Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιές τα πίνουν?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pistachio, στις 14 Ιανουαρίου 2011.

  1. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Το καλυτερο ειναι να εχεις να εξπερματωσεις κανα μηνα κ μετα ν τα δωσεις ολα....
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

     
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Με βασιλικό πολτό ξελασπώνετε; Μου έχει φανεί πολύ καλό πράγμα ...
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Δεν θέλεις να σου καταστρέψω και αυτό, ε; Just say the word.  
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Σταδιάλα... Ρε συ, είσαι καλή..!
    Συμπληρώνω XpermBliss - The nature's kiss!

    (Το ιπποφαές για να το χλαπακιάζανε μετά τρέλας τ' αλόγατα στην Ασία, εκεί τόμαθαν κι οι δικοί μας του Μεγαλέξαντρου, καλό θα τους έκανε. Για τση άρθρωπες δεν ξέρω, αλλά τεσπά)...
     
  6. lookingfor

    lookingfor Regular Member

    respect!
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Τέλειο slogan! Πες μου ότι ενδιαφέρεσαι για την θέση του Chief Operations Officer, έλα, θα απογειωθούμε! Chairman, Mr. @underherfeet, πληθαίνουμε!
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Χτύπα! Αντέχω άνετα  

    Κλάμα ντίβας που δεν την καταλαβαίνουν ακούγεται στο βάθος: "Και μερικοί δεν μου το συγχωρούν!"
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Γι' αυτό όποιοι θέλουν να τους τα πίνουν και δεν είχαν την τύχη. Ας βγάλουν την ανωτάτη Masterική/Domική και ας γραπώσουν μια ( ή περισσότερες ) συνειδητοποιημένες ή ζηλώτριες υπό/σκλάβες, που και να μην γουστάρουν να τα πίνουν, θα τα κατεβάζουν για να ικανοποιούν τον Α/Κ τους. Λύθηκε το πρόβλημα με την μια. Γιατί να σπαζοκεφαλιάζει κάποιος?
    Γιατί να σκαρφίζεται διάφορα "τεχνάσματα", για να πείσει κάποια, να τα πιει? Αφού είναι τόσο εύκολο, να γίνει κάποιος Α/Κ. Δεν αξίζει λίγο ζόρι, αν είναι κάποια να καταπιεί τους "χυμούληδες" μας? Στο τέλος τι είναι ο οργασμός κατόπιν πίπας, αν δεν καταλήξουν στον οισοφάγο κάποιας? Σαν φαγητό δίχως αλάτι.
    Ακούς εκεί να σε πιπώσει κάποια και να μην τα πιει. Αίσχος και όνειδος χαχαχα...Συγνώμη για την πλάκα, μπορεί για κάποιους να είναι αλήθεια πολύ σημαντικό.
    Ας είναι καλή η πίπα και ας πέσουν τα υγρά στο πάτωμα/σεντόνι/κλπ κλπ. Σκεφτείτε κάποια να μην θέλει καν, να τον πάρει στο στοματάκι της ( γιατί υπάρχουν κι εκείνες ).
    Ή ενώ παίζει με τον μικρούλη σας ( ή την κτηνάρα σας, μην μου θιγούν και οι φουτσαράδες ), να μοιάζει το τσιμπούκι μ' επίσκεψη στον οδοντίατρο ( λέγε με, στον τροχίζω με τα δόντια ) ή τον οδηγό ράλλυ ( λέγε με, έχω μπερδέψει τον πέοντα σου με τον λεβιέ των ταχυτήτων ). Εκεί σε θέλω κάβουρα... 
     
    Last edited: 13 Απριλίου 2016
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Σίγουρα είναι superfood για τις μέλισσες, για τον άνθρωπο όχι ιδιαίτερα. Δεν κάνει κακό - εκτός στα αλλεργικά άτομα - αλλά τα οφέλη του είναι πολύ δυσανάλογα του κόστους του.

    Περιέχει διάφορα χρήσιμα συστατικά, πρωτεΐνες, απλά ζάχαρα, κάποια αμινοξέα (γκούγκλ ιζ γιούρ φρέντ), αλλά σε πολύ μικρές ποσότητες για τον άνθρωπο. Τα ίδια, σε μεγαλύτερη ποσότητα, και σίγουρα "αφοιμοιώσιμα" από τον οργανισμό μας, βρίσκονται και στο μητρικό/αγελαδινό/κατσικίσιο γάλα (φρέσκο).

    Το πρόβλημα είναι ότι διαφημίζεται ως τονωτικό που βοηθάει τον κυτταρικό μεταβολισμό, δυναμωτικό του ανοσοποιητικού και της αντοχής κλπ κλπ., και κοστίζει ένα σκασμό λεφτά.

    Όλα αυτά είναι βασισμένα στην παρατήρηση ότι μια προνύμφη μέλισσας ταϊσμένη με βασιλικό πολτό γίνεται βασίλισσα σε δυο εβδομάδες και ζει πέντε χρόνια, αντί να γίνει εργάτρια σε τρεις βδομάδες και να ζει κάτι παραπάνω από μήνα. Είναι κάτι σαν το κέρατο ρινόκερου, που θεωρούταν αντρικό αφροδίσιο γιατί είναι όρθιο και σκληρό.

    Το ελεφαντάκι που τρέφεται από το γάλα της μητέρας του μπορεί να ζήσει και 100 χρόνια. Γιατί τότε ναι στον βασιλικό πολτό και όχι στο γάλα ελέφαντα;

    Disclaimer. Θα βρείτε άπειρες πηγές που λένε τι καλό κάνει ο β.π., η απόφαση προφανώς δικιά σας. Καλό μέλι  
     
    Last edited: 13 Απριλίου 2016
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ετσι, έτσι, keep on the good work.
    Οταν θα βγούμε μεις θα τον έχουμε εξαφανίσει τον ανταγωνισμό!
    Επόμενος στόχος, η σπιρουλίνα! 
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    Τσιπουρακι να πινουμε η θ αρχισετε να γραφετε για μεταλλαγμενα σταφυλια?