Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιά είναι η θέση Του τελικά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος mystique, στις 4 Μαϊου 2023.

  1. Iagos

    Iagos Contributor

    @Dapom μιλάτε ελληνικά;

    Αν μιλάτε ελληνικά δείτε τη σύνδεση.

    Ως slave έχω πίστη ότι ο Ιδιοκτήτης στον οποίο ανήκω μπορεί να αναλάβει τη ζωή μου.

    Άρα του είμαι πιστό. Δηλαδή αφοσιωμένο.

    Επειδή έχω πίστη δεν χρειάζομαι τη βούληση και την κρίση.

    Τι να τις κάνω;

    Έλεος.... με τις αποψάρες...
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    @Iagos θα είμαι ειλικρινείς, μετά απο ένα καλό βραδινό ύπνο και ένα καλύτερο πρωινό ξύπνημα, σχεδόν ένιωσα τύψεις που είδα οτι σας σύγχισα και χάσατε τον ύπνος σας για να μου απαντήσετε με "θόρυβο", πιστός στον τρόπο που συνδιαλέγεστε.
    Δεν σας το υπόσχομαι, αλλά θα το έχω υπόψιν μου, για το μέλλον, να προσπαθήσω να μιλάω τα Ελληνικά σας.
    Αν και προπσαθώ να αποφεύγω αυτούς που κάνουν "θόρυβο".
     
  3. Iagos

    Iagos Contributor

    Ξεκινήστε με αυτό
    και γράψτε 100 φορές είμαι ειλικρινής και τα υπόλοιπα σιγά, σιγά... θα τα βρούμε...

    Κάθε αρχή και δύσκολη...