Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Το τερπνόν μετά του ωφελίμου.
    Η αν θές,
    Μ'ένα σμπάρο ,δυό τρυγόνια. 
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

     
     
  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Για το τμήμα προσωπικού μίλησα, όχι για το τμήμα πόνου  . Άλλωστε σημασία δεν έχει τι δηλώνουμε, έχουν περάσει οι εποχές εποχές ανεπιστρεπτί (σχεδόν)
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Κύριε ιδιοκτήτα, υπό το φως των νέων δεδομένων θα ήθελα να θέσω υπό εξέταση το ενδεχόμενο πρόσληψης και μίας οφθαλμιάτρου, καθώς βλέπω να την χρειαζόμαστε και εμείς και οι ασθενείς μας, έστω για part-time απασχόληση, γιατί καθώς το βλέπω εγώ, θα τα βγάλουμε τα ματάκια μας και θα χρειαστούμε αποκατάσταση, έχω δε και την τέλεια υποψήφια για την θέση, να την καλέσουμε για interview, @Kristin cross για σένα χτυπάει η καμπάνα....
    Είναι εξαιρετική, πρόθυμη, εξυπηρετική και υπάκουη κύριε κλινικάρχα, να την πάρουμε.... 
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αμε   Καλέ "πληρωμένα" διαφημιστικά σλόγκαν σας έδωσα ήδη  

    Όχι αλλοίμονον, εγώ για το κοινό καλό τα είπα!!
    Εντάξει αφού η διοίκηση και το HR δείχνουν τέτοια πίστη στο πρόσωπο μου, δεν μπορώ παρά να δεχτώ 
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    τη βρισκω αρκετα χαλαρη τη διοικηση
     
  7. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Χαχαχ είσαι ανακατώστρας μεγάλος πάντως, τίποτα δεν αφήνεις να πέσει κάτω..  
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    τωρα σας παρακαλω δλδ....ειναι δυνατον οι απλες νοσοκομες να κριτικαρουν διοικητικο προσωπικο?
     
  9. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Δε θα αρρωστήσεις; Εγώ θα σε αναλάβω, το νου σου..  
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Τώρα μια χαρά   Νιώθω safe και σε γνωστά νερά. Πότε αναλαμβάνω καθήκοντα;;;  
     
  11. whisperer

    whisperer Regular Member

     
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τελικά αυτά τα ελληνικά δύσκολη γλώσσα ομολογουμένως, ωστόσο ποτέ δεν περίμενα σε μια σειρά να έχω 2 και 3 άγνωστες λέξεις...