Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Μην ακους τι λενε...λογια..λογια..λογια
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Tα λόγια ας είναι καλά, και οι πράξεις περισσεύουν!  
     
  3. All show and no go...
     
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Α γεια σου   ορθα εμιλησες
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Το Ιδρυμα Ομαδικών Βδσμ Περιπτύξεων οργανώνει εκπαιδευτική βδσμ εκδρομή την Πρωτοαπριλιά 2016.

    Πρόγραμμα εκδρομής :

    21.00: Συνάντηση στο Μοναστηράκι σε γνωστό καφέ, όλων των ενδιαφερομένων. Επιθεώρηση εμφάνισης, άνοιγμα κουμπιών ντεκολτε, ανέβασμα στις φούστες.
    21.30 : Διανομή προφυλακτικών, 5 για κάθε κοράσιο.
    22.00 : Αναχώρηση για γνωστό παρακμιακό πορνοσινεμά του Μεταξουργείου.
    22.20 : Αφιξη στο πορνοσινεμά.
    22.30 : Είσοδος στο σινεμα, με κάθε μεγαλοπρέπεια.
    23.00 : Κάθισμα ακριβώς στην μέση του σινεμά : Κάλεσμα στους λοιπούς ξέμπαρκους θαμώνες να παρακολουθήσουν το εναρκτήριο σόου.
    23.10 : Αναμα των αίματων
    23.12 : Εκκίνηση μακελειού, με την συμμετοχή επιλεγμένων θαμώνων.
    00.00 : Ολοι οι καλοί θαμώνες χωράνε, αλλάξαμε γνώμη, ελάτε όλοι :
    02.00 : Αναχώρηση από το πορνοσινεμά.
    02.30 : Συγκληση συμβουλίου για την απονομή βραβείων, σε γνωστό μπαρ κλαμπ του Μπουρναζίου.

    Στις κορασίδες που θα διαπρέψουν για τις επιδόσεις τους θα χορηγηθούν αναμνηστικά βραβεία βδσμ :

    - Από την @dina28 : το Βραβείο της ταχύτερης κορασίδας στο τελείωμα πεοπαίκτη.
    - Από την @sokolata : το βραβείο του ανεκτικότερου κώλου και της πιο υπάκουης.
    - Από την @Brigitte : το βραβείο της πιο ξενέρωτης μη μου απτου της βραδιάς.
    - Από την @Whip and Roses : το βραβείο του καλύτερου εργαλείου.
    - Από την @vanilla30 : το βραβείο ερωτικού μουλτιτάσκιν της βραδιάς. Ικανοποίηση άνω των 5 παικτών.
    - Από την @daniela100 : το βραβείο της μεγαλύτερης σε έκταση πιτσιλιάς.

    Σε περίπτωση που στο σινεμά υπάρχουν και αλλοδαποί μέσης ανατολής Ασίας Αυστραλίας και Αφρικής , θα απονεμηθεί και ειδικο βραβείο, μη ρατσισμού από την @Desert Flower

    Οι ενδιαφερόμενες να αποστείλουν συμμετοχές στο τσάτ της @Madeleine Rk.
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Θα φοραω μονο το στεμμα μου  
     
  7. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Βρέθηκε ο ποιμένας?????
    γατάκι θα σε στεναχωρήσω... αλλά με έχουν κλείσει άλλοι για εκείνη την μέρα. Θα ενημερωθώ πάραυτα για τα τεκτενόμενα την επόμενη μέρα από τις ευγενείς κορασίδες.
     
  8. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Εγω ως η πιο ξενέρωτη θα φορέσω τις ψηλές μου μποτες, θα παρω το πιο ξενέρωτο ύφος μου και θα σας ρίχνω (με αγάπη πάντα  ) κλοτσιές στον κώλο (τύπου ποδοσφαιρικού σουτ)..
    Τέλεια ιδέα, εύγε!!      
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν θα πάς πουθενα . Μαζί μου θα σαι εμεις θα κανουμε ενα χαπενιν εκπληξη στο σινεμα θα σου πω απο κοντά  
     
  10. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    χμμμ..... για πεεεεες.....  
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Επιβεβαιώνω τις πληροφορίες σου   Οχι καλοί, πολύ καλοί. Και συγκινούμαστε και εύκολα σε σημείο που...... κάνουμε συνέχεια πράξεις αγάπης.
    Ενα απογευμάτακι που θα βαριέσαι πολύ και δεν έχεις να κάνεις κάτι άλλο, έλα να σε πάμε μια βόλτα στον Πειραιά.
    Υπάρχει κόσμος εκεί που υποφέρει, όχι μαλακίες, περιμένωντας στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα.

    Λεφτά στους ταλαίπωρους αυτούς να προσφέρουμε δεν έχουμε, χαρτιά να τους βγάλουμε δεν μπορούμε, να τους κρύψουμε σε καμιά νταλίκα θα βρούμε εμείς μπελα.
    Μπορούμε όμως να κανουμε κάτι άλλο.

    Να σε περπατήσουμε στο πλήθος, με ξώβυζο, στριγκάκι διάφνο και τσεμπέρι και μπόνους ταμπελίτσα κρεμασμένη, ότι ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ 1 ΕΥΡΏ. Και όσοι πιστοί ας προσέλθουν.
    Θα κρατάμε εμείς τσίλιες  

    Δεν είναι η λύση στο πρόβλημα, μια μικρή ανθρώπινη ανακούφιση, είναι.

    Ελα να χαρίσουμε χαμόγελο στους ταλαίπωρους αυτούς ανθρώπους, ζουνε και αυτοί, όλοι δηλαδή, το δράμα τους.

    Τωρα, αν θέλει και κάποια άλλη, εδώ είμαστε το συζητάμε.

     

         
     
    Last edited: 31 Μαρτίου 2016
  12. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ψιτ....αγορι;;; ακομα περιμενω να μου πεις.....