Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Με εκνευρίζει :
    - ο ήχος στις τσόντες.
    - όταν στο σεξ μου ζητάνε περαιτέρω περιποίηση.
    - όταν επιμένουν να μου μιλάνε για πράγματα που μου είναι παντελώς αδιάφορα!!  (αυτή την στιγμή που ποστάρω, κλείνω τρία τέταρτα στο τηλέφωνο με μια κοπέλα από την σχολή, και μου τριβελίζει τα αυτιά με τα μαθήματα...κλείστο επιτέλους!!!Χμφ!!!)
    - όταν προσπαθώ να συζητήσω λογικά με κάποιον και εκείνος αδυνατεί να καταλάβει τι του λέω.
    - όταν έχω απόλυτο δίκιο και ο άλλος δεν υιοθετεί την άποψή μου, ή έστω δεν την δέχεται ως την πιο λογική.
     
  2. DiDi

    DiDi Regular Member

    Με εκνευρίζει όταν αφήνουν άδεια μπουκάλια μέσα στο ψυγείο.
    Με εκνευρίζει όταν μου κλείνουν το παράθυρο του δωματίου ακόμα και όταν κοιμάμαι.
    Με εκνευρίζει όταν μου αλλάζουν θέση των ρούχων μου μέσα στη ντουλάπα.
    Με εκνευρίζει όταν μου κάνουν τράκα.. το χειρότερό μου.
     
  3. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    Με εκνευρίζει η ακαταστασία
    Με εκνευρίζουν οι υποχόνδριοι με την καθαριότητα
    Με εκνευρίζουν οι άντρες που γκρινιάζουν σαν κοριτσάκια. Το βρίσκω άνανδρο.
    Με εκνευρίζει στο σεξ να με αφήνουν στα κρύα του λουτρού προτού τελειώσω
     
  4. Animator

    Animator Regular Member

    Με εκνευριζει οταν ειμαι στο msn ετοιμος να βγω και αμεσως μπαινουν 3+ ατομα με ξαφνικη ορεξη να μιλησουν και αναγκαζομαι να μιλαω οπως και οπως για να τους ξεφορτωθω ενω μου φωναζουν να μην αργησω.  Στα διαλα επιτελους με τις μαλακιες τους.
    Τα υπολοιπα που με εκνευριζουν συνηθως δεν τα ανεχομαι οποτε δεν θυμαμαι να ενοχλουμαι ξανα μετεπειτα.
     
    Last edited: 5 Οκτωβρίου 2009
  5. Iapetos

    Iapetos Regular Member

    Μου τη δίνουν τα μισογεμάτα μπουκάλια και τα πιάτα με τα αποφάγια μέσα στο ψυγείο.

    Μου τη δίνει να έχω κλείσει τα στόρια για να κοιμηθώ σαν άνθρωπος και να μπαίνει ο άλλος βίαια και να τα ανοίγει καταστρέφοντας μου τον ύπνο.

    Μου τη δίνουν οι γυναίκες που δεν τους αρέσει να τους προσφέρουν αιδοιολειχία.

    Μου τη δίνουν οι άνθρωποι που ενώ ξέρουν πως έχουν άδικο,παρόλα αυτά προσπαθούν να με πείσουν πως το άσπρο είναι μαύρο (δεν είναι ούτε καν γκρι ρε γαμώτο).

    Μου τη δίνουν οι άνθρωποι που είναι δήθεν επιτηδευμένοι ενώ στην ουσία δεν απέχουν και πολύ από το απόλυτο τίποτα.

    Μου τη δίνουν οι άνθρωποι που δεν περιποιούνται στοιχειωδώς τον εαυτό τους.
     
  6. Θέλω το σπίτι μου να μυρίζει χλωρίνη.
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Παραξενιές

    Με εκνευριζει αφανταστα στα σαϊτ γνωριμιων , οταν στελνω μυνημα σε ενα προφιλ που ειμαι εντος των προυποθεσεων που θετει και οχι μονο δεν το απανταει αλλα δεν το διαβαζει καν ....
    Επισης το βρισκω ενοχλητικο να μου στελνουν μυνηματα αντρες και να μου συστηνονται ως παθητικοι και αρενωποι ενω σαφεστατα οριζω πως ενδιαφερομαι για σοβαρη γνωριμια μονο με γυναικα ... και τι θα πει παθητικος και αρενωπος ; ... και τι θα πει παθητικος και ενεργητικος ; .. τι σοϊ διαχωρισμοι ειναι αυτοι ; ....τεσπα ...
     
  8. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Παραξενιές

    να σου πω!
    Όταν η μέλισσα αγοράκι έχει μακρυα φτερά και μυώδη μπράτσα και πετάει με ένα φουρ φουρ φουρ δυνατό, τότε λέμε αυτή την μελισσούλα αρρενωπή .. αν όχι δεν την λέμε αρρενωπή.
    Αν πάλι η ίδια ι μελισσούλα αγοράκι, αρρενωπή ή όχι, κάνει συνεχώς πράγματα και αναλαμβάνει πρωτοβουλίες με τις άλλες μελισσούλες αγοράκια, τότε την λέμε ενεργητική. Αν δεν αναλαμβάνει την λέμε παθητική.

    Μα δεν σας μαθαίνουν ΤΙΠΟΤΑ στο σχολειό;;;;;;;;;;;
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Παραξενιές

    ομολογω οτι με μπερδεψες περισσοτερο .. αλλα αστο γιατι θα φυγουμε απο το θεμα του νηματος  
     
  10. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Παραξενιές

    ΓΚΑΜΟΤΟ! μια φορά είπα και εγώ να ασχοληθώ με animal sex και με κόψανε!
     
  11. Παραξενιές... από αυτές κι αν έχω..
    Η κυριότερη όμως που δεν νομίζω πως θα μπορέσω να απαλλαγω και ποτε από αυτή.. είναι ότι δεν αντέχω,δέχομαι, ανεχομαι να μου "λερώσει " κάποιος τα μαλλιά και το πρόσωπο... μεγάλο κόλλημα αυτό.. αξεπέραστο θεωρώ.. αν συμβεί και κάποιος πειράξει το κεφάλι μου ώστε να νιώσω πως χάλασε η εικόνα μου (όχι ότι έχω καμία τρομερή εικόνα!! Αλλά αυτή τέλος πάντων που είναι..! ) αυτομάτως ξενερωνω..
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

    Δεν θέλω κανείς και τίποτα να αλλάζει τη θέση των καλλυντικών μου στο μπάνιο.

    Δεν δανείζω ποτέ ρούχα.