Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Παραξενιές


    υπαρχουν τετοια ατομα??? 
     
  2. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Re: Παραξενιές

    Δυστυχώς υπάρχουν. Και όσο πάει και πλυθαίνουν.
     
  3. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Οι γυναίκες με πολλές παραξενιές.
     
  4. Switcher

    Switcher Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Παραξενιές

    Είναι η πικρή αλήθεια. Και όσο προσπαθώ να είμαι χαμηλών τόνων και να μην ρίχνω λάδι στην φωτία, τόσο πεύτω πάνω τους, και η άγνοια τους επι του θέματος, είναι τόσο κραυγαλαία και επειδικτική που σε κάνει να θές να μαδίσεις τα φρύδια σου και να σκίσεις τα ούλα σου, ενώ είσαι γυμνός με το πρόσωπο βαμένο κόκκινο και χτυπάς ένα ταμ-ταμ με ένα κόκκαλο, ψηλά σε κάποιο βράχο της Ταζμανίας, ουρλίαζοντας προς το ηλιοβασίλεμα. Αυτό τουλάχιστον νιώθω μέσα μου όταν βρεθώ με ένα τέτοιο άτομο και δεν μπορώ να κάνω κάτι για να αποφύγω την συζήτηση μαζί του.
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    μου τι δίνουν στα νεύρα οι κυριαρχικές γυναίκες...

    ...ίσως γιαυτό γουστάρω να υποτάσομε καθαρά για μαζοχιστικούς λόγους ..!
     
  6. Babylon

    Babylon Regular Member

    Επειδη ειναι πολλες οι παραξενιες μου, τυπου "Παραξενιες στην εμφανιση του αλλου", "Παραξενιες στο σεξ", "Παραξενιες και κοινωνικοτητα", κλπ, θα περιοριστω στις συμβιωτικες παραξενιες.

    Σιχαινομαι:

    - Να μου παιρνουν την δικη μου πλευρα του κρεβατιου - τη δικη μου πλευρα του οτιδηποτε
    - Να μου παιρνουν το τηλεκοντρολ η το τσιγαρο απο το χερι
    - Να πειραζουν τον υπολογιστη μου
    - Να μην βαζουν νερο στα βρωμικα πιατα/ποτηρια στον νεροχυτη
    - Να με πρηζουν καθε τρεις και λιγο οταν θελω ησυχο, ηρεμο χρονο για τον εαυτο μου, η οταν δουλευω
    - Να συνεχιζουν οταν ηδη δειχνω ενοχλημενη
    - Να με πρηζουν γενικα
    - Να με ξυπνανε αν δεν υπαρχει σοβαρος λογος
    - Να μoυ τραβανε τα μαλλια
    - Να με πατροναρουν
    - Να μην ξερουν να διαχωρισουν τις ωρες για διαχυτικοτητες απο τις υπολοιπες. Η τρυφεροτητα ειναι ωραιο πραγμα, but that's one thing, το να εχεις κολλημενη μονιμως πανω σου μια μαζα και να την κουβαλας εδω και κει, is another


    Ενω επιμενω...

    - Να κοιμαμαι με ανοιχτη τηλεοραση
    - Να μην κλεινω ποτε τα καπακια απο τις οδοντοπαστες
    - Να κοιμαμαι παιρνοντας τις πιο περιεργες στασεις του κοσμου, παλευοντας πολυ, και επισης κερδιζοντας παντα τις μαχες για το παπλωμα. Παρ'ολα αυτα, caddling κατα τη διαρκεια του υπνου is a necessity για εμενα, εκτος αν κανει πολυ, πολυ ζεστη
    - Να πλενω τα πολυχρωμα ρουχα με τα σκουρα. Πρεπει να δειτε τι χρωματα εχουν τα σεντονια μου
    - Τις περισσοτερες φορες που μαγειρευω, ολα τα διαφορετικα πιατα -κυριως πιατο, λαχανικα, κλπ- να καταληγουν σε μια μεγαλη καφε μαζα σε ενα πιατο
    - Να κοιμαμαι ξερη μετα το σεξ
    - Να αφηνω τα πατζουρια ανοιχτα για να ξυπναω με φως
    - Να εχω παντα ενα παραθυρο εστω και λιγο ανοιχτο
    - Να καπνιζω στο υπνοδωματιο
    - Να αφηνω ραδιοφωνο να παιζει ολη μερα
    - Να μην σιδερωνω ποτε
    - Να εχω ψυχαναγκαστικες εμμονες, δηλαδη οταν πρεπει να βρω κατι, πρεπει να το βρω τωρα, η αν πρεπει να εχω τελειωσει το ταδε task η την ταδε δουλεια πρεπει να γινει οπωσδηποτε πριν απο το φαγητο, η πριν το μπανιο, η πριν το σεξ η πριν τη βολτα. Οτιδηποτε μπει αναμεσα σε εμενα και την εμμονη μου θα θεωρηθει εχθρικο και θα αντμετωπισθει αναλογως.

    Τωρα θα μου πειτε γιατι να θελει κανεις να συμβιωσει μαζι μου με ολα αυτα. Γιατι ειμαι γαματη. Και φτιαχνω και ωραιο καφε. Δεν μετραει; Καλα. Βαλτε ενα thread γρηγορα και για αυτο, γιατι παει και η εικονα που με κοπο φτιαχνω τοσο καιρο, παει και το marketing και Dora, δεν με βλεπω καλα... : )
     
  7. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Eγώ δεν βλέπω τίποτα παράξενο σε όλα τα παραπάνω..

    Βρε μπας και είσαι εσύ η παράξενη και νομίζεις πως ότι κάνεις είναι παράξενο; Για doublecheck that,if you please.. 
     
  8. Babylon

    Babylon Regular Member

    Okey. Θες να συμβιωσουμε; : )
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και εγω δεν βρισκω τιποτα το παραξενο ... ομως για το τσιγαρο στο υπνοδωματιο εχω μια πολυ δικαιη και δημοκρατικη λυση .... θα ριξει ο ενας στον αλλο μια σφαλιαρα οσο ποιο δυνατα μπορει ... οποιος μετα στεκεται ορθιος μπορει να καπνισει ...   ...
    Αν θελετε παρτε και μενα στην συμβιωση που ειμαι (απο οτι βλεπω) ποιο χρησιμος στο σπιτι ..
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Παραξενιές

    Ναι... Πολύ πιό χρήσιμος... Καθόσον εσύ, δεν καπνίζεις. Μόνο θυμιατίζεις...  
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Παραξενιές

    Ε οχι και θυμιατιζω ... τι σχεση εχω εγω με ειδωλολατρικες πρακτικες ; ....
     
  12. Babylon

    Babylon Regular Member

    Καμμια σφαλιαρα, την τελευταια λεξη την εχει αυτος που πληρωνει το νοικι.


    Capichi? : )