Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 12 Δεκεμβρίου 2008.

  1. naida

    naida Regular Member

    Απάντηση: Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

    Διαβάζω όσα περισσότερα μπορώ.
    Οι περισσότεροι έχουν αναφερθεί πιο πάνω.
    Μερικοί μου είναι ιδιαίτερα συμπαθής από τα γραπτά τους
    όχι πως τα θυμάμαι όλα απλά μου αφήνουν μια όμορφη αίσθηση
    που την συνδέω με το Nickname και εκεί ξεκινούσε το πρόβλημα μου.
    Πρόβλημα γιατί σε συναντήσεις είχα μια αδικαιολόγητη οικεία
    συμπεριφορά που δεν μπορούσα να την εξηγήσω.
    Αφού την πάτησα μια φορά τώρα πλέον μπορώ και το ελέγχω.
    Οπότε μπορώ να διαβάζω τα πάντα.
    Υπάρχουν και αυτοί που αποφεύγω τελείως να διαβάζω.
    Τα πόστς των οποίων είναι(για μένα) πολύ κλαψιάρικα, "μαύρα",
    απόλυτα-όταν δεν υπάρχει άλλη εκδοχή πέρα αυτών που γράφονται
    στο δικό τους πόστ και όταν σε μια παράγραφο το μόνο που έχω καταλάβει
    είναι το και .
     
  2. cider

    cider Kitchen master

    Πώς το είχα ξεχάσει, naida; Ναι, και εγώ αποφεύγω τη "μαυρίλα" όπως ο διάολος το λιβάνι. Ειδικά νήματα/μηνύματα που ωραιοποιούν, υμνούν κ.λπ. τον θάνατο ή την αυτοκτονία.
     
  3. Εγώ διαβάζω Κορνήλιο...
     
  4. atasai

    atasai Regular Member

    Τον σοσιαλιστή ή τον βάρβαρο;
     
  5. όλα τα ξέρεις εσύ, ε;
     
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Διαβάζω soutzoukakia, female, camera obscura, georgia, Emma, naida, elfcat, Atroce, sorriso solare, sumisa, Syrah, tender lilly, lara[E_p], Smart Lady, Μιρέλλα, Elvira, Σαπφώ, από γυναίκες, και Jp, Dolmance, Dream, Κορνήλιο, Incomplete, Isnogood, DocHeart, G E, cider, Lost Hours, Dark Reminder, Hermis και Phoinix, Sensual Torturer, Zondag, El Gato, Master Pier, Ηλία, Kits, DeSade, L_Strike, fractal, underherfeet, Noble, MindMaster, Mαυροβασίλη, εξτρημάκο, Πέρρη, από άντρες. Χάινριχ και Αστάρτη, παλαιότερα, που δεν τους πρόλαβα για πολύ. Διάττοντες αστέρες κατά καιρούς. Ίσως ξεχνώ και μερικούς. Δεν τα προλαβαίνω όλα πια.

    Η σκέψη μερικών εκ των ανωτέρω αποτελεί την τροφή μου για μέρες. Ευχαριστώ παιδιά που την μοιράζεστε. Ειλικρινά.

    ΥΓ. Και είχα μια πείνα... 
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

    Το'χω ξαναγραψει οτι παλια διαβαζα τα παντα, ξεκινωντας τη μελετη απο την δημιουργια του φορουμ.
    Εδω κι αρκετο καιρο εχω βαρεθει. Παρακολουθω λιγοστα ατομα.Οι περισσοτεροι εξαλλου,εχουν φυγει.
    Τον Dolmance μεχρι τις 3 πρωτες σειρες, τη Μικρα Ψεμματα που ελεγε μεγαλες αληθειες , το Χαινριχ και την Ασταρτη για το ιδιαιτερο χιουμορ τους, την Smart Lady για τη μαχητικοτητα στις αποψεις της, τον hugger γιατι εχει πολυ πλακα, τη soft crystal με τα τρυφερα της ποστ .....

    Απ'οσους εχουν μεινει τη zinnia γιατι παρόλο που γραφει σπανια, παντα εχει κατι ουσιαστικο να πει, τον G_E γιατι ειναι γοητευτικος τυπος , alnair με τις απιστευτες ατακες , Sadal Melik γιατι ειναι φιλος μου:conf:, underherfeet και cider γιατι μαρεσει ο τροπος και αυτα που γραφουν, Docheart για τις ομορφες ιστοριες του που συνδυαζουν χιουμορ και σοβαροτητα σε ισες δοσεις, Master Pier αναγκαστικα  (ξερει εκεινος), MindMaster για να ζηλευω τον τροπο εκφρασης και το χιουμορ του, Kits γιατι εγραφε παντα λιγα και ηταν ευκολος στο διαβασμα, Incomplete για να δω με ποιον τσακωνεται παλι:icon16:, soutzoukakia για την λογικη της, Emma μ'αρεσει κυριως οταν γραφει σαν μοντ και ειδικα naida και zoyzoy γιατι καλωσοριζουν τον κοσμο με τον δικο τους ιδιαιτερο και γλυκο τροπο.

    Αν εχω ξεχασει κανεναν, θα συμπληρωσω στη πορεια.

    Δε διαβαζω καθολου ολους αυτους, -για τεχνικους λογους- που μεσα απο τα ποστ τους γινονται γλοιωδεις προκειμενου να τραβηξουν τη προσοχη καποιας Μιστρες . Κολαει το λαπτοπ απ'τα σαλια.
     
    Last edited: 13 Δεκεμβρίου 2008
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

    soutzoukakia! Δεν την "παρακολουθώ" ,αλλά την έχω λατρέψει πολλάκις  
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

    τυχαία σειρά:
    llazouli, cornilios, dora salonica, female, lara [E-p], underherfeet, zinnia, fractal. skia, MindMaster, alnair, Sadal Melik, DreamMaster, thelma, GE, Kits, Dolmance, Mikra Psemata, Aldur, DocHeart Mavrobasilis, Syrah, Emma, atasai, Vermillon, camera obscura, JP, Ηλία,cider, De Sade...
     
  10. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

    Πριν φυγει την Ευα φανατικα γιατι εκτιμαω την εμπειρια σε καποιους και αποδεδειγμενα την εχει.Τον Ηλια γιατι μ αρεσουν οι ιστοριες του και γιατι πολλες φορες ειναι ερεθιστικες...Τον MasterJP για τις γνωσεις και την εμπειρια του και γιατι πολλες φορες ...(ξερει αυτος)
    Τη dora_salonica οταν γραφει ιστοριες που καυλωνω
    Και ολους τους καλλιτεχνες μας φυσικα σε αρθρα φωτογραφιες κτλ γιατι τους θεωρω ελευθερα πνευματα και γιατι ταξιδευω μαζι τους.
    ΠΟΤΕ αμπελοφιλοσοφιες απο ατομα χωρις εμπειρια
     
  11. Re: Απάντηση: Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

    Εμένα γιατί δεν με διαβάζεις? Δεν σου είναι χρήσιμη
    η τεράστια πείρα μου?
     
  12. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

    Νομίζω έπρεπε cute να βάλεις το θέμα σου σε 3 κατηγορίες …

    Α) παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις αυτών που αναφέρονται σε αυτό που πραγματεύεται το φόρουμ αυτό
    και τυγχάνει να είναι το bdsm
    Β) παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις αυτών που αναφέρονται σε εκτός bdsm θέματα
    Γ) παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις αυτών που είναι φίλοι μου κ κάνουμε παρέα

    Και είναι οι ….. μπλα μπλα μπλα