Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    εεεεεφτασε

     
     
  3. "Σκουλήκιααα! Θα σας βάλω να φάτε τις χειροπέδες μαζί με τις σάρκες σας! Θα φτύσετε το γάλα της μάνας σας και όλη την ΕΒΓΑ.
    Μου θέλατε και πάρτυ. Πάρτα μωρή αρρώστια!"

     
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    Λοιπον ειναι μια ιδεα που ειχα ποσταρει σε αλλο φορουμ...
    αλλαζω μονο τα ονοματα...

    ΒΔΣΜΑΓΩΓΕΙΟ

    Η Κα @daniela100 μπηκε στη ταξη κρατωντας το cane της.
    Λοιπον παιδακια καθιστε ολοι στα θρανια σας και ακουστε προσεκτικα ...ωρα για παραμυθακι.
    Μια φορα καιρο στη βδσμοχωρα ηταν ενας νεαρος που εφυγε απο το σπιτι του για μια μεγαλη εξερευνηση.....@underherfeet ναι το πουκαμισο της @Black Butterfly ειναι καπως προκλητικο,σταματα να της πιανεις τα βυζια συνεχεια,κι εσυ @Black Butterfly σταματα να το πατας.
    @Dapom μη κλεβεις τους συνδετηρες και τα κλιπς απο τις κασετινες,ξεχνα οτι εχεις στο μυαλλο σου.

    Που ειμασταν?Αν ναι...λοιπον μια μερα ο νεαρος συναντησε ενα μαγο.....@Elune ασε το χαρακα κατω,και σηκωσε τη @Madeleine Rk απο τα γονατα σου,ξερω στο ζητησε αλλα αν το ξανακανεις θα σε βαλω τιμωρια.
    O μαγος ειπε στο νεαρο για ενα δρακο που....@
    whisperer οχι τη ζωνη τωρα,δειξε στη @Janine ενα θρεντ να διαβαζει να σε αφησει ησυχο....εσυ @Janine κατσε ησυχα, μη του βγαζεις γλωσσα.
    Μη κανετε φασαρια δε σας αντεχω...@de7 @Gotham καθιστε στο θρανιο μη παιζετε το γιατρο.....

    Λοιπον ο δρακος εκλεβε ολο το χρυσαφι της βδσμοχωρας και....@ t.n.b.t.γλυκια μου μη πειραζεις τα συνεργα της @dark explorer ναι ξερω εχεις μεγαλη περιεργεια για τη χρηση εκεινων των σφικτηρων και του φλογγερ αλλα δεν ειναι ολες οι ωρες ιδιες.
    και ο μαγος εστειλε το νεαρο να σκοτωσει το δρακο,του εδωσε ενα μαγικο ραβδι που ....
    @Ice and fire ολη η προσοχη σου στραφηκε σε μενα μολις ακουσες ραβδι,λοιπον μη δειχνεις το βρακι σου στ αγορια,δε προκειται να σ εκπαιδευσει κανεις ειδικα αν φορας καθε μερα τη φανελα του παοκ.
    @brenda @Siren_Peisinoe @Paladin κλειστε τη μουσικη τωρα...poll dancing στη ταξη?
    @peleas βγαλε τις χειροπαιδες απο την @lexy αμεσως....
    Λοιπον ο νεαρος ανεβηκε στο βουνο που ηταν ο δρακος και...

    ...@vanilla30 κλεισε το ταμπλετ,ολο τσοντες η λινκ για το βαζελο θα ψαχνεις,θα σου δωσω τασκ να πας Καραισκακη με φανελα ΠΑΟ,@GCHL αστη ησυχη μη τη τσιγκλας με τα τραγουδια....
    @Mind'n'Flesh .σταματα να τρως σοκολατες την ωρα του μαθηματος και να πειραζεις τα χερια του κοσμου..
    Τι ειν αυτα?Με τρελανατε.
    @seduced mind ασε τα βαρη κατω δεν ειναι ωρα για γυμναστικη.
    @margarita_nikolayevna ηρεμα βγαλε τα ακουστικα και μη χορευεις σα ξεβιδωμενο εκτος αν φταιει το vibrating egg
    @Seirios_79 οχι δε θα βγεις εξω,σχοινια κλπ συνεργα στη τσαντα ξανα, ξερω τι θες να πας να παραμονευεις τα κοριτσια στις τουαλετες για να τις δεσεις...
    Αυτο ειναι τελος,δεν εχει παραμυθι.Σχολασατε ολοι, θελω την ησυχια μου,εξω ολοι....Τιμωρια ολοι αυριο.
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    @whisperer
    congrats!

    Το "τιμωρία όλοι! " είναι το δυνατό σημείο του έργου!

    P.S @peleas , άφησε τις χειροπέδες στη "θέση" τους, μην τον ακούς  
     
  6. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    δεδομένου οτι είσαι δική μου κουβερναντα ουσιαστικά την έχεις πατήσει χιχιχιχιχιχ
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ποσες φορες πρεπει να το πω οτι δεν φοραω βρακι;;;;;

    Προσθέτω @MasterJp διευθυντη και @gaby υποδιευθυντρια  
    Να με στειλετε για αποβολη αμεσα!!!!!
     
  8. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    @whisperer υπέροχος.. Βέβαια με το σχόλιο στην @Ice and fire θα μας βγάλεις την @daniela100 αρειανάρα σε λίγο (ξέρω ξέρω, χάρηκες που κερδίσατε χθες..  ) η @vanilla30 δε, νομιζω ειναι σε πολυ σωστο δρομο, ευγε κοριτσαρα μου!!  
     
  9. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    αφού βρήκα εύκαιρο στύλο να μην τον ''δοκιμάσω'' ???!!!!
     
  10. Παρατηρήσεις από την υποδιευθύντρια @gaby προς τη δασκάλα @daniela100 :
    1) Το μάθημα πρέπει να γίνει βιωματικό, με την ενεργή συμμετοχή των παιδιών στα δρώμενα.
    2) Το φαρμακείο του σχολείου να ανανεώσει τις προμήθειές του και να είναι σε ετοιμότητα
    3) Να συμμετέχει ως καλλιτεχνική σύμβουλος και σκηνοθέτις η αλλοπαρμένη δασκάλα καλλιτεχνικών @Beatrix_
     
    Last edited: 20 Μαϊου 2015
  11. whisperer

    whisperer Regular Member

    να προσθεσω υπευθυνη φαρμακειου η @rosenrot
     
  12. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    γιειιιιι τσύλο τσύλο τσύλο!!!!!!!