Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περι βιβλίου-

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Strict71, στις 13 Φεβρουαρίου 2015.

  1. Strict71

    Strict71 Regular Member

    Καλημέρα σε όλους,

    Αποφάσισα να βάλω το μήνυμα στο BDSM Discussion, αν οι admins θεωρούν ότι πρέπει να μπει αλλού ας το αλλάξουν. Απευθύνομαι στις γυναίκες του community, και θα ήθελα (και θα εκτιμούσα) την συμβολή σας σε μια άτυπη έρευνα που κάνω γύρω από την σεξουαλικότητα, εμπειρία, και της φαντασιώσεις στον χώρο αυτό. Εννοείται πως είναι ανώνυμο το όλο θέμα, και ο μόνος λόγος πού βάζω το μήνυμα σε αυτό το φόρουμ είναι για να μην στέλνω ένα-ένα τα PM. Με ενδιαφέρουν εξίσου οι αυταρχικές και οι υποτακτικές. Ο λόγος είναι ότι γράφω ένα μυθιστόρημα (BDSM) και η γυναικεία πλευρά και ψυχοσύνθεση είναι σημαντικότατο κομμάτι του βιβλίου αυτού. Μπορεί να κάνει την διαφορά, που εγώ μόνος μου δεν θα μπορέσω να αποδώσω σωστά. Επειδή καταλαβαίνω ότι δεν θέλουν όλοι να βγάλουν στην φόρα ιδέες και ίσως κάποια άλλα πράγματα σε blog, δίνω το email: strict71@yahoo.com. Αν δεν θέλετε μπορείτε φυσικά και με PM εδώ να επικοινωνήσετε, η στο www.collarspace.com (πρώην collarme) επίσης στοοποίο έχω το nick: strict1971, όπου έχω και τις φωτογραφίες μου αν έχετε κάποια ανησυχία για το αν είμαι αληθινός η όχι. Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα διότι το βιβλίο αυτό είναι σκοπός ζωής (ένας τουλάχιστον).

    Ευχαριστώ,

    Πωλ