Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιχνιδια με κερι..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος slv_hana, στις 30 Ιουνίου 2006.

  1. Master_Aris

    Master_Aris New Member

    Η παραφίνη όντως ειναι η καλύτερη, προμηθευτείτς λευκες λαμπάδες της Λαμπρής (χρησιμεύουν και για άλλα πράγματα). Οχι αλοιφές και λάδια καλύτερα νερό πριν και νερό μετά
     
  2. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Αν το κερι ειναι 80εκ. μακρια απο το δερμα ειναι οκ. μπορειτε να χρησιμοποιησετε και χρωματιστο κερι [με παραφινη στο εσωτερικο του]. καλο ειναι το σωμα να εχει ιδρωσει λιγο πριν, καθοτι η λιπαροτητα προστατευει καλυτερα.

    μιλαω απο προσωπικη εμπειρια.
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    εγώ προσωπικά όσες φορές έχω παίξει με κερί δεν έπαθα τίποτα   ακόμα και στα πιό ευαίσθητα μου σημεία  
     
  4. classic1

    classic1 New Member

    Απάντηση: Παιχνιδια με κερι..

    Σωστα ολα αυτα και πραγματικα ωραιοσ ολοσ ο κοσμοσ του bdsm αλλα προσοχη διοτι αν δεν ξερεισ μπορει να παθεισ πραγματικα πολλα.ενημερωση προτου κανετε το οτιδηποτε.
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Τελικά ποιό είδος κεριού είναι ιδανικό για τέτοιου είδους παιχνίδια και ποιό όχι;Επίσης ποιά είναι η ιδανική απόσταση ώστε να αποφύγουμε κινδύνους;
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    80 εκ. είναι πάρα πολύ. Και εγώ μιλώ εκ προσωπικής πείρας. Μου αρέσει πολύ το κερί και δε θέλω ουτε σταγόνα να παει χαμένη.
     
  7. nightingale

    nightingale Regular Member

    Απάντηση: Re: Παιχνιδια με κερι..

    Eπιτρεψτε μου να διαφωνησω μαζι σας. Κατα τη γνωμη μου ο πονος μειωνεται δραστικα οσο μεγαλυτερη ειναι η αποσταση μεταξυ του κεριου και του σωματος. Στο κατω κατω μπορει ο Κυριαρχος να θελει να τιμωρησει την υποτακτικη και οχι απλα 'να παιξει' μαζι της. Μπορει να εχει στο νου του να παρει την κουταλα γεματη λιωμενο κερι και να την ριξει κατευθειαν πανω της. Το θεμα ειναι πιο ειδος κεριου ειναι το καταλληλοτερο ωστε να πονεσει αλλα να μην αφησει εντονα σημαδια, και το πιο 'αποτελεσματικο' για τετοιου ειδους χρησεις, ειναι το κερι απο παραφινη.
     
  8. open

    open Regular Member

    Απάντηση: Παιχνιδια με κερι..

    aaouts to keri ponaei...k afhnei k shmadia..