Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιές τα πίνουν?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pistachio, στις 14 Ιανουαρίου 2011.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    εγω σας το εχω ξαναπει.
    νοστιμο, θρεπτικο, υγειινο.

    απο την παραγωγη στην καταναλωση,
    ανακινιστε ελαφρα, ρυθμικα και με διαρκεια.

    πατε και βαζετε αυτες τις αηδιες στο στομα σας...  

    Εχει φροντισει η Μαμα-Φυσις για εσας !
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Εγώ δεν φρικάρω καθόλου, τα ξέρω αυτά που λες, αλλά φυσικά υπάρχουν κι άλλες εκδοχές της ιστορίας αυτής. Θα μείνω στο αγάρ-αγάρ, που θεωρώ ότι είναι η καλύτερη εκδοχή του -αν και πιο σπάνιο- και μιας και πλέον θεωρώ εαυτόν vegetarian, θα είναι η επιλογή μου για το επόμενο εξάμηνο. Ωστόσο τα ωφέλη της είναι ορατά, ειδικά σε τένοντες και αρθρώσεις, γι αυτό και το ψάχνω τοιουτοτρόπως...
    Μερσί anyway, όσο κι αν με ανακάτεψες με την εικόνα. 
    Όλα αυτά, μόνο συμπληρωματικά λειτουργούν ως προς το πανφάρμακο, την πανάκεια, του υψηλής ποιότητας σπέρματος που επιλέγω για την προσωπική μου ευχαρίστηση και τις ευεργετικές του επιδράσεις. Γι αυτό άλλωστε δεν θα γίνω ΠΟΤΕ vegan. 
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Στο τέλος εκείνες που τα πίνουν. Αν κάποιος τις ρωτήσει, γιατί τα προτιμούν απ' το νεράκι.
    Θα του απαντήσουν σαν άλλες Bukowkskες, ότι το νερό δεν τους αρέσει, γιατί μέσα του γαμιούνται τα ψάρια χαχαχα...  
     
    Last edited: 14 Απριλίου 2016
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αυτο είναι!
    (1) η ζελατινη βγάινει απο του γρουν
    (2) ο χοιρινός πατσας και το πόδι βραστο είναι τιγκα στη ζελατίνη
    (1), (2) -> (Θα ανοιξω πατσατζηδικο με πατσα και ντουζλαμάμε άρωμα κανελα, βανιλια, μάνγκο και τα ρέστα και θα γίνω μπερλουσκοναρος σε King size.
    Ο βασιλιας του patsadotherapy


    Επίσης θα εκμεταλλευτω και το χοιρειο σπέρμα:
    Αξίωμα 1: τα σπερματοπροϊόντα έχουν μεγάλο μελλον
    Αξίωμα 2) ολοι (ή σχεδον όλοι) οι άντρες ειναι γουρουνια
    1, 2 -> τα προιόντα με χοιρινο σπέρμα θα είναι ποιοτικά ισάξια αλλα φτηνότερα


    Φατε τη μπερλουσκονη μου με τα σπερματοκαλλυντικά.
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Τι σας νοιαζει ποιες τα πινουν ... ετσι και αλλιως εμεισ 8α ειμαστε στους αλλους μισους

    Π.χ Τιν βλεπεισ αυτη .. εχει παρει την μιιση Αθηνα ..... εγω παντα ειμαι στην αλλη μιση  
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εκανα μια πρόχειρη γκουγκλοέρευνα και δεν πείστηκα οτι πρόκειται για κάτι άξιο ν΄ ασχοληθεί κανείς στα σοβαρά. Όπως διάβασα περιέχει κάποια αμινοξέα που είναι δομικά συστατικά του κολλαγόνου, ωλράϊτ, άμα το βιοχημικό εργαστήριο που λειτουργεί εντός μας το κρίνει απαραίτητο, μπορεί και να τα χρησιμοποιήσει, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι θα εξαφανιστεί το χρίτσι χρίτσι στα γονατά μου που ακούω εσχάτως...
    Απο την άλλη, και να το δοκιμάσει κανείς δεν φαίνεται και επισφαλές, έτσι κι αλλιώς χρησιμοποιείται στην μαγειρική και την ζαχαροπλαστική .
     
    Last edited: 14 Απριλίου 2016
  7. brenda

    brenda FU very much

    Δεκτόν, έχω βιωματικά διαφορετική άποψη όμως, σε αρκετές περιπτώσεις που έπεσαν στην αντίληψή μου και από την προσωπική μου εμπειρία. Δεν είναι κακό να ανταλλάσσουμε απόψεις, όσο για το χρίτσι-χρίτσι, εγώ το είχα στο αριστερό γόνατο και αυτό πυροδότησε την περιέργειά μου. Τα χρειάζομαι κι εγώ τα γονατάκια μου, δυνατά και ευλύγιστα, μη νομίζεις....
    Το νέο που έχω να πω, είναι ότι δεν το έχω πια, χωρίς να έχω κάνει κάτι άλλο, εκτός από την βρώση ζελατίνης και την κατάποση σπέρματος. Ωστόσο, η αλήθεια είναι ότι με την σκέτη κατάποση δεν είχα δει βελτίωση.
    Ποιος ξέρει? Μπορεί να λειτουργούν συνδυαστικά. Άλλωστε, όταν δεν διαφαίνονται λύσεις, είμαστε υποχρεωμένοι να είμαστε καινοτόμοι και επινοητικοί. Το βέβαιο είναι, όπως λες κι εσύ, ότι δεν είναι επικίνδυνο. Ότι όφελος και να αποκομίσουμε, κέρδος είναι...
    Ααααααααα, να μην ξεχνιόμαστε! 
    Θα κάνουμε business plan για την εταιρία? Ή μόνο λόγια είμαστε?  
    Άντε!!!!  
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Κόψε λίγο με την μπερλουσκόνη, μάς φλό(κ)μωσες...
    Ένσταση για το αξίωμα 2. Όχι όλοι, ούτε καν σχεδόν. Τι φταίνε τα καημένα τα γρούνια να συκοφαντούνται τοιουτοτρόπως?
     
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Καλός φίλος πέφτει με τον πιο ηλίθιο τρόπο που μπορείτε να φανταστείτε, από δέντρο δοκιμάζοντας το νέο του μικρό αλυσοπρίονο.
    Γαμάει το γόνατό του (το τσάκισε ο γκαντέμης) και σφαδάζει...
    Τον ηρεμώ, κάνω και μια απόπειρα να δω αν τόχει σπάσει ή τόχει ψιλοβγάλει, δράμα η υπόθεση.
    Τού λέω πολύ σοβαρά "να σού σπάσω και τ' άλλο για να μη κάνεις μαλακίες?".
    Δεν θα το πιστέψετε... Σηκώθηκε κι έκανε πως περπατάει κανονικά μέχρι που έφτασε σε έναν πάγκο κι άραξε...
    (Βέβαια μετά μας άκουσε όλος ο Άι Στέφανος)...

    Λίγο βελτίωση στη πειθώ θέλω ακόμα και θα γιένει το θαύμα...
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Μωρ΄άμα βοηθάει στην αυθυποβολή και ενεργοποιεί την απεριόριστες δυνατότητες αυτο-ίασης, χαλάλι του.
    Η μανούλα πάντως, (που εντάξει δεν την λες και τον πιο συγκροτημένο άνθρωπο του κόσμου), την πήδηξε την εγχείριση μνήσκουουου...
    Κι αν το placebo effect είναι εξίσου αποτελεσματικό με το νυστέρι, γιατί να μην μασήσω?
    Πες ότι μ΄αρέσουν τα ζελεδάκια και τα μαρσμελοουδάκια στην τελική.
    Πέρα από τα έουρος, που δεν μας περισσεύουνε, γλιτώνουμε και τα αίματα.
    Πως λένε αντί για μάσκα αργίλου βάλε μάσκα σπερμίλου?
    Να, κάτι τέτοιο. Μπορεί η μούρη να σιάζει επειδή σεξουαλίστηκε κάποια και ξεστράβωσε και ξεξίνισε κι όχι από τα θαυματουργά του συστατικά.
    Μεγάααααααααααλο πράμα ιβέντσουαλι η ρουφιάνα η πειθώς του εαυτού! 
     
  11. whisperer

    whisperer Regular Member

  12. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Η γλυκούλα μου!!