Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παράπλευρη συζήτηση στο Reminiscences of a Sinner : "CoveOps"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Gloriana Majestica, στις 5 Ιουλίου 2017.

  1. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Πάντα εύστοχη αγαπητή Μαγδαληνή!  
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Σε κάθε βασίλειο υπάρχει ένας βασιλιάς, μία βασίλισσα και άιντε και τρεις τέσσερις πρίγκηπες και πριγκίπισσες.
    Δω μέσα έχουμε πήξει, δεν σάς προλαβαίνουμε πχια, πόσοι είστε τελικά;
    Κι όχι τίποτε άλλο, φοβάστε μην τυχόν και σάς φάνε την θέση.
    Θα σάς δώσω ένα -δωρεάν- tip.
    Μην ταράζεστε.
    Μην αγχώνεστε.
    Ο χρόνος είναι μάγκας κι αλήτης.
    Ό,τι είναι να δείξει, θα το δείξει, εν ευθέτω...
     
  3. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Eυχαριστώ πολύ τους ειδήμονες @cadpmpc και @Manipulator για τις καίριες, χρήσιμες, καλόπιστες και εποικοδομητικές υποδείξεις τους. Από πλευράς μου, ως μετεξεταστέα, υπόσχομαι πως θα βάλω τα δυνατά μου εν όψει του κρίσιμου Σεπτέμβρη.


    Eννοείται πως έχουν στη διάθεσή τους όλο τον αναγκαίο χρόνο, προκειμένου να συσκεφθούν μεταξύ τους, μήπως τελικά καταλήξουν εάν χρησιμοποιώ CC ή Ιmagenomic ή Paint Shop 18, διάγνωση που αναμένεται να παίξει τεράστιο ρόλο στις εξελίξεις τόσο της φωτογραφίας όσο και της bdsm σκηνής, διεθνώς.



    Να καθησυχάσω επίσης αμφότερους τους καλλιτέχνες, με τη ρητή διαβεβαίωση ότι εφεξής δεν πρόκειται να υπάρξουν αναρτήσεις φωτογραφιών μου εν τω παρόντι.



    Ιπποτικά, να τους απονείμω τα εύσημα διότι με τη παλικαρίσια στάση τους αποκαθήλωσαν από τον χώρο την κακογουστιά, εκρίζωσαν την προχειρότητα και τσάκισαν τη φτήνια. Εύγε φίλοι μου και εις ανώτερα.
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  8. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Βοήθεια γειτόνοι η τιμή μου δε γλιτώνει!!!!!!
     
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @Ηλίας , και το τραγουδάκι που είχα βάλει και εξορίσατε, προτάσσοντας και το στιχάκι "δροσιά ο κόσμος κι όνειρο, μα το ξεχνάμε όλοι" μάλιστα, παραβολή ήτανε, σαν τα πουλάκια και ελαφάκια σου...
     
  10. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Σσσσσσσσσσ!!!!!!!! Μπαναροβρέχει!!!!
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εξεδόθη έκτακτο δελτίο ;
     
  12. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Έχουμε μείνει οι μισ_ _ _