Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περί ταυτότητας φύλου - Split από Κυρίαρχος που δεν ξέρει ότι είναι Κυρίαρχος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 3 Ιουλίου 2023.

  1. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Είναι τα παραπάνω απαραίτητα για να θεωρείστε γυναίκα;

    Είναι τα παραπάνω απαραίτητα για να έχει κάποιος άποψη για την γυναικεία φύση;

    Όταν λέτε ότι ένας άνθρωπος δεν είναι κατάλληλος να εκφέρει άποψη για ένα συγκεκριμένο θέμα θα πρέπει να το στοιχειοθετείτε, τίποτα δεν είναι αυτονόητο.
     
  2. Aν ΔΕΝ αρεσει; αν δεν άρεσε στον Κ; ας υποθεσουμε οτι δεν αρεσε καθόλου στον Κ . απλή υπόθεση εργασίας.
     
  3. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Θα τα έκανα ούτως ή άλλως.
    Και θα "έπειθα" και τον Κ να του αρέσουν.
     
  4. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Δεν έχω να στοιχειοθετήσουν τίποτα, ούτε έχω σκοπό να παίξω το παιχνιδάκι σας.
    Έγραψα κάτι που βιώνω, στην κατηγορία "εμπειρίες".
    Έγραψα επίσης την προσωπική μου (και σαφώς υποκειμενική) άποψη περί περιποίησης.

    Και επειδή είμαι σίγουρη ότι θα με ξαναρωτήσετε, οκ, θα το πω από τώρα και δεν θα συνεχίσω: θεωρώ ότι άποψη περί γυναικείας φύσης μπορούν να έχουν μόνο οι γυναίκες που έχουν αποδεχτεί τη γυναικεία τους φύση.
    Κι ως εδώ.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και πολύ καλά κάνετε και το ίδιο θα ίσχυε ακόμα και αν το κάνατε απλά και μόνο επειδή αρέσει στο σύντροφό, ωστόσο αυτό δεν απαντά την ερώτηση που σας έκανα και η οποία είναι η παρακάτω:
     
  6. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    ΟΧΙ
     
  7. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Θεωρώ ότι απευθύνομαι σε ενήλικες. Τα παιχνίδια είναι σε άλλο κομμάτι του φόρουμ.

    Και ρωτώ πάνω στο τελευταίο σας κείμενο, η απόδειξη για την αποδοχή της γυναικείας φύσης είναι το κομμωτήριο και το μανικιούρ; Μιλήσατε για περιποίηση για αυτό και αναφέρω το κομμωτήριο και το μανικιούρ ενδεικτικά.
     
  8. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Νομίζω ότι πρέπει να μπει μια κοινη βάση διαλόγου: τι είναι γυναικεία φύση;

    Δηλαδή, εγώ που δεν τα κάνω όλα αυτά:
    δεν είμαι γυναίκα;

    ΠιΕσ:
    Πες μας που βρίσκεις Κ γιατί οι δικοί μου δεν πείθονται με τίποτα!!!
     
  9. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Ενδεικτικά ανέφερα και εγώ κάποιους τομείς γυναικείας περιποίησης. Και έχω πει ήδη ότι το θέμα είναι καθαρά υποκειμενικό.

    Και ναι, κατά τη δική μου άποψη, η απόδειξη για την αποδοχή της γυναικείας φύσης μας είναι να μοιάζουμε ως γυναίκες, να φερόμαστε και να συμπεριφερόμαστε ως γυναίκες, και να μας αρέσει αυτό.
     
  10. ειστε και παραειστε. φωτεινη εξαιρεση.
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Όλα αυτά;;;;

    Και να μας αρέσει κιόλας;;;  

    Ρε, με δουλεύεις;
     
  12. καθολου. εγω γραψει επανειλημενως εδω οτι με τα βαψιματα και τα καλυντικα στις γυναίκες δεν τα παω καλα. γιατι "ρε με δουλευεις;" ουτε εναν καλό λογο δεν μπορεί εδω μέσα να πει κανεις -εγω δηλαδη.