Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Παραξενιές

    Οταν χτυπαει ξυπνητηρι το εκσφενδονιζω στο ντουβαρι:rant:..καμπανες,κουρδιστηρια,δεικτες,αντερα,ΟΛΑ χαλκομανια απεναντι.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ε, όχι κ παραξενιές εγώ! 

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Storm

    Storm Regular Member

    Χμ. Εμένα επίσης μου τη σπάει να με υποχρεώνουν τα σόγια μου να τρέχω σε βαφτήσια και γαμήσια (κατά το βαφτήσια, γάμος-γαμήσια).

    Γίνομαι Τούρκος όταν μου λένε "και στα δικά σου!". Άι συχτίρ από δω ρε! Εμένα μερωτήσατε άμα θέλω να γίνω σαν τα μούτρα σας; Σιγά την καταξίωση! Πρωτόζωα! Ε πρωτόζωα! Παντρευτήκατε και νομίζετε ότι κάτι κάνατε, να ειδοποιήσουμε τη Σουηδική Ακαδημία.

    Ακόμα περισσότερο μου τη δίνει όταν πάλι από κοινωνική υποχρέωση επισκέπτομαι λεχώνες. Δεν έχω χειρότερο. Αφενός γιατί με εκνευρίζουν στον υπερθετικό βαθμό αυτές που καμαρώνουν σα γύφτικα σκεπάρνια, ωσάν θεές της γονιμότητος και μοναδικοί συνεχιστές του ανθρώπινου είδους, παραβλέποντας το γεγονός ότι γκαστρωθήκανε με τον παραδοσιακό τρόπο που δεν μπαίνει και στο βιβλίο Γκίνες αν με κατανοείτε -σαν να ζητάνε να τους πω και μπράβο που γαμηθήκανε. Τι λες! Δύσκολο πράγμα! Αφεδύο εκνευρίζομαι που μου δίνουν να κρατήσω και το νεογνό. Είναι γεγονός ότι εμένα τα παιδάκια μου αρέσουν πάαρα πολύ (στον φούρνο με πατάτες). Συγνώμη μωρή μαλάκω, με βλέπεις ότι εδώ και ώρα που μου τα πρήζεις περιγράφοντάς μου ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΝΝΕΑ μήνες της εγκυμοσύνης σου (πόσες φορές ξέρναγες κάθε μέρα, πόσες φορές πήγαινες για κατούρημα κάθε μέρα κτλ) εγώ ψάχνω να βρω πόλεις που αρχίζουν από Β για να σε αντέξω -Βαρσοβία, Βεστφαλία, Βέρνη, Βενετία, Βουκουρέστι- ανέχομαι το υποτιμητικό σου βλέμα όταν σου λέω ότι δε θέλω να κάνω παιδιά (σαν να με φαντάζεσαι στα 50 μου μόνη, δυστυχισμένη και άτεκνη να πέφτω στις ράγες του τραίνου), τι μου δίνεις να κρατήσω και το μούλικό σου που σκούζει σα σειρήνα;;; Να με στείλεις πριν της ώρας μου θες;;;

    Μια συμβουλή για όσους συμπάσχουν.
    Βλαδιβοστόκ.
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    πως είναι δυνατόν να ξεχάσεις την Βουδαπέστη ..! εγώ από αυτήν ξεκινώ ..  
     
  5. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Παραξενιές


    κριμα που δεν σκεφτοταν κι η μανα σου ετσι.... κριμα.
     
  6. DiDi

    DiDi Regular Member

    Να μου τραβάνε τις καινούργιες μου αφέλειες... και να μου λένε άχουτο μωρέ..
     
  7. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    Είχα μια κοπελια....
    όταν λοιπόν "παίζαμε" κάθε φορά που έβαζα τα δάχτυλά μου μέσα της(πισω) με το που ταβγαζα μου τα "απολύμαινε" με αρωματικό μαντιλάκι(συνήθως κάθε φορά διαφορετικό)
     
  8. Storm

    Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Παραξενιές

    Αν είχε σκεφτεί έτσι πράγματι αυτός ο κόσμος θα είχε γλιτώσει από ένα μεγάλο απόβρασμα!
    Αλλά δεν προνόησες, άκαρδη μάνα, δεν προνόησες. Και να τα τώρα... 
     
  9. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Re: Απάντηση: Παραξενιές

    Να τις προσέχεις αυτές. Είναι αυτές που άργά ή γρήγορα φέρνουν τον κόσμο στην πραναφερθείσα κατάσταση να σκέφτεται πόλεις από "β"

    (καλά ρε... Βόλο κανείς δεν καταδέχεται; )
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Παραξενιές

    βολο? ποτε!!!
    μονο βεροια ...
     
  11. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    Αντε και Βόνιτσα!

    Αλλά δεν το κατάλαβα για πήτε κάτι σχετικά:scratchhead:
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Έχεις δίκιο: Βλαδιβοοοο-στοκ.