Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Casual chic θα το δεχτώ...Σε κόβω με στενό παντελόνι, μαλακό ανοιχτόχρωμο παπούτσι και πουκάμισο σε έντονα χρώματα...είστε σε επικοινωνιακή ασυλία εσείς.... 
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    τσωπα,τσωπα

     
     
  3. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Είσαι σίγουρος πως δεν είσαι σαδιστής;
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    πως ακριβως σου δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι δεν ειμαι?  
     
  5. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη


    Άμα έχεις αθώο βανιλλίστικο μυαλό, αυτά παθαίνεις.  
     
  6. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Να λυπαστε λιγο κι εμας που ζεσταινομαστε κι ειμαστε με ενα μπουκαλι νερο στο χερι, κοντεψα να πνιγω και ειμαι νεουδι για να παω απο τωρα...  
     
  7. brenda

    brenda FU very much

     

     

    'Εχω ετοιμάσει και τα απαραίτητα, ρούχα, παπούτσια και λοιπά gadgetάκια για αύριο το πρωί, οπότε, το νου σας ρεμάλια...ξεκούραστους/ες σας εθέλω...   
     
  8. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Χαχαχα !!! @dimfetishman , Απίθανος είσαι φίλε μου !!! Μου αρέσει ιδιαίτερα ο ψυχολογικός τομέας που μου συν- αναθέτεις κύριε ιδοκτήτη - Κλινικάρχη , ευχαριστώ !!!
    Θα έχω έτσι την ευκαιρία κατά τη διάρκεια των συνεδριών .... να μάθω αρκετά από τα μυστικά όλων σας και να εμπλουτίσω έτσι τις bdsmικές γνώσεις μου ....
    Όταν όμως έρθει η δική μου ώρα για ψυχολογική υποστήριξη (έπειτα κι από όσα τελικά θα ακούσω)... ελπίζω να έχω την διακριτική ευχέρεια να επιλέξω εγώ τον ψυχολόγο μου .... γιατί αν μου τον διαλέξεις εσύ αφεντικό .... πάω χαμένος ... θα με κρατήσετε εκεί ως τρόφιμο πλέον ! Χαχαχα !!!
     
  9. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη


    Εγώ δεν θα κοιμηθώ καθόλου, θα την στήσω έξω απ' το καρφούρ και μόλις ανοίξει, ξέρεις...
     
  10. whisperer

    whisperer Regular Member

    που ξεπλενει προσβολες με αιμα αλλων?
     
     
  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Δεύτερη σε μια μόλις νύχτα.
    Το σημειώνω αυτό.  
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    @t.n.b.t., από σένα δεν περιμένω κάτι λιγότερο από αυτό, υπόψη....