Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρερμηνείας το ανάγνωσμα 2

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Discerning, στις 30 Ιουλίου 2020.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ομοίως δεν υπάρχει περιορισμός στο πώς θα απαντήσουν οι υπόλοιποι. Δημόσια έκθεση => δημόσια κρίση.
    Φυσικά και αδιαφορώ, έχω τεράστια ignore list. Σε θέματα όμως που ανοίγω εγώ απαντάω κάθε ερώτηση που μου γίνεται ως δείγμα ελάχιστου σεβασμού προς αυτούς που συμμετέχουν. Το αν εισπράττω πίσω αυτόν το σεβασμό -που τον εισπράττω- είναι αδιάφορο, για μένα το κάνω. Δίνω πάντα και δεύτερη και τρίτη ευκαιρία αλλά αν ούτε τότε ...δεν, plonk και η ζωή μου συνεχίζεται.
     
  2. Discerning

    Discerning Contributor

    Φαντάζομαι ως κρίση, δεν εννοείς flaming και off topic.

    Ακριβώς. Οποιοι δεν αδιαφορούν όμως, κάποιο λάκκο έχει η φάβα... Αυτό.
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τα πάντα. Δεν μπορώ να ελέγξω την αντίδραση των υπόλοιπων, μπορώ όμως να ελέγξω τη δική μου.

    Έγραψα κι άλλα όμως:
     
  4. Discerning

    Discerning Contributor

    Ελα! Στο αρχικό νήμα έγραψα 15 καταστάσεις που υπάρχουν στον χώρο, και έγιναν γαργάρα... Ξεχείλισε η υποκρισία.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @Discerning Όπως λένε και στην Κρήτη "Ξα σου"

    Over and out
     
  6. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Σπάνια βλέπω κάποιον να απευθύνεται στον εαυτό του σε τρίτο πληθυντικό  
     
  7. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Θα μπορούσαν να είναι απλά, όμορφα και ξεκάθαρα. Ανεξάρτητα σύγκλισης ή όχι απόψεων. Δεν είναι όμως.

    Σε κάθε περίπτωση όμως

     
     
  8. Discerning

    Discerning Contributor

    Τι πειράζει; (Kαι εν προκειμένω, ας σκεφτεί ο καθένας, γιατί πειράζει, όσους/ες πειράζει)

    Καλό μήνα
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Η αυτοπαρατήρηση είναι ευεργετική  
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    η επανάληψη του "κάθε άποψη είναι σεβαστή" δεν καθιστά άποψη την ασυναρτησία.
     
  11. Discerning

    Discerning Contributor

    Αναρωτιέμαι. Γιατί να σπαταλήσει δράμι ενέργειας κάποιος, ώστε να μπει σε ένα αδιάφορο, και ασυνάρτητο κατά τη γνώμη του thread, για να γράψει ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και ξανά... ότι είναι αδιάφορο και ασυνάρτητο! Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    από κυριαρχικό σαδισμό, ξεκάθαρα διασκεδαστικό. ακατανόητο ε; ακανόνιστο