Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποίον υπηρετείς mr./mrs. Ego;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 24 Αυγούστου 2007.

  1. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Τα " υ " ειναι σκουπίδια, τοξικά απόβλητα , σάπια σάρκα εξω απο σουβλατζίδικο στην εθνική , σκουλήκια της ερήμου , μο&&νια της λάσπης , ξεπερασμένα ξερατά μέσα στον ήλιο μετα απο μεθύσι.. δεν έχουν " εγώ" απαπαπα ... θα σκίσω κάνα καλσόν , τοσο αγριάδα δεν μ το ειχα  
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Χαχαχαχαχαχαχαχαχα και το χα αναγκη το γέλιο, μονο που ξεσήκωσα τα σκυλιά της γειτονιάς!
    Που ναι ενα υ απο αυτα τα ενισχυμένα να μην έχουν εγώ, να τους ρίξω να ησυχάσουν οι κοπροι;
     
  3. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    απο το ι μπει τα φερνω 12 καδες , αν και τωρα με τα καπιταλ κοντρολς εχω ενα θεματακι...
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Dam them capital controls... Που ναι το σουμπακι μας το φαγαν
     
  5. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    στα λογία μ έρχεσαι... Τι θα απογίνουν και εμείς οι Μαστεροντομιναρχες άνευ σουμπακιων...
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Τα σουμπακια ήσαν μιαν κάποιαν λύσις
     
  7. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    θαι περιμένουμε στην αγορά συναθροισμένοι..
    Ντομαδες - ντοματουλιδες και μαστεραδες στο ισιο τσουβάλι

    Είναι τα σουμπακια να φθάσουν σήμερα . κοντολογίς ζυγώνουν

    — Γιατί μέσα στην ΒΔΣΜιαρκη Σύγκλητο της μια τέτοια απραξία ?
    Τι κάθονται οι Συγκλητικοί με τα μαστίγια και δεν νομοθετούνε;

    Γιατί σουμπακια θα φθάσουν σήμερα Ετσι ελπίζουν ουλοι
    ( του γαμησα την μανα.... )))
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Λατρεύω Καβάφη , και λατρεύω που του γαμησατε τη μανούλα γιατί η δικιά μου καλη μανούλα με έβαζε να της απαγγελω ποιήματα του ως τιμωρία λογω απειθαρχίας και ανυπακοής
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    τι να σ πω, είμαι ελυτικος...  
     
  10. Δεν υπάρχει μεγαλύτερο δουλικο από έναν κ που κυριαρχεί σε μια υποτακτική.
    Η υποτακτική το έχει στην φύση της να προσφέρει ευχαρίστηση. Ο κ υποτίθεται μόνο παίρνει. Γιατί αυτός είναι ο ρόλος του..
    Παρόλα αυτά.. αυτός ουσιαστικά προσφερει τις καλύτερες υπηρεσίες στην Υ του κυριαρχωντας στο σώμα και στην ψυχή της .
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Έχς ξφύγ σλέου... 
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

    (Αναρωτιέμαι ποιον θέλει να γαργαλήσει η @sokolata και γράφει όλα τούτα τα νόστιμα στα νήματα   )