Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αρκετά αλλά δεν πειράζει τώρα πια σε καμαρώνουμε.....
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    Δεν μου αρέσει:

    - Η αγένεια

    - Η βλακεία

    - Η βρωμιά

    - Τα παρατημένα γυναικεία σώματα

    - Η έλλειψη καλαισθησίας στην εμφάνιση

    - Η πολιτική ορθότητα

    - Να το παίζω φιλαράκι και παρόμοια χαριεντίσματα με απλούς γνωστούς

    - Η ανευθυνότητα

    - Η κλαψομουνίαση

    - Τα ταμπου

    - Η ηθικολογία

    - Η εξάρτηση

    - Η πολυλογία και "φιλοσοφία"

    - Η έλλειψη χιούμορ

    - Η ακαταστασία

    - Η καταπίεση


    σταματάω εδω...γιατί ήδη με αυτά είμαι αρκετά παράξενος.
     
    Last edited: 3 Σεπτεμβρίου 2016
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    - Oταν πέφτω για ύπνο θέλω ησυχία. Απόλυτη ησυχία. Ρολόγια του κάνουν κάτι εκκωφαντικά τικ-τακ μες τη σιγαλιά δεν είναι ανεκτά.Μέσα σε συρτάρια, ντουλάπια και αν επιμένουν να ακούγονται στα σκουπίδια.
    Η χειρότερη μου είναι κάτι καλοκαιρινά Σαββατόβραδα όταν εντοπίζω τον απόηχο απο τίποτα κλαρίνα 134 τετράγωνα μακριά. Τρελαίνομαι λέμε.

    - Μη μου κορνάρεις σε παρακαλώ όταν είμαι πρώτος στο φανάρι,το βλέπω, δεν είμαι στραβός. Οσο κορνάρεις τόσο θα σε γράφω. Θα φύγω όταν ανάψει το πορτοκαλί, να περάσω μόνο εγώ. Εσύ, με το επόμενο.

    -Πίνω μόνο κρύο νερό, απ ΄το ψυγείο, χειμώνα -καλοκαίρι.

    -Κάθε φορά που αγοράζω πουκάμισα, μπλούζες και γενικά ό,τι φοριέται απο τη μέση κι απάνω πιάνω και κόβω τις ενσωματωμένες υφασμάτινες ετικετούλες σύριζα. Ερεθίζουν το ευαίσθητο δερματάκι μου.

    -Αμαν, κουνούπι ζουζουνίζει στ' αυτί μου. Στα όπλα, στα όπλα! Δεν χωράμε κι οι δύο στο δωμάτιο, η αυτό, η εγώ .Εγω φυσικά.
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    Σαν παρθενάκι έχω μπόλικες παραξενιές σε σημείο που δεν με ανέχομαι ούτε η ίδια  
    Ότι παραξενιά σκεφτείτε, είμαι μέσα  
     
  5. folha

    folha deja vu

    Μέσα σε συρτάρια, ντουλάπια και τυλιγμένα με ρούχα ή πετσέτες!!   χαχαχα
     
    Last edited: 3 Σεπτεμβρίου 2016
  6. δεν μ αρεσει να τρωνε απο το πιατο μου να ψαρευουν με τις πετονιες μου να φορενε τις μπλουζες μου......
     
  7. Σιχαινομαι τα φτηνα κωλοχαρτα...και τις φτηνες χαρτοπετσετες....γενικως τωρα που το σκεφτομαι εχω θεμα με το χαρτι.
     
  8. mescalito

    mescalito New Member

    Δεν αντέχω τους μικροβιοφοβικούς. Δεν λέω να πιάσουμε μούχλα αλλά μην πάμε και στο άλλο άκρο.
    Επίσης αυτούς που έχουν μανία με την τάξη. Έλεος, 10 χιλιοστά πιο πέρα αν πάνε τα πράγματα δεν θα τα χάσετε, μια χαρά τα ματάκια σας τα χετε. Επίσης μη σας πιάνει τόση μούρλα αν δεν είναι τσιτωμένο το σεντόνι στο κρεβάτι, αφού το βράδυ θα το ξεστρώσετε.
    Τέλος με πιάνει τρελή αλλεργία με τους θεούσους. Είναι δυνατόν να σε έχει δεμένο ο άλλος στο κρεβάτι και να σε μαστιγώνει και όταν σε λύνει να ανακαλύπτεις κάτω από το μαξιλάρι του σταυρουδάκια και εικονίτσες? Ευτυχώς που δεν έγινε απόγευμα την ώρα του εσπερινού να κάνει διάλειμμα για διαφημίσεις  
     
  9. Poihths

    Poihths Regular Member

    Δεν ανέχομαι οι σταγόνες αίματος να μην πέφτουν πάνω σε τριαντάφυλλο..
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εσύ 'σαι αδελφή ψυχή.
    Μήπως κατα τύχη σιχαίνεσαι τις κατσαρίδες και τις μπάμιες ;  
     
  11. folha

    folha deja vu

    εεεε... κι εγώ από κοντά   με εξαίρεση τις μπάμιες  
     
  12. mescalito

    mescalito New Member

    Οχι καλε, σιγα μην συχαθω τα ζωακια. Οσο για τις μπαμιες, μιαμμμμ!!!