Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. DiDi

    DiDi Regular Member

    Δεν μπορώ να κοιμηθώ εάν η ντουλάπα να είναι ανοιχτή.
     
  2. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    με εκνευρίζει όταν είμαι στη ζούγκλα και βρίσκω το τέλειο δέντρο που έχει μεγάλους και ζουμερούς τερμίτες να έρχονται και να μου τους πέρνουν!!!
    Αν θες τους καλούς να τους βρεις μόνος σου !!!
    επίσης στο μαστίγωμα έχω μια τρομερή επιθυμία να φωνάξω :Ζήτω η Ελλάδα ! Οπως έλεγε η Νατάσσα Αρσένη στην αξέχαστη υπερπαραγωγή Υπολοχαγός Νατάσσα.
     
    Last edited: 24 Νοεμβρίου 2008
  3. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Παραξενιές

    Σε παρακαλώ υπενθύμισε του ότι ανήκει σε άλλο νήμα - αυτό με το παριζάκι - .. μην τα μπερδεύουμε όλα !

    χάνεται ο ειρμός .. εκτός αν το παράξενο είναι ο Αιφελ ... που δεν το βρίσκω και τόσο ..

    Υμέτερος
     
  4. female

    female Contributor



    Αυτό με τη ντουλάπα, ναι...


    Μου τη δίνει όταν ο επισκέπτης ακουμπήσει το ποτήρι ή την κούπα στο πάτωμα. Ζω με τριχοπαραγωγικότατο σκύλο. Επίσης διαβαίνουν κατά καιρούς έρποντα έντομα.


     
  5. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: Re: Παραξενιές

    κ ποιος σας ειπε οτι στις τυροπιτες εχει φετα?
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μου αρεσει να ξεχωριζω τα φαγητα .. πχ πιτσα .. τρωω πρωτα το τυρι σκετο και μετα την ζυμη ... μακαρονια ... σε ξεχωριστο πιατο απο την σαλτσα .. τυροπιτα .. μονο το φυλο , πεταω το τυρι , επισης μου αρεσει να πινω νερο ειτε απο την βρυση ειτε απο μπουκαλι .... δεν μου αρεσουν τα μαχαιρια και τα πιρουνια , τιποτα δεν ειναι καλυτερο απο μακαροναδα που την πιανεις με το χερι ... το προβλημα ειναι στις σουπες .. βουτωντας το δαχτυλο μεσα και γλυφοντας το ... ξεκινας για μεσσημεριανο και τελειωνεις απο δειπνο ...οποτε αν ειμαι μονος σηκωνο και το πιατο και πινω κατευθειαν απο αυτο ...
    ΔΕΝ μπορω να φαω ορθιος ή σε σκαμπο ... ανατριχιαζω με οσους το κανουν .. πως μπορουν ? ....
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Παραξενιές

    Συμπαθω παρα πολυ την κοπελα που μου καθαριζει το σπιτι ,
    αλλα τρελλαινομαι που οταν γυρναω μετα σπιτι θελω τουλαχιστον μια ωρα
    να βαλω τα πραγματα στην θεση τους .
    δεν υπαρχει αυτο !!!!!
    ποτε , τιποτα δεν ειναι εκει που ηταν πριν και που ειναι εκει παντα !!!!
     
    Last edited: 24 Νοεμβρίου 2008
  8. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: Παραξενιές

    Και εγώ στη φάλαγγα θέλω να φωνάξω "Δεν θα καταδώσω τους συντρόφους μου!"
     
  9. fractal

    fractal Regular Member

    Re: Απάντηση: Παραξενιές

    γεια σου συντρόφισσα ! οι κατακτητές δεν θα μας λυγίσουν.
    (ακολουθεί ανάκρουση Εθνικού Ύμνου , έπαρση Σημαίας,προσκλητήριο νεκρών)

    ΥΓ
    εσένα όμως που δεν ήρθες ,την επόμενη φορά θα βάλω τους τερμίτες στο βρακί σου.
     
  10. DiDi

    DiDi Regular Member

    Δε θέλω να βάζουν χέρι στις γαρίδες μου.... Είναι δικές μου!!!
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Παραξενιές

    Τώρα, sorry κιόλας δηλαδή, αλλά μιλάμε όντως γιά γαρίδες, γι' αυτά τα υδρόβια ζωάκια με τα μακρυά μουστάκια, τα μπιρμπιλωμάτικα, ή εννοείς και πάλι τίποτ' άλλο; Γιατί με τους ευφημισμούς που χρησιμοποιείς καμμιά φορά εσύ...
     
  12. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Παραξενιές

    αχαχχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχ για τα υδρόβια ζωάκια μιλάω. Το άλλο λέγεται καρότο