Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εχεις απόλυτο δίκιο @brenda . Για αυτο και η επιχείρηση σου έχει προωθήσει σε αυτήν την θέση. Είσαι ιδεολόγα, είσαι μια δύναμη του καλού, ένα αποκούμπι, μακάρι να ήταν όλος ο πλανήτης σαν εσένα, δεν θα υπήρχε, πείνα , φτώχεια, γκρίνια και αγαμία   . Πρέπει να συνεργαστούμε, θέλω με όλη μου την ψυχή να σε βοηθήσω. Πρέπει να βγάλουμε από την μέση την @daniela100 και τον @dimfetishman . Ειναι στυγνοί επιχειρηματίες, αδιαφορούν για το κοινό καλό και κάνουν πουστιές με τα φορολογικά. Πρέπει να με ανεβάσεις και να βγάλουμε αυτά τα άτομα από την μέση. Η κλινική μαζί με μενα και σενα θα προσφέρει κοινωνικό έργο, δεν θα είναι μπίζνα, ζημιά για την κοινωνία, προς όφελος του καπιταλισμού.

    Πιστεύω στο όραμα σου   Θα φάμε 2. Θα σωσουμε χιλιάδες   Ανεβασε με θα γράψουμε ιστορία  

    Θα γίνεις σύνθημα. Ακόμα και μετα από 50 χρόνια, όλοι θα λένε το σύνθημα

    ---- Με @brenda ΟΛΑ ΚΑΛΑ -----
     
    Last edited: 6 Αυγούστου 2015
  2. brenda

    brenda FU very much

    Ανθυπομειδιώ, μπουκωμένη με παγωτό...

    Δεν με ψήνεις για τα αλτρουιστικά σου κίνητρα...

    Είμαι καλός άνθρωπος, αλλά και διορατικός, διαβλέπω λοιπόν το ulterior motive και την εξουσιολαγνεία σου...

    Να βρεις άλλους συμμάχους στην ανατροπή του κλινικοπολιτεύματος...

    Δηλώνω πίστη στις αρχές μου και θα σε δώσω στεγνά στον κλινικάρχη, να τον ψήσω να δεσμευτεί για το κοινωνικό ιατρείο και για τα γεύματα αστέγων...

    Βάζεις διαβάλματα, αλλά θα γίνουν μπούμερανγκ όλ'αυτά και θα στραφούν εναντίον σου...

    Ακούς εκεί θα φάμε δύο!!! Μόνο;

    Με υποτιμάς...    

    Βδελύσσομαι τις μεθόδους που μετέρχεσαι...

    Απεταξάμην...  
     
  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Μαζί θα κυριαρχήσουμε αλλά με τη @daniela100 θα προχωρήσεις και με τη @brenda θα μας φας και τους δύο, @bumblebee; Μαγικόοοοο... .

    Κάτι μου λέει ότι θα μετενσαρκωθείς σε περιστεράκι στο Σύνταγμα και θα σου φαίνεται λουκούμι το μπαγιάτικο ψωμί. Που παρεμπιπτόντως δεν έχουμε στην κλινική.

    Αν θέλει κάποιος να αναρριχηθεί, έχει 2 πολύ καλές επιλογές. Ή παίρνει σχοινιά (και σαπούνι για κάθε ενδεχόμενο) και αρχίζει να σκαρφαλώνει σε μαντρότοιχους ή βάζει ένα καθ'όλα σεβαστό ποσό και αγοράζει ένα καθόλου σεβαστό ποσοστό μετοχών στην κλινική  . Καθότι το καλό ήταν και παραμένει ακριβό. Πόσο μάλλον, όταν αυτό "μεταφράζεται" σε μία καινοτόμο και ανθρωποκεντρική πρωτοβουλία και προσπάθεια  

    Ωστόσο περιμένω να γυρίσουν και οι αδειούχοι από τις (επιδοτούμενες παρακαλώ) διακοπές τους και θα επανέλθουμε μία και καλή στο θέμα.

    Αγαπητή @daniela100, έχετε αντιληφθεί τι ακριβώς συμβαίνει ή είστε... διακοπές; Περιμένω να λάβετε θέση, για να μην το κάνει άλλος  . Η κλινική δεν σας τοποθέτησε τυχαία εκεί. Στηρίζεται στις γνώσεις και την εμπειρία σας και σας έχει εξασφαλίσει κάθε αξεσουάρ και μέσο, για να δουλεύουν όλοι και όλα "ρολόι". Γνωρίζω καλά και χαίρομαι για τον τρόπο, με τον οποίο μεταχειρίζεστε... εεε διαχειρίζεστε και αντιμετωπίζετε το προσωπικό μας  

    Αγαπητή @brenda, η δημόσια τοποθέτησή σας σας τιμά. Όχι ότι περίμενα κάτι λιγότερο από σας. Έχουμε αρκετά θέματα να δούμε και η άποψή σας έχει πάντα βαρύνουσα σημασία.

    Μαυρισμένοι ή μη κάποιοι θα σφίξουν για τα καλά, μου φαίνεται   
     
    Last edited: 6 Αυγούστου 2015
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    @bumblebee ραντεβου την Δευτερα στο γραφειο μου...να σου ξηγησω το ονειρο καθοτι παρερμηνευσες την γλυκια μου σταση....εχουμε πολλα να πουμε & να κανουμε.
    @dimfetishman & @brenda Δευτερα πρωι σας θελω στο γραφειο μου...ως παρατηρητες. Οταν τελειωσω με τον @bumblebee ....δεν νομιζω οτι θα εχετε καμια αμφιβολια περι ακεραιοτητας & μεθοδων μου. Τωρα για την δικη του ακεραιοτητα δεν ορκιζομαι ...αλλα σε κλινικη βρισκομαστε...τι στο καλο, θα δεχθει συσσωμα την συναδελφικη αλληλεγγυη  
    Επισης θα ηθελα να εισηγηθω την προσληψη ενος νεου & ακρως ταλαντουχου νεου...απαραιτητο δε για την κλινικη μας. Μιλαω για τον @conner Επιτελους θα ναι στο στοιχειο του   ( δωσε πονο στο λαο )
    Ραντεβου την Δευτερα λοιπον  
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Συντρόφισα @Ice on fire . Μετά απο σύσκεψη που είχα με τον σύντροφο @Elune , αφού αναλύσαμε την προσωπικότητα σου , αφού βάλαμε τα δεδομένα όλα κατω, τα υπερ και τα κατά,
    τα μειονεκτήματα και τα πλεονεκτήματα, την σχέση κόστους - απόδοσης, το γεγονός ότι το κορμί σου το φιδίσιο ειναι μπρος και πίσω ισιο (κυρίως αυτό για να ειμεθα ειλικρινείς) ... αποφασίσαμε απο κοινού, ότι χρειάζεσαι μια μινι εκπαίδευση για να βελτιωθείς και να αποδόσεις τα μέγιστα, και να γίνεις ενα πολλά υποσχόμενο μπρατόνι. Και επειδη το πολύ το ευαγγέλιο το βαριέται και ο παπάς , σε ρωτω στα ίσια.

    Επιθυμούμε να σε εκπαιδέσουμε με το σύστημα ... μια πίτα, μια πίπα. Δέχεσαι ή οχι ;
    Δώσε συναίνεση, θα δεις προκοπή  
     
    Last edited: 17 Αυγούστου 2015
  6. Elune

    Elune Priceless

    @Ice on fire είσαι κακό κορίτσι, στο δωμάτιό μας γρήγορα για εκπαίδευση.
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    @Ice on fire πες ενα μεγάλο ΟΧΙ στους πάγους... και άσε εμένα και τον @Elune να σε κάψουμε  
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Βρε βρε καλως τα ματιας μας τα 4  .

    Λοιπον, ξερετε ποσο σας εκτιμω @Elune και @bumblebee.....το μονο που μπορω να κανω ειναι να σας αφιερωσω αυτο το τραγουδακι  και να προτεινω κρυα ντους.....

     
  9. Elune

    Elune Priceless

    Θα πρότεινα επίσης την παρουσία των @Madeleine Rk και του μπρατιδίου του @bumblebee , οι οποίες θα ελέγχουν αν οι δουλειές που έχει αναλαβεί η @Ice on fire εκτελούνται με την δέουσα προσοχή. Παράλληλα, οι δύο τους θα εκπαιδεύουν την @Ice on fire ως προς τον τρόπο με τον οποίο θα πρέπει να κινείται - ομιλεί εις τον χώρο που θα βρισκόμαστε εγώ και ο σύντροφος @bumblebee . Κάθε απόγευμα θα γίνεται μάζωξη στο playroom, όπου θα χαλυβδώνεται ο χαρακτήρας και των τριών. Τα πρωινά θα φτιάχνουν πίτες, ώστε να εφαρμοστεί κατά γράμμα το "μια πίτα - μια πίπα", καθότι πρόκειται για πρόγραμμα που φέρει σίγουρα αποτελέσματα. Οσο για τα πιάτα, κάθε μέρα θα τα πλένει διαφορετικό μπρατίδιο, πάντα φορώντας την αμφίεση υπηρέτριας. Τις Κυριακές θα υπάρχουν ολοήμερες εκδρομές, όπου τα μπρατίδια θα έχουν αυξημένες ελευθερίες: Θα μπορούν να φορέσουν ότι θέλουν και να φάνε ότι θέλουν, αποδεικνύοντας έμπρακτα εγώ και ο σύντροφος bum το καλό μας πρόσωπο.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μάλιστα!

    κΛΑΙΩ,.. δε θες @Ice on fire; <3
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αγαπητε @Elune θα μου επιτρεψεις αλλα θα προτεινω κατι αλλο. Λεω να μου στειλετε πακετο την @Madeleine Rk και το μπρατιδιο του @bumblebee ενα Σαββατοκυριακο στη Λαρισα να δουνε τι εστι τυρογαλο. Θα τα περιποιηθω τα κοριτσια στο επακρο και εγω και ολη η ομαδα μπασκετ που ειμαι τσιρλιντερ και τους κουναω χαρουμενα τα πον πον μου, κανοντας χαριτωμενιες και βγαζοντας κραυγες χαμογελωντας ναζιαρικα (φτιαξε εικονα). Θα σας παρακαλεσω να στειλετε και τα βιβλιαρια υγειας τους, γιατι πανω απο ολα ειμαι υπευθυνο μπρατιδιο.