Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποίον υπηρετείς mr./mrs. Ego;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 24 Αυγούστου 2007.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    όταν με ρωτάνε τι μου αρέσει σαν υποτακτικός απαντώ τίποτα ,η ηδονή μου έρχετε μέσα από την ηδονής της γυναίκας που με απολαμβάνει
    αν αυτή είναι μαζοχιστρία και γπυστάρει να τη μαστιγώνω θα το κάνω
    ίσως με ορίσετε σαν μουνόδουλο έτσι ,αλλά τι να σας πω ,το ότι έχω μαζοχιστικές τάσεις και ότι αναταπεξέλθομε καλλίτερα ως υπό ,εγω δεν όριζω τον εαυτό μου έτσι ...

    ίσως βέβαια να είναι και εγωιστικό να θέλω να προσφέρω την ηδονή σε γυναικές .

    παλινδρομήσεις...
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δυνατό νήμα.

    Σε καμία περίπτωση δεν υπηρετώ το "εγώ" μου, τα θέλω του ειναι πάνω από τα δικά μου. Τελεία.
     
  3. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ποιο "εγω" ;
    εδω νοιωθω πως και να τελείωνε το ντι/ες θα θελα κανα χρόνο για να το ξαναβρώ.
     
  4. Ταξιδευτης

    Ταξιδευτης Regular Member

    Για να υποταχθω σε καποια Κ θα πρεπει πρωτα να ικανοποιει τις δικες μου προσδοκιες (το ποιες ειναι δεν εχει σημασια). Μεσα λοιπον απο την υποταγη ( μονο σε οσα συμφωνω φυσικα) ικανοποιω πρωτιστα τα δικα μου φετιχ και επειτα του συμμετεχοντα Κ. Ετσι λοιπον ουσιαστικα υπηρετω και υποτασσομαι στις δικες μου ορεξεις στα δικα μου παθη βιτσια και μονο υποτασσομαι δλδ στον ευατο μου στο εγω μου. Θεωρω υποκριτικο το να πει ο οποιοσδηποτε οτι υποτασσεται για να προαφερει ικανοποιηση στον Κ. Αφου ουσιαστικα τα δικα του φετιχ ικανοποιει ασχετα απο τα ορια που ισως να εχει βαλει. Με το ιδιο σκεπτικο ο Κ ικανοποιει πρωτιστα τα δικα του θελω..
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    μπα, υποκριτικό είναι να λες το παραπάνω υποταγή και υ και σ.  
     
  6. Ταξιδευτης

    Ταξιδευτης Regular Member

    Ακριβως λεω οτι ικανοποιω πρωτα τα δικα μου φετιχ δεν καταλαβαινω που ειναι η υποκρισια..
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αυτό που θέλει να πει η @kinsha no onna -ας με διορθώσει αν κάνω λάθος- όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ είναι πως αυτό που περιγραφεις δεν είναι υποταγή, ουτε αυτό το άτομο υ/σ, αλλά ένας bottom φετιχιστής ο οποίος πράττει ανάλογα με το εγώ του.
     
  8. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    και πλατωνικός - και ισότητα... Καλύτερα πρεζακι...
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Κατάφερες να αυτο αφαιρεθείς 3 φορες σε μια παράγραφο , Ουτε Eγω...   . Εχει την ταμπελίτσα της υποταγής , με ορους Κ και συμπεριφορά παρτακια.. ( νομιζω)
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Γιατί αυτοαναιρουμαι αγαπητέ   (αν μου επιτρέπετε το χαρακτηρισμό) ?
     
  11. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Δεν σ λέω , γιατί είσαι μαρτυριάρα και θα το πεις και στους άλλους... " αλλά ένας bottom φετιχιστής ο οποίος πράττει ανάλογα με το εγώ του. " μποτομ.. Εγω του... ε λιγο..
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Όλοι μηδενός εξαιρουμένου έχουμε εγώ εκτός απο τις σουπερ Υ/Σ που είναι σε υψηλά bdsmικα κλιμάκια ουπς, επίπεδα.

    Κατα τη γνώμη μου τουλάχιστον