Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιές τα πίνουν?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pistachio, στις 14 Ιανουαρίου 2011.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Να πίνετε, να πίνετε, να γινόσαστε ντίρλα για ν ' αγοράζετε μετά χωρίς αναστολές το περίφημο XpermBliss - The nature's kiss που θα κοστίζει 30 ευρω το γραμμάριο.
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Η σπιρουλίνα είναι πολύ καλή για τση αστροναύτες... Για ένα βραχυπρόθεσμο πρόγραμμα φιτνες...
    Φυσικά προσλαμβανόμενη είναι μια χαρά πχ μακαρόνια καμωμένα με σπιρουλίνα...
    Αν όμως δεν είσαι ψιλοαλεργικός σε κάτι μυστήριο και σπάνιο, δεν θυμάμαι..!
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Φαι-νυλ-κε-το-νου-ρί-α  
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αλλεργια στην κατάποση σπέρμτος έχει παρατηρηθεί;
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    XpermBliss - The nature's kiss

    Θα τα κάνει όλα από μπάσιμο προστάτη μέχρι θεραπεία φαλάκρας.
    Ιδανικό για το χανγκόβερ.
    Σταθεροποιεί τους σφυγμούς στους 60.
    Φέρνει και οργασμό, διώχνει και τους κούνουπες...
    Δώρο γυαλόχαρτο, διγιότι κάνει τόσο γυαλιστερή την επιδερμίδα που χρειάζεται αγρίεμα...
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αααα... Αυτό που λέει στην Κοκόλα λάιτ πως άμα έχετε, να μη τη πίνετε....
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Φαινυλκετονουρία είναι η πάθηση , που προκύπτει απο τον μη μεταβολισμό της φαινυλαλανίνης που περιέχει η σπιρουλίνα πουλάκια...
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το δικό μας θα έχει και σουπερμαντολίνη...

     
  9. gaby

    gaby Guest

    Δεν ξέρω για φαινυλκετονουρία, αν το γράφω σωστά, το σίγουρο είναι ότι η σπυρουλίνα, ιδίως αυτή που περιέχει ιώδιο, αντενδείκνυται για αυτούς που έχουν υποθυρεοειδισμό ή άλλα προβλήματα με τον θυρεοειδή δηλαδή για πάνω από την μισή Ελλάδα  

    Άλλα λάδια φιδιού που μου πάνε εκτός από τον βασιλικό πολτό είναι τα krill και ο χυμός λεμόνι σε καυτό νερό με λίγο μέλι εσπεριδοειδών που πίνω κάθε πρωί. Μια φορά δοκίμασα χαμομήλι με κλωστούλες σαφράν, υποτίθεται ότι θα μου έφτιαχνε τη διάθεση και θα με έκανε σπίρτο στα μυαλά. Με το που το ήπια άρχισα να κλαίω με λυγμούς γιατί θυμήθηκα ένα γατάκι που έπεσε απ το παράθυρο και σκοτώθηκε όταν ήμουν τελειόφοιτη νηπιαγωγείου και μετά, στο ντους, για πρώτη και τελευταία φορά στη ζωή μου, πήγα να λουστώ με αφροντους. Άρα δυνατό το καταπότι αλλά όχι για μένα.

    Κατά τα λοιπά και για να μη νηματοσέρνω αενάως, εγώ καταπίνω, καβλιάρικα, συναισθηματικά ή και σαδομαζοχιστικά, αλλά όχι σε παρτούζες, όχι μόνο για λόγους ασφαλείας αλλά και για λόγους αισθητικής, για μένα είναι ερωτική άσκηση για δύο  

    Η πικρή γεύση σπέρματος έχει να κάνει με κάπνισμα, διατροφή, ποτά, κατάσταση υγείας του σπερματοχύνοντος  
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Nαι, αλλά πολύ περισσότερο σε ολόκληρους φορείς του εν λόγω σπέρματος.  
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Δεν υπάρχει επιστημονικά καταγεγραμμένη απάντηση απ ότι ξέρω .Θεωρητικά όμως δεν θα μπορούσε να αποκλειστεί αυτή η πιθανότητα.
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Και για να λέμε και τα σωστά, σίγουρα υπάρχουν διάφορα βότανα πραγματικά θαυματουργά σε συνήγορο ρόλο που παίζουν καλή μπάλα σε πολλές περιπτώσεις, μόνο που χρειάζεται να ξέρουμε αν κάνουν για την περίπτωσή μας, να υπάρχει κάποιος που μπορεί και ξέρει να μας ξεστραβώσει και που η θετική επενέργεια τους βγαίνει σε βάθος χρόνου κλπ...