Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Δεν μπορείς να πεις όμως, κάνουν καλή προσπάθεια. Έχει γέλιο.              
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ναι αλλα δεν καναμε σε σενα πρόταση  
     
  3. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Ναι , δεν λέω αυτό. Ήταν δημόσιο ποστ, το είδα, γέλασα, σχολίασα. No hard feelings.
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Οκ  
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αγαπητoί @bumblebee & @Elune, η απάντησή μου πέρασε με απόλυτη πλειοψηφία, μια ψήφο.
    Και ακολουθώντας την λαμπρότερη ελληνική παράδοση, είναι ΟΧΙ.
    Eίστε σίγουρα μεγάλοι απατε<DEL><DEL> επαγγελματίες, αλλά θα παραμείνω πιστή στην @sokolata, η οποία έχει μείνει σταθερή στις απόψεις της και εγώ δεν είμαι ανεμοδείκτης σαν και σας<DEL><DEL> σαν και μερικοί άλλοι.
    Επειδή λοιπόν : Έχω δυο πόδια, είμαι ναζί, κα-μπριο-λέ έχω ήδη και του χεριού σας θεωρώ ότι είναι άλλα πράγματα, πιο βολικά για σας, μια και ήδη τα έχετε και κρέμωνται,

    Δε θα ΄ρθω στους Μπαμπλούνε, και ας στήσατε καρτέρι
    Μόνοι σας θα μείνετε, με το πουλί στο χέρι.

    ΥΓ Τεντέξ και πράσσιν΄ άλογα, Βετέξ θα χρειαστείτε να σκουπίσετε τα δάκρυά σας.
     
    Last edited: 24 Δεκεμβρίου 2015
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Φτου πάμε για άλλα συντροφε @Elune  
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Γιατί η πλήρης γραμμή του κανονισμού (εκείνη που φαίνεται σα γραμμούλα που έλεγα) λέει:

    *Η σχολή Μπαμπλούνε έχει το δικαίωμα να παρακάμψει τους κανόνες, προκειμένου να πετύχει τους στόχους της, γιατί είναι απατεώνες.
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Μια και δεν βλέπω χαμογελακια , το απατεωνες θέλει αιτιολογηση @Estelwen
     
  9. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Κλαίω. Αχαχαχαχαχαχαχ
     
  10. Elune

    Elune Priceless

    Εχασες την μεγαλύτερη ευκαιρία της ζωής σου. Δυστυχώς, η @sokolata χρησιμοποιεί υπόγειους τρόπους για να κρατάει στην σχολή της την @Estelwen. Η τελευταία μάλιστα έχει "φάει το παραμύθι" και μας αποκαλεί "απατεώνες"! Ποιους; Τους Μπαμπλούνε! Αν είναι δυνατόν.... Η πρότασή μας κατατέθηκε με τον πλέον επαγγελματικό τρόπο, δίχως όμως να υπάρξει η δέουσα επαγγελματική προσοχή από την άλλη πλευρά. Και που κάναμε την πρόταση αγαπητέ @bumblebee κορόιδα πιαστήκαμε.

    Η προσοχή μας πλέον στρέφεται στην @Elena_gr και την @lorelei, διότι το μόνο καλύτερο από μια γυμνή γυναίκα είναι δυο γυμνές γυναίκες.
     
  11. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    @Elune ψαροντούφεκο ή παραγάδι ρε φίλε; Χαχαχαχα
     
  12. conner

    conner Contributor

    Τι σχολές είναι αυτές ρε παιδιά.... πείτε και σε εμένα...