Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αχαχαχαχαχα, ενώ η υπόλοιπη γραμμή δεν θέλει... χαχαχαχαχα!         

    Θες και άλλα; Χαμογελάκια εννοώ.
     
  2. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Εγώ μόνο το Χόγκουαρτς ξέρω.
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Περιληπτικά, πρόκειται για δυο σχολές για εκπαίδευση υποτακτικών ατόμων, η Μπαμπλούνε, @bumblebee και @Elune, και η ΣοκοΣοκο (τα κορίτσια σου, η @sokolata κι εγώ), που ήδη από το όνομα καταλαβαίνεις τι εστί η καθε σχολή.
    Για να προσφέρεις τη πρώτη σου βγαίνει το σαγώνι και είναι σα όνομα αφρικανού ποδοσφαιριστή που παίζει άντε στην τρίτη εθνική.
    Η ΣοκοΣοκο αντίθετα προσφέρεται με ηδονή, γλυστράει σα βιλούδο στη γλώσσα, και όσο για γλώσσα, ας πούμε συνοπτικά ότι οι συνέταιροι ξέρουν να τη χρησιμοποιήσουν... με πολλάπλούς τρόπους...  
    Στην άλλη έχεις δυο άξεστους απατ<DEL><DEL> μαντραχαλαίους.  

    Choice is yours, tho.
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Βρε σπόρε! Μπηχέιβ βρε απρέντις! Σοβαρότης! Και σήκωσε τη κουκούλα, φαίνεται η μύτη σου.
     
  5. conner

    conner Contributor

    Εγώ σε ποια σχολή να δώσω βιογραφικό για να προσληφθώ ως καθηγητής?
     
  6. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.


    Κλάμα.
    Καλά ντε μην βαράς.
     
  7. conner

    conner Contributor


    Σε ποια σχολή γίνονται Ιατροφετιχιστικά????
     
  8. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Εγώ είμαι διδακτορικός φοιτητής ιατρικής . Πιάνομαι ; Μπορώ να δηλώσω συμμετοχή;
     
  9. conner

    conner Contributor

    αγόρι μου σε θέλω να σε κάνω παρέα...
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Θα χρειαστεί βιογραφικό. Η σκοχή εκπαιδεύει υποτακτικά άτομα, οπότε εμμμ... πως θα δομηθεί ένα τέτοιο μάθημα; Να αναφέρετε στην πρόταση σας τα οφέλη για τους/τις μαθητές/τριες, δεν αρκεί ότι ο καθηγητής θα καβλ<DEL><DEL> παίρνει την σκέτη ικανοποίηση της διδασκαλίας.
     
  11. conner

    conner Contributor

    Άστο ... θα πάω με τον @ShaDowKill_GpR να φιλοσοφούμε (αν φυσικά με θέλει για παρέα)... μπορεί να φτιάξουμε ιατροφετιχιστική σχολή!!!
     
  12. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Εννοείται. MedFetish είναι η ειδικότητα μου. Και το διδακτορικό μου πάνω στην καρδιολογία. Και να μου πάθουν ανακοπή, ξέρω να τις επαναφέρω...!