Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρερμηνείας το ανάγνωσμα (Αλτ! Τις ει;)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Nickname, στις 28 Ιουλίου 2020.

  1. Discerning

    Discerning Contributor

    Σου έγραψα τη γνώμη μου, γιατί δεν συμμετέχουν στο δημόσιο λόγο πολλοί. Μη θεωρήσεις πως στο γράφω επειδή μύρισα τα νύχια μου.

    Τα pm δεν αποτελούν πάντα νυφοπάζαρο...

    Η επανάληψη, έτσι, μήπως και...
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ πάλι βλέπω 18,802 μέλη και τα στατιστικά του Κωνσταντίνου το οποίο εξηγεί πολύ καλά τη θέση μου χωρίς ανάγκη καταφυγής σε θεωρίες συνωμοσίας. Looks like a duck, quacks like a duck, swims like a duck, it's most probably a duck.
    Σαφώς, κι εγώ μιλάω πολύ με PMs με διάφορους από εδώ οι οποίοι *επίσης* συμμετέχουν στο forum.

    Για κάποιο περίεργο λόγο, παρά το γεγονός ότι δηλώνω σαδιστής και στρογγυλός ή έστω καμπυλώδης γεράκος, εξακολουθώ να τρώω πεσίματα σε PMs από ανθρώπους που δεν τους βλέπω να γράφουν πουθενά οπότε πάμε πάλι στο looks like a duck, quacks like a duck και τα ρέστα.
     
    Last edited: 31 Ιουλίου 2020