Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πληρωμένη ‘’ σκλαβιά ‘’ ..... ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 27 Ιουλίου 2006.

  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Πληρωμένη ‘’ σκλαβιά ‘’ ..... ?

    Θα ήθελες μήπως να μας εξηγήσεις την πιο πάνω φράση σε παρακαλώ DarkSide?
     
  2. DarkSide

    DarkSide Regular Member

    Re: Πληρωμένη ‘’ σκλαβιά ‘’ ..... ?

    Τι να σου πω lara ? πανεξυπνη εισαι , και αμα εχεις διαβασει τα 118 ποστ θα καταλαβεις τι λεω !
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Πληρωμένη ‘’ σκλαβιά ‘’ ..... ?

    Εκείνο που διαβάζω είναι πως αρκετοί σκλάβοι (αυτοαποκαλούμενοι ή όχι) - ανάμεσα σ΄ αυτούς κι εγώ, έχουν απαντήσει σ΄ αυτό το Thread, όσα ήξεραν ή μπορούσαν.
    Σ΄ ευχαριστώ για το πανέξυπνη, αν και νομίζω πως υπερβάλλεις. Έχω απόλυτη συναίσθηση των περιορισμών των ικανοτήτων μου, σε αντίθεση με άλλους που θεωρούν πως μπορούν να παραπλανούν με διάφορα alter-ego τους πάντες, χωρίς να τους πάρει κανένας μυρωδιά. Αλλά εκείνο που έμαθα από μικρή είναι πως "μια του κλέφτη, δυό του κλέφτη...  
     
  4. G_E

    G_E Contributor

    Re: Πληρωμένη ‘’ σκλαβιά ‘’ ..... ?

    Πληροφοριακά

    Από τα 120 posts εδώ μονο 2 γράφηκαν από male slave - και τα δύο από τον John slave που συμμετείχε στα πλαίσια της γενικότερης συζήτησης.

    ΥΓ. Αλλο οι σκλάβες κι αλλο οι σκλάβοι lara   Για τα alter ego δε γνωρίζω.
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Πληρωμένη ‘’ σκλαβιά ‘’ ..... ?

    Είδατε τι εννοώ με τον περιορισμό των ικανοτήτων μου?  
     
  6. DarkSide

    DarkSide Regular Member

    Re: Πληρωμένη ‘’ σκλαβιά ‘’ ..... ?

    lara , δεν αναφερθηκα σε fem slaves !
    Το θεμα εξαλου δεν εχει να κανει με σας. Ευτυχως που απαντησατε και εσεις φυσικα!, αλλά η Αnasia ρωταγε αλλα πραγματα , που και δεν συζητηθηκαν τελικα γιατι κανεναν δεν συνεφεραν η κανεις δεν ειναι real slave οπως εσεις .
     
  7. Ευα μπορει να σε θεωρω μεγαλη ψωναρα,αλλα εισαι καλο παιδι ρε γαμοτο,

    συγγνωμη αν σε τρομαξα,καμμια φορα με τη φορα του συμπεριφορισμου ξεχνιεμαι  
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Re: Πληρωμένη ‘’ σκλαβιά ‘’ ..... ?

    Οπως το πας ποιητά, καποια τελικά θα σε κουτουπώσει   Δεν είν' κακό.
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν ξέρω το όνομα σου για να σε αποκαλέσω Καλέ Μου ανορθωγραφος_πιητης...
    Μην με θεωρείς απλά "Μεγάλη Ψωνάρα" διότι Είμαι δηλωμένη έτσι στα μητρώα του κράτους και μάλιστα σαν "Πολύ Μεγάλη Ψωνάρα".
    Καλό παιδί και αυτό το δέχομαι...αλλά όταν γίνομαι κακιά είμαι λενε καλύτερη.

    Μη μου ζητάς συγνώμη επειδή νομίζεις ότι τρόμαξα!
    Δεν τρομάζω, παρά μόνο όταν έχω την αίσθηση ότι μπορεί να εγκλωβιστώ κάπου η όταν κινδυνεύει η Ελευθέρια Μου (πάρε το τιμόνι όπως θες)

    Δέχομαι την συγγνώμη σου έτσι απλά, επειδή ασχολήθηκες μαζί Μου χωρίς να με ξέρεις και χωρίς να υπάρχει λόγος για να το κάνεις σε προσωπικό επίπεδο.

    Σ΄ ευχαριστώ γι΄ αυτό...
    Τα λεμε στην συνέχεια χωρίς οίκτο και χωρίς εμπάθειες θέλω να πιστεύω!
     
  10. gh_kai_ydwr

    gh_kai_ydwr Regular Member

    LordDragonal,

    Δε θα σε ακολουθήσω στην προσωπική αντιπαράθεση. Εγώ έγραψα αυτά που είχα στο μυαλό μου και ο καθένας (κι εσύ φυσικά) μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του. Τις ειρωνείες και τις προσβολές, σου τις επιστρέφω.
     
  11. m694f

    m694f Guest

    Re: Πληρωμένη ‘’ σκλαβιά ‘’ ..... ?

    Πιθανόν να υπάρχοθν πληρωμένοι σκλαβοι και σκλάβεσ ή και αφέντρεσ και αφέντεσ . Θεωρώ όμως ποιο φυσιολογικό να γ΄λινονται οι φάσεις δίχως πληρωμή. Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω μιλίσει ποτέ με κάποια σκάβα ή αφέντρα σε κανένα siteόύτε σε αυτό εδώ και να βρεθούμε real.
    Τελικά μήπως μόνο οι άνδρες είναι στην φιλοσοφία bdsm?
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ζιγκολο δηλαδη!