Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Δεν μπορώ να βλέπω το τασάκι γεμάτο πάνω από 4 τσίγαρα.

    Δεν μ’ αρέσει να γεμίζουν τα τασάκια με χαρτομάντιλα και τσίχλες!

    Μου τι δίνει να μου αρπάζουν το τσιγάρο από το στόμα η από το χέρι.. Θυμάμαι τελευταία φορά που χαστούκισα τον πρώην μου… ήθελε να με φιλήσει και μου άρπαξε το τσιγάρο από εκεί που δεν το περίμενα , μα τι βλάκας!

    Μου τιν δίνει να μου μετακινούν τα πράγματα από εκεί που τα έχω.. κάλη ώρα αυτό που λέει η LordAini : Δεν αντέχω με τίποτα να κουνάει κάποιος τα πράγματα μου και να μη τα βάζει ΑΚΡΙΒΩΣ εκεί που τα είχα. ΠΧ, να πάρει τον αναπτήρα μου και να μη τον βάλει ακριβώς δίπλα στα τσιγάρα μου που ήταν.


    Θέλω όταν βγαίνω έξω για φαγητό να μαζεύουν τα πιάτα αμέσως μόλις τελειώσω για να έχω χώρο… δεν μπορώ να βλέπω τα αδειανά πιάτα μπροστά μου!

    Δεν μ’ αρέσει να μου χαϊδεύουν τα μαλλιά.. τι σπαστικό θεέ μου!

    Αν μου μετακινήσουν τα καθίσματα στο αμάξι γίνομαι πυρ και μανία.. τα θέλω ακριβώς όπως τα έχω ρυθμίσει.. είμαι τις λεπτομέρειας βρε αδερφέ!

    Επίσης δεν θέλω να μου αλλάζουν τον σταθμό που ακούω στο τουτου!



    Έχω τόσα πολλά στο μυαλό μου που δεν ξέρω πιο να πρωτογράψω.. Γενικά είμαι περίεργη και παράξενη και ανυπόφορη με πολλά!  
     
  2. MiB

    MiB Regular Member



    Διαβάζοντας τα παραπάνω, συνειδητοποίησα ότι έχω ακριβώς τις ίδιες παραξενιές, ή αλλιώς όπως τις λένε πιο επιστημονικά.. ψυχαναγκασμούς.. Σίγουρα όμως δεν είναι οι μοναδικές που έχω.. άλλωστε όσο περνάει ο καιρός αποκτώ και καινούργιες.. και τις αγαπάω όλες εξίσου..  
     
  3. KleonX

    KleonX New Member

    Και εγώ μια απο τα ίδια. Δεν ξερω για εσένα αλλα εγώ είμαι σε υπερβολικό βαθμό. Μισο εκατοστό (κυριολεκτώ) να αλλάξεις τα πραγματά μου το πέρνω χαμπάρι και τσαντίζομαι. Πελαγώνω δεν ξερώ. Νομίζω πως έχω χάσει τα πραγματά μου δεν ξέρω που είναι. Μιλάμε σε βαθμό όχι παραξενιάς αλλα αρρώστιας. Πέραν αυτού μάλλον θα πρέπει να ρωτήσετε τους φίλους/ερωμένες/συγγενείς κ.τ.λ.

    Αλλά σιγά δεν κατάλαβα, δεν μπορώ να έχω παραξενιές; Όλοι έχουμε, το σημαντικό είναι να τις αναγνωρίζουμε και να απορρίπτουμε ορισμένες και να αποδεχόμαστε κάποιες άλλες.

    ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ μαγκες γιατι χανόμαστε
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Το εξ΄ρω ότι σε ανυπόφορη. Και μάλιστα πολύ. Πόσες φορές έχουμε μαλώσει; Πόσες φορές κινδυνένεψαμε να μαλιοτραβηγτούμε; Πόσες φορές γκάριζε ο ένας στον άλλο; Δεν υποφέρεσαι!!!!      
     
  5. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    Μου τη δίνει να μου ζητούν κομμάτι απ την τυρόπιτα που τρώω και το χειρότερο μου όταν προσφέρω σε κάποιον να μου λέει:ευχαριστώ άσε μου στο τέλος!!!
     
  6. mastertoni

    mastertoni Regular Member

    δεν μπορω να μην καθοδηγω τουσ αλλουσ δεν μπορω να μην ειμαι σκληροσ δεν μπορω αυτεσ που δεν αντεχουν την ψηχολογικη πιεση που τουσ ασκω λατρεβω να κανω τουσ φιλουσ μου εχθρουσ
     
  7. Απάντηση: Re: Παραξενιές

    Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo...
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ΤΡΑΠΕΖΙ :
    *αυτη η ανοητη Ελληνικη συνηθεια να τσουγκριζουν τα ποτηρια καθε τρεις και μια λεγοντας στην "υγεια σου" με βγαζει απο τα ρουχα μου ... τωρα ευτυχως οι περισσοτεροι με εχουν μαθει και δεν με ενοχλουν την ωρα που τρωω θελοντας να τσουγκρισουμε ..
    *με ενοχλει οταν μιλανε με το στομα γεματο φαϊ , οταν ρουφανε την μυτη τους συνεχεια διχως σταματημο , και οταν κανουν γενικα θορυβο τρωγοντας ή πινοντας ...
    *οταν κατεβαζουν το μπουκαλι με το νερο απο το τραπεζι στα ποδια τους ..
    *οταν θελουν ενα πακετο χαρτοπετσετες για να σκουπιζοντε σε καθε μπουκια ... εγω μια χρησιμοποιω απο την αρχη μεχρι το τελος ...
    * δινω παραγγελια αποκλειστικα για μενα για τα ορεκτικα και το κυριως πιατο .. ουτε το δικο σου θελω και φυσικα ουτε καν να σκεφτεις το δικο μου πιατο .. μοιρασιες και κοινα πιατα δεν τα θελω σαν τον διαολο το λιβανι ..
    * πινω παντα απο το μπουκαλι ... σε οποιον αρεσουμε για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε .
    * αμα γουσταρω να αφησω μπουρμπουαρ ειναι δικος μου λογαριασμος .. ειναι ο τροπος μου να επιβραβευσω μια σωστη εξυπηρετηση ... αν παλι δεν μεινω ευχαριστημενος του ζητω να κανει εκπτωση και καμια ντροπη δεν εχω ...

    ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ....
    *με εκνευριζει οταν πηγαινω σε επισκεψη και ειναι το σπιτι παγωμενο .... ηλιθιωδος πολλοι ρωτανε τους καλεσμενους τους αν θελουν να ανοιξουν λιγο το καλοριφερ .....καποις τετοιος πηγε να μου δειξει την νεα Πλασμα τηλεοραση του .. του λεω "ασε ρε φιλε .. αμα ειναι να χεζω το σκατο μου σε παγακια για να την αγορασω να μου λειπει ..." .. οταν το ακουσε η γυναικα του .. και καλα .. του παραπονεθηκε οτι και αυτη κρυωνει ....
    * οταν μου ζητουν να βγαλω τα παπουτσια επειδη εχουν μωρο .... ειναι σαχλαμαρα απο καθε αποψη .
    * οταν καλουνε κοσμο σπιτι και δεν εχουν σκεφτει καποιο ψυχαγωγικο προγραμμα ... μου θυμιζει τον Ηλιοπουλο "Ειμαστε μια ομορφη παρεα....."

    ΕΚΔΡΟΜΕΣ
    * δεν μπαινω ΠΟΤΕ σε αυτοκινητο που οδηγει αλλος ... προτιμω να παω μονος μου με το δικο μου ... αλλα ρε καρμιρη ... κερασε τα ποτα τουλαχιστο αφου πηγαμε με το δικο μου
    * εκει που εχουμε βαλει στοχο να παμε ... θα παμε ακομα και αν ενα ηφαιστειο βγηκε στην μεση και λαβα ξεχυνεται γυρω και γιγαντια τσουναμια το χτυπανε αλυπητα .. εκει κανονισαμε να παμε και ΕΚΕΙ θα παμε βρεξει χιονισει ... δε μου αρεσουν αλαγες στο προγραμμα ....
    * οταν ξενικαω επισης μια εκδρομη δεν μου αρεσει να ενημερωνω για το προγραμμα .. συνηθως φτιαχνω τελειες εκδρομες και θεωρω την ενημερωση ως αμφισβητηση της ικανοτητας μου ... αν με ρωτησει καποιος "που παμε" εκνευριζομαι .
     
  9. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    Tρελαίνομε όταν μου πειράζουν τα πράγματα μου. Δεν θέλω να μου πειράζουν το κινητό μου, τον Υ/Η μου, το πορτοφόλι μου, το κρεβάτι μου, την ντουλάπα μου.
     
  10. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

     



     
     
  11. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Re: Απάντηση: Παραξενιές

    Να σου πω τις σόι σκλάβος είσαι αν η Αφέντρα σου δεν έχει δικαίωμα να κοιτάξει το κινητό σου τον Η/Υ σου, για μένα ο σωστός υποτακτικός είναι εντελώς παραδομένος.  
     
  12. Re: Απάντηση: Παραξενιές

    Συμφωνώ και επαυξάνω. Η αφέντρα να έχει δικαίωμα όχι μόνο να κοιτάξει
    το κινητό του, όπως λες, αλλά και να κάνει τα τηλεφωνήματα της απ’ αυτό.
    Πρέπει ακόμα να μπορεί ,όχι μόνο να κοιτάξει τον υπολογιστή ,αλλά και να
    χρησιμοποιεί την σύνδεση του υποτακτικού. Γιατί να έχει και έξοδα για ιντερνετ?
    Είμαστε για τέτοια αυτή την εποχή?
    Και τώρα το σπουδαιότερο. Τι σόι σκλάβος είσαι αν η αφέντρα σου δεν έχει
    δικαίωμα να χρησιμοποιήσει την πιστωτική σου κάρτα? Για μένα ο σωστός
    υποτακτικός πρέπει πάνω απ’ όλα να έχει εντελώς παραδώσει την πιστωτική
    κάρτα του.
    Αν δεν τα κάνει όλα αυτά δεν είναι υποτακτικός και δεν θέλει να υπηρετήσει
    πραγματικά . Το μόνο που θέλει είναι να κάνει τα κέφια του. ΦΤΟΥ ΤΟΥ.