Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    @whisperer τώρα το είδα το γλυκιά μου μετά το όνομά μου, παραδέξου με έχεις πάρει από φόβο και με καλοπιάνεις..   εγώ κάθομαι στο ίδιο θρανίο με τη @vanilla30, την @dark explorer τη θέλω στο δίπλα να μπορεί να απλώνει το flogger να το περιεργάζομαι με την ησυχία μου..  
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εγω ανεβαινω στο παπακι του @Koproskylo και κανουμε κοπανα.....
    Παμε για φραπεδια....
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Ωραιότατο νήμα, @daniela100
    Με "δυναμικές προεκτάσεις"  
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

      
    βαζελογιαφκα το θρανιο....
     
  5. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    εννοείται, θα γράφουμε και συνθήματα στο θρανίο και στις μπροστινές καρέκλες... και θα κάνουμε και τσαμπουκά στα διαλείμματα, τι νόμιζες;    
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    λεπτομερεια απο τη καθημερινη αμφιεση της @lexy στο σχολειο
     

    χμμμμμ θα βαλω μπροστα συμμαθητη γαυρο 
    θα φερνεις και το κουκλακι σου στη ταξη?
     
     
  7. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    χαχα το κουκλάκι μου εννοείται, πάω εγώ πουθενά χωρίς το κουκλάκι μου; μη μου βάλεις συμμαθητή γαύρο μπροστά, θα αρχίσει να μου δημιουργείται ενδιαφέρον για needle play και δεν το μπορώ καθόλου..  
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    θα βαλω και θα ποσταρω και το τζιφ με τα ποπκορν   
     
  9. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Θέλω να σου θυμίσω ότι ξαναπαίζετε μπάσκετ... Είσαι σίγουρος ότι θα βάλεις;  
     
  10. whisperer

    whisperer Regular Member

    ειναι win win situation τωρα,μιλαω εκ του ασφαλους ...με το γαυρο παιζουμε  
     
  11. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    Μη μου ρθει κανείς στο φαρμακείο για περιποίηση σημαδιών ... Αυτά είναι για να μένουν κ να φαίνονται