Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περί ταυτότητας φύλου - Split από Κυρίαρχος που δεν ξέρει ότι είναι Κυρίαρχος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 3 Ιουλίου 2023.

  1. Rupa

    Rupa New Member

    Πολλές διαφορές. Δεν είμαι σίγουρη ότι αντιλαμβάνομαι γιατί μου κάνετε αυτήν την ερώτηση. Σας προβληματίζει η χρήση της λέξης "αυτοπροσδιορίζομαι"; γιατί αυτό υποψιάζομαι. Θα ήταν ίσως προτιμότερο να έλεγα απλά "είμαι" γυναίκα; Αυτό έχει να κάνει με τη δική μου προσωπική θεώρηση της χρήσης της γλώσσας.
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Μια βόλτα στις παραλίες θα σας εκπλήξει στο πόσα αρσενικά είναι άτριχα, προσέχουν το mani και το pedi τους, χρησιμοποιούν after sun lotion και κάνουν scrub ώστε να αποφεύγουν τους ερεθισμούς και τα σπυράκια.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σε ποια παραλία συχνάζεις;
    Για μια φίλη ρωτάω.
     
  4. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Προτιμώ τις πιο απομονωμένες (όσο αυτό είναι εφικτό στην Αθήνα) αλλά υπάρχουν παραλίες χωρίς τέτοια;
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η φίλη μου είναι λίγο γκαντέμω...
     
  6. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Να αλλάξει παραλία. Ίσως πετύχει και κάποια λίγο πιο απελευθερωμένα ακόμα, που δεν βάζουν μόνο βερμούδες μαγιό.
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι ναι! Θα της πω να μεριμνήσει  
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Δεν μας λέτε όμως ποιες διαφορές βλέπετε σε εσάς από έναν άνδρα.
    Εγώ αυτό σας ρώτησα.
     
  9. Rupa

    Rupa New Member

    Δε μου λέτε όμως γιατί μου κάνετε αυτήν την ερώτηση; Τι ακριβώς θέλετε να μάθετε;

    Εσείς τι διαφορές βλέπετε σε εσάς από μια γυναίκα; Τι ακριβώς θέλετε να αναλύσουμε εδώ πέρα; Τι σημαίνει για εμένα προσωπικά το να είμαι γυναίκα; Γιατί σας αφορά αυτό;
    Μήπως είναι λίγο προβοκατόρικη η ερώτησή σας;
     
  10. στις πιό πολλες περιπτώσεις το κανουν για να ειναι αρεστοι στο αλλο φυλο. και σιγουρα πιεζονται από τις κοπελες τους.
     
  11. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Όλα τα ξέρετε όμως. Θαυμαστό.
     
  12. δεν ειμαι ξερολας. εντελως τυχαιο τα 10 στα 10 ατομα αυτο μου εχουν απαντησει.
    "μα να βγω με τις τρίχες στην παραλία;"
    πολλοι νεοι γιαυτον ακριβως τον λογο ΔΕΝ πανε. εκει εχουμε φτασει. ντρεπονται γιατι εχουν τριχες. οπως ντρεπονται και οι χοντρες για τα κιλά τους. σας ενοχλει αλλα αυτό ειναι.