Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποδολατρεία: το πιο διαδεδομένο φετίχ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Απριλίου 2006.

  1. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Λατρεύω να γλύφω και να φιλάω καλλίγραμα γυναικεία πόδια. Μια παρτενέρ που είχα πέρυσι το καλοκαίρι έρχοταν σε οργασμό μόνο από την ποδολειχία...
    Ακόμα μου στέλνει μηνύματα...
     
    Last edited: 29 Σεπτεμβρίου 2020
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Τόσο δύστροπη ηταν, ή είχε καμια αργομισθία σε διευθυντικη θεση;
     
  3. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Μάλλον το πρώτο.....  
     
  4. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Όταν βλέπω γυναικεία πόδια ειδικά φορεμένα με τακούνι νιώθω μια ανωτερότητα, μια κυριαρχία να με υποτάσσει, να με γονατίζει, να παραδίνομαι σε αυτά, στο έλεος τους χωρίς κανένα λόγο μόνο που τα βλέπω. Νιώθω να ιδρώνω να σφιγγομαι στο λαιμό, να θέλω να τα υπηρετήσω, να θέλω να με κάνουν ότι θέλουν, να με κακομεταχειριστουν όπως αυτά θέλουν αν δεν ήμουν καλό παιδί. Ανυπομονώ να έρθει το καλοκαίρι κάθε φορά για να βλέπω όλο και πιο πολλά. Τα είπα και καυλωσα. Αυτά!
     
  5. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Δεν είσαι ο μόνος. Η ποδολαγνια είναι το πιο διαδεδομένο φετίχ. Σε όλους τους υποτακτικούς μας αρέσει αν και σημασία έχει τι αρέσει σε Εκείνες. Όταν είσαι στα πόδια Της καταλαβαίνεις την θέση σου
     
  6. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Το τελευταίο που είπες το ένιωσα!
     
  7. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Όλοι το νιώθουμε
     
  8. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Εντάξει, Θεός... 
     
  9. Δεν θεωρω τον ευατο μου υποτακτικο, με την εννοια της λεξης. ουτε και εχω την αναγκη να με διαταξει μιά αφεντρα να προσκυνήσω τα πόδια της. αυτο θα το κανω αυτόματα από μονος μου αν πρωτα με ικανοποιησει το πακετο προσωπο σωμα ποδι. το ποδι ετσι θα το προσκυνησω. να πρεπει να αξιζει κάπως. υπαρχουν κακάσχημα πόδια σε υπεροχα πεδιλα. μονο να τα κοιταξω αξιζει τιποτα παραπανω.θεωρω οτι ο ποδολάτρης πρεπει να έχει κάποια στανταρ , κάποιο επίπεδο. ναι θα τα κοιτάξει ολα το καλοκαίρι, αλλα κλικ σε εμένα προσωπικά λιγα κάνουν. βλεπεις νεες κοπελες με τελειως απεριποίητο ποδι. φταιει το σιγουρα το γεγονος των λαθος παπουτσιων το χειμωνα. με λίγα λογια αν βρεθει το κατάλληλο πόδι ο ποδολάτρης αυτομάτως βρίσκει την θέση του.
     
  10. dimis70

    dimis70 New Member

    Εμένα μου έχει τύχει πάρα πολλές φορές σε βανίλια σχέση γυναίκες ποδολατρες
    Μάλιστα με ιδιαίτερο παθος