωριό, να το κανονίσουμε όμως! Όχι απλά λόγια   έτσι στον αέρα!

    @blonde mermaid να γλείψεις εσύ, να γλείψω κι εγώ όμως! Δεν χάνω τέτοιες ευκαιρίες!   

    @dina σε εμένα πρέπει να κάτσεις, χα σε ποιον άλλο!

    @Lady_in_Black καλά το πας, όταν κουραστώ από τα όργια, θα σε χρίσω δήμαρχο   @dimfetishman για εμένα δουλεύεις, τις οργιωδεις φαντασιώσεις μου χαχαχα

    Λοιπόν! Να συντονιστούμε! Όσοι δέρνετε από αριστερά, όσοι γλείφετε από δεξιά, κι όσοι κάνετε και τα δυο, προηγηστε