Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Καλά, στο πόστο της ακόμη δεν έχει πάει η κυρία @Black Butterfly, αλλά τα μπουντρούμια και τα παιχνίδια φρόντισε να τα μάθει. Όσο δεν συμμορφώνεται, που μετά λύπης μου αυτό βλέπω, θα πρέπει να τύχει πολύ ειδικής μεταχείρισης  

    Όσο για τα σερβιρίσματά σας, κυρία @brenda, φροντίστε να είναι σύντομα και κυρίως χωρίς να προκαλέσετε πανικό και υστερίες στο καφέ. Η κλινική σας έχει ανάγκη. Και εσείς την κλινική  

    Όσο για ένα θεματάκι σας πρωινό, κυρία @daniela100, ελπίζω να το έχετε ήδη λύσει. Για το καλό όλων μας.
     
  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    δυστυχώς όχι ακόμα κύριε @dimfetishman . H @Black Butterfly παρουσιάστηκε κανονικά αλλά ο κύριος @bumblebee μου την έσκασε...
    Θα κάνω υπερωρίες σήμερα μου φαίνεται και ειδική συζήτηση μαζί του !!!
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Πρόσεχέ τον...μην αφήνεις να σε ξεγελάει το χαμόγελο...είναι σκανταλιάρης και επινοητικός.... 
     
  4. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Εμφανίστηκε αλλά σε λάθος όροφο και χώρο. Και κυρίως με ακόμη πιο λάθος σκοπό... Φροντίστε λοιπόν να λυθεί το θέμα όπως νομίζετε. Αν πάντως ποντάρετε σε υπερωρίες για... άλλους λόγους, πληροφοριακά η κλινική έχει κάμερες παντού. Επομένως καλύτερα να κουνηθείτε λιγάκι και να τελειώνει το θέμα έγκαιρα. Μετά περιμένω ενημέρωση στο γραφείο μου. Που δεν έχει κάμερες αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία και το αντιλαμβάνεστε, νομίζω  
     
  5. libra

    libra Regular Member

    Κατακουζηνος εγω; Οχι αγαπη. Δεν τα παω καλα με τους μπιντεδες.
     
  6. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Λεπτομερής κύριε..... @dimfetishman θα σας ενημερώσω πάραυτα
     
  7. Σε ένα άλλο θρέντ μπήκαν στον (μεταξύ τύρου και αχλάδας) διάλογο και τα καζανάκια... ενημερωτικά.
     
  8. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

  9. libra

    libra Regular Member

    Να σου πω τωρα που το λες καλυτερα τα καζανακια κ οι μπιντεδες απο τις χεστρες. Χμ ναι τωρα που το σκεφτομαι σα να χεις δικιο μωρο. Ο παλιος ειναι αλλιως τελικα!
     
  10. Προτιμώ τις χύστρες από τις χέστρες..... "μωρό".
    Εξαρτάται ποιος είναι ο παλιός (να πέσει το σχετικό άσμα ασμάτων των Καλλίρη / Λιβιεράτου)
     
  11. libra

    libra Regular Member

    Υπαρχουν χυστρες στο μπανιο σου; Ενδιαφερον! Για πες τι ακριβως κανουν λατρεμενε;
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor